diskusneforum.com
Západná Ukravina !!!!!!

30

reakcií

72

prečítaní

Tému 13. mája 2026, 18:45 založil Milanko.
1.
13. 5. 2026, 18:45
Západná Ukrajina bola dnes pod silným útokom Ruska‼️Naša vláda počas útoku uzavrela hranice s Ukrajinou od 15:00 do 16:47‼️
☝️
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
2.
1 ⇧ 13. 5. 2026, 18:53
Aj na pri stanici v Užhorode jebol dron 🙏
A to je asi kilometer od Slovenska 🥰
Ficúch to perfektne vybavil v Moskve 🥰😍🤓
 
no avatar
3.
2 ⇧ 13. 5. 2026, 18:54
Začni sa kajať do piče !!!!
🤓
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
4.
3 ⇧ 13. 5. 2026, 18:55
🙏🙏🙏🙏🙏 už to modlím 🥰😊😊
Súhlasí Milanko
no avatar
5.
4 ⇧ 13. 5. 2026, 18:55
A na kolená choď do piče !!!!!!!!!!!!!! 🫵🫂
 
no avatar
9.
5 ⇧ 13. 5. 2026, 20:23
Zavri papuľu, piči !!!!
🤓
 
no avatar
11.
9 ⇧ 13. 5. 2026, 20:24
Na zem do boha ty vyvrheľ !!!!!!!!!!!! 🤛🤛🤓
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
16.
11 ⇧ 13. 5. 2026, 20:41
Vyvrheľ z pekiel !!!!!!!

Videl si ten film ? 🙂
Je to pecka 🤓
Môj obľúbený 🥰
 
no avatar
17.
16 ⇧ 13. 5. 2026, 20:41
Si piš kua jedna !!!!!!!!!! 😛😘🥰
 
no avatar
18.
16 ⇧ 13. 5. 2026, 20:54
Vyvrheľ Ohrheľ ? 🐷🐷🐷
-era- avatar
19.
18 ⇧ 13. 5. 2026, 20:55
Era strela ? 🐷🐷🐷
Súhlasí Ohrheľ , -era-
no avatar
20.
19 ⇧ 13. 5. 2026, 21:14
Miluárd.....Bajker a fotograf,
Ale žiaľ jebnutý na vsju bašku 🤣
 
no avatar
21.
20 ⇧ 13. 5. 2026, 21:17
Prečo píšeš maďarsko-rusky ? 🤔🫂
 
no avatar
22.
21 ⇧ 13. 5. 2026, 21:32
Ej !!!!
Mne sa zdá, že na vás len Zeľenského !!!!!!
Ten by vás dal do poriadku !!!!
🤣🤓
 
no avatar
23.
22 ⇧ 13. 5. 2026, 21:33
Zeľenský bude obesený na námestí. 👍👍
 
no avatar
24.
23 ⇧ 13. 5. 2026, 21:35
Nevážite si nič, do piče !!!
Pritom máte všetko !!!!!
Rifľe aj počítače !!!!!
🤓
Súhlasí -era-
no avatar
25.
24 ⇧ 13. 5. 2026, 21:38
Máme piču, ale máme srdce narozdiel od teba pičkar !!!!!!!!! 😛😘
 
no avatar
26.
25 ⇧ 13. 5. 2026, 21:39
🤣🤣🤣 si čestný, to je fakt 🤓
Súhlasí Milanko
no avatar
27.
26 ⇧ 13. 5. 2026, 21:39
A aj pekný a zábavný.🫵🐷😅🤣
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
28.
26 ⇧ 13. 5. 2026, 21:39
Dobrú noc 😘
 
no avatar
29.
28 ⇧ 13. 5. 2026, 21:40
Noc ešte ani nezačala do piče. 🤣🤣
 
no avatar
30.
1 ⇧ 13. 5. 2026, 22:29
Ty ešte hráš hviezdne vojny? To sú hry v 90tkách.
 
chazar avatar
31.
30 ⇧ 13. 5. 2026, 22:40
Hrávam ukravinské fašistické vojny !!!!!!!!! 🫂
 
no avatar
6.
13. 5. 2026, 19:44
" Rakúska armáda musela dva dni po sebe reagovať na neohlásené americké vojenské lietadlá. Do vzduchu okamžite vyslala stíhačky Eurofighter.
Rakúsko uviedlo svoje letectvo do pohotovosti po tom, čo radar zaznamenal americké vojenské lietadlá vo vzdušnom priestore krajiny bez potrebných povolení. "

Čo sa to už na tom svete deje... 🫣🫣🫣
Súhlasí Ohrheľ
-era- avatar
7.
6 ⇧ 13. 5. 2026, 20:00
Nič sa nedeje, normálne začína tretia svetová, nalej. ☺️🫵✝️
 
no avatar
8.
6 ⇧ 13. 5. 2026, 20:22
To je strach, čo sa už robí vo svete 🙏🙏🙏
Našťastie my máme prezidenta lacných potravín a mieru 🙏🙏🙏
🤣
 
no avatar
10.
8 ⇧ 13. 5. 2026, 20:23
Kakaj sa do piče !!!!!!!!!!!! 🫵🫂
 
no avatar
12.
10 ⇧ 13. 5. 2026, 20:25
🤣 ja to jebem, vraj uznávaný Tatranský bajker a vyjadrovanie, ako posledný kokot !!!!!🤓
 
no avatar
13.
12 ⇧ 13. 5. 2026, 20:25
Som prvý kokot !!!!!!!!!!!!!!! 👏🤝🤝
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
14.
13 ⇧ 13. 5. 2026, 20:26
Primam so cťou 🤣
Súhlasí Milanko
no avatar
15.
14 ⇧ 13. 5. 2026, 20:27
Nalej bo ti rozjebem vonkajšie pysky. 🫵🫂👍
 
no avatar
posledné diskutované príspevky