1.
2. 6. 2026, 15:39
Najlepsia voda na svete je HAMSIK AQUA. www.hamsikwinery.com Hamsik Aqua je prémiová prírodná minerálna voda, ktorú na trh uvádza rodina známeho slovenského futbalistu Mareka Hamšíka. Je neskutočný pôžitok piť túto vodu.
13.
V srdci Dolomitov – lokalite UNESCO, kde sa s oblohou stretávajú večné snehy, tu sa rodí Hamsik Aqua. Táto voda obsahuje jedinečné a vyvážené hladiny elektrolytov, vďaka ktorým sa budete cítiť energizovaní a revitalizovaní. Topiaci sa sneh sa pomaly filtruje cez skaly do prastarej kotliny v srdci hory. Táto mimoriadna cesta obohacuje vodu o prvky nevyhnutné pre život. Cena zahŕňa zálohu za fľaše 0,15 €/ks. Voda bude doručená na nevratnej palete, ktorú je možné vyhodiť do recyklácie papiera.
- Cigáni idú na zájazd do Poľska. V Poľsku sa im pokazí autobus a vodič celý nešťa... pred 57 minútami
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721995993_122104025822431584_... pred 1 hodinou
- https://www.youtube.com/shorts/JP02ptLz2b8 pred 1 hodinou
- Že vraj je tá piča 33.pohlavie. 😘😛🤓🤝 pred 1 hodinou
- Ale to nebude možné, lebo tá piča americká má kokot medzi varlatami. 😍😍 pred 2 hodinami
- Chcem vidieť ich potomka do piče !!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣 pred 2 hodinami
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/722909452_1790312415661417_46... pred 2 hodinami
- Ani EÚ ani Ukrajina nebudú diktovať podmienky, ale bude to Rusko🇷🇺 Ukrofili nerv... pred 2 hodinami
- Pobežalovci z Púchova sú presne takí !!!!!!!!!!!!! 🤮🤮🤮 pred 3 hodinami
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721297908_122158979582991520_... pred 3 hodinami
- A si pozri, aké prostredie majú zvieratá a aké ľudia, vybehni na LuníkIX a vsjo... pred 3 hodinami
- Rozdiel medzi zvieratami a ľuďmi je cca v tom, že existujú zvieracie druhy, ale... pred 4 hodinami
- No ale my sme iná liga. 👏👏🤝🫂 pred 4 hodinami
- 👍 Tak my sme vzorom, lebo sme sa dohodli. 👍 pred 4 hodinami
- Zvieratá sa vedia dohodnúť, u ľudí je to takmer nemožné !!!!!!!! ☺️☺️ pred 4 hodinami
- No veď aj my sme mohli žiť v Československu, môžeme žiť samostatne. Kurdi môžu... pred 4 hodinami
- Ale zisky pre svoju krajinu a nie pre fašistický štát a to je ten rozdiel medzi... pred 4 hodinami
- Teda, toto vyššie je o európskych lídroch. USA to majú jednoznačné - im nejd... pred 4 hodinami
- Ono je na tom srandovné to, že teraz, keď sa už Ukrajina začala sebauvedomovať p... pred 4 hodinami
- A čo takí Matovičovci, Čurillovci, Cintulovci ? 🤔🫵 pred 4 hodinami
- Nejde o totalitu, ale o sebaurčenie národa. Podľa mňa, o to išlo aj Banderovi. A... pred 4 hodinami
- Ani Putin ich neopustí a ani im to neodpustí. 🤝🤝 pred 4 hodinami
- Môj pohľad: Národy v dnešnom egoistickom slova zmysle vznikali smerom zo západu.... pred 4 hodinami
- Presne v tomto poradí, ale ja si poradím a medzi hviezdy sa zaradím. 👏😛👏 pred 4 hodinami
- Potom je ťažká otázka - zničia ťa krásne ženy alebo dobrý chlast? 😛 pred 4 hodinami