1.
27. 3. 2026, 16:52
www.facebook.com
Súhlasí
omega
- Volil si fica, tam to máš pred 51 minútami
- 📡 [ SYSTEM LOG: GLOBAL DEPLOYMENT V4.9 ] Matrix dostal nový patch. Zatiaľ čo i... pred 55 minútami
- Bože, ty si so všetkými tými "nickmi" jeden veľký KOKOT! 😀😄😀😄 pred 1 hodinou
- Francúzsko zadržalo pri Sicílii tanker spájaný s ruskou tieňovou flotilou. Prezi... včera, 22:58
- Rusko chce podľa Wall Street Journal využiť Bielorusko na zosilnenie útokov prot... včera, 22:57
- Vývoj bojov (1582. deň): Situácia v Kosťantynivke je oveľa vážnejšia, než hovori... včera, 22:57
- Rusko zaútočilo na ukrajinské lokomotívy a čerpacie stanice, počas útoku zahynul... včera, 22:57
- Lukašenko podporuje ruskú vojnu, ale stále odmieta vstúpiť do bojov, píše Petr M... včera, 22:56
- Ukrajinské útoky na ruské rafinérie sú úspešnejšie než vlani na jeseň. Rozdiel j... včera, 22:56
- USA a Rusko vlani na Aljaške neuzavreli žiadne dohody o Ukrajine, tvrdí Marco Ru... včera, 22:55
- Krajiny NATO prisľúbia na samite v Ankare miliardy na zbrojenie i ďalšiu podporu... včera, 22:55
- Volodymyr Zelenskyj znovu vyzval Bielorusko, aby prestalo budovať infraštruktúru... včera, 22:54
- Ukrajinský prezident oznámil, že schválil 40-dňovú operáciu, ktorá má Rusko dotl... včera, 22:54
- Oukey, Vsjo Jásno. 🤣🤣🤣 včera, 19:47
- A , ako inak ? Samozrejme, že Rusi sú tí dobrí ( veď kto vynašiel matriošky... včera, 19:33
- Počkať! Ty vari nezdieľaš názor, že Ukrajinci sú tí dobrí a Rusi sú tí zlí ???... včera, 19:29
- No skončí to tak, že keď Putin lišiacky prestane podpaľovať vlastné rafinérie,... včera, 18:01
- Ako je možné, že som nevidel túto tému 🫣 ? Všetky traktáty som už vyjadril v... včera, 17:56
- Prepáč Era včera, 17:55
- Dúfam, že nikto nieje taký hlúpy, aby si myslel, že tie rafinérie by dokázali... včera, 17:49
- Ako povieš. :) včera, 17:46
- Samozrejme 🤓 Ale každý rozumný človek musí uznať, že Rus veru nie je hlúpejší... včera, 17:44
- Keďže nie sme očitými svedkami, staviame naše teórie na sprostredkovaných inform... včera, 17:27
- Obávam sa , že ide iba o fatamorgánu 🤓 Všetci vieme, že na Dvojičky útočili u... včera, 17:17
- Pripadá mi to tak, že vývoj bezpilotných bojových prostriedkov - dronov - je ria... včera, 16:47