diskusneforum.com
Začína sa veľký zápas. Homopáry chcú hromadne obísť ústavnú definíciu manželstva

43

reakcií

100

prečítaní

Tému 01. júna 2026, 20:25 založil omega.
1.
1. 6. 2026, 20:25
Dám tu slová zo záveru článku:

Sporom, ktorý sa práve začína, definitívne končí ilúzia, že v tejto téme je možný nejaký kompromis. Žiadny kompromis možný nie je.

Je to civilizačný spor.

Na prelome júna a júla si pripomenieme 36. výročie návštevy Jána Pavla II., ktorý hovoril o osobitnom poslaní Slovenska v Európe. Zdá sa, že opäť si jeho slová budeme viac a častejšie pripomínať.
 
omega avatar
2.
1 ⇧ 1. 6. 2026, 20:26
marker.sk
 
omega avatar
3.
1 ⇧ 1. 6. 2026, 20:27
Prepáč mi bratm, ale my máme len jedného Boha a pápeža neuznávame, sa ospravedlňujem dopredku. 🫵🫂🫂🤝
Súhlasí omega
no avatar
4.
3 ⇧ 1. 6. 2026, 20:31
Nevadí, väčšina Slovákov berie Jána Pavla II. vážne.
Súhlasí Milanko
omega avatar
5.
4 ⇧ 1. 6. 2026, 20:32
Ináč ten bol pápež, ktorého sme uznávali aj my luteráni !!!!!!!!! 👍🫂👍
Súhlasí omega
no avatar
6.
5 ⇧ 1. 6. 2026, 20:37
Veľa chodil lyžovať do Tatier. 👍✝️👍
Súhlasí omega
no avatar
7.
6 ⇧ 1. 6. 2026, 20:39
Vždy ušiel dole kopcom svojej ochranke. 👍✝️👍
 
no avatar
8.
5 ⇧ 1. 6. 2026, 20:42
Svätý človek, odpustil aj atentátnikovi, nazval ho bratom.

cdn.postoj.sk
Súhlasí Milanko
omega avatar
9.
8 ⇧ 1. 6. 2026, 20:57
To som urobil aj ja, odpustil som žene, ktorá ma podviedla. 👍✝️💘
 
no avatar
10.
9 ⇧ 1. 6. 2026, 21:00
Som svätý, alebo len polosvätý ? 🤔💋✝️👍
 
no avatar
11.
10 ⇧ 1. 6. 2026, 21:01
Palec hore 👍
Práve píšem, že ako Fico, ten tiež odpustil
 
omega avatar
12.
11 ⇧ 1. 6. 2026, 21:03
Ty si už odpustil niekomu, okrem teplej vody ? 🤔🫵🫂
 
no avatar
13.
12 ⇧ 1. 6. 2026, 21:10
Jasné, ale len maličkosti. Nikto ma nepodviedol, nikto na mňa nespáchal atentát. 🙂
Súhlasí Milanko
omega avatar
14.
13 ⇧ 1. 6. 2026, 21:11
Ja to mám presne opačne. 🚑🤝😉
Súhlasí omega
no avatar
15.
14 ⇧ 1. 6. 2026, 21:15
Tak snáď si si smolu vyčerpal. A už budú len maličkosti.
Aj keď ako si písal, teraz sa máš celkom dobre.
Súhlasí Milanko
omega avatar
16.
15 ⇧ 1. 6. 2026, 21:17
Nevyčerpal, lebo nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch, ale terazky si užívam tretí pilier, ale za 30 rokov tam narástlo len 11 litrov, to mám tak na tri roky môjho bohapustého života. 😅😄🍵🍻🥂🍷
Súhlasí omega
no avatar
17.
16 ⇧ 1. 6. 2026, 21:19
Ale ešte šťastie, že mám aj štvrtý pilier. 👍🇸🇰💘
 
no avatar
18.
17 ⇧ 1. 6. 2026, 21:20
Mohli sme byť policajti a mali by sme dôchodok v 40-tke.
Súhlasí Milanko
omega avatar
19.
18 ⇧ 1. 6. 2026, 21:22
Alebo som mal v roku pána 1992 podpísať vojnu, dostal by som 3izbový byt, tri hodnosti navyše, že som ja ale koko...............🙂🙂
Súhlasí omega
no avatar
20.
19 ⇧ 1. 6. 2026, 21:24
Vojnu nie, možno by si skončil v zablatených zákopoch na Ukrajine ✝️
 
omega avatar
21.
20 ⇧ 1. 6. 2026, 21:24
Vtedy ešte Ukravina neexistovala !!!!!!!! 😍😍😍
 
no avatar
22.
20 ⇧ 1. 6. 2026, 21:27
Ty gde si slúžil na ZVSke ? 🫵👍
 
no avatar
23.
22 ⇧ 1. 6. 2026, 21:30
Ja som nebol, bol som na VŠ 🔞
 
omega avatar
24.
23 ⇧ 1. 6. 2026, 21:31
Takže si prišiel na pol roka so zlatou hviezdou na výložke že ? 🫵🫂👍
 
no avatar
25.
24 ⇧ 1. 6. 2026, 21:44
Pôvodne som chcel ísť na civilku, ale kým som skončil VŠ, tak už povinná ZVS skončila. Môj brat bol na civilke, asi 12 mesiacov. Ty si kde slúžil?
 
omega avatar
26.
25 ⇧ 1. 6. 2026, 21:57
Kežmarok, veliteľ tankista a poloterorista som bol. 😍😍
 
no avatar
27.
26 ⇧ 1. 6. 2026, 21:59
A ja že povieš niekde v Čechách. Tak to si mal blízko. :)
Súhlasí Milanko
omega avatar
28.
27 ⇧ 1. 6. 2026, 22:01
Poviem na rovinu, foter mi to vybavil, aby som bol čo najbližšie jeho ruke po ruke. ☺️👍🫂
Súhlasí omega
no avatar
29.
28 ⇧ 1. 6. 2026, 22:09
Bol som bol vyvrheľ a trošku z toho mi ešte ostalo dodnes, som si to preniesol.😉😛🤛👏
 
no avatar
30.
27 ⇧ 1. 6. 2026, 22:32
A už viem aj tvoj rok narodenia, môžem ho prezradiť ? 🤔🫵
 
no avatar
31.
30 ⇧ 1. 6. 2026, 22:34
Ideš tipovať? :)
Súhlasí Milanko
omega avatar
32.
31 ⇧ 1. 6. 2026, 22:35
Je to roku pána 1981. 🍻
 
no avatar
33.
32 ⇧ 1. 6. 2026, 22:38
Trafil som sa si sa som ? 🥱
 
no avatar
34.
32 ⇧ 1. 6. 2026, 22:38
Skoro :) Ale už netipuj, aby si neuhádol, nech nikto nič nevie. Fofón tu sliedi. ;)
 
omega avatar
35.
34 ⇧ 1. 6. 2026, 22:39
Chceš jeho adresu ? 🫵🫂
 
no avatar
36.
35 ⇧ 1. 6. 2026, 22:41
Už ju mám, ale odkiaľ ju ty vieš?
 
omega avatar
37.
36 ⇧ 1. 6. 2026, 22:42
Ja viem všetko si zabudol ? 🫵🤔💘🤝
Súhlasí omega
no avatar
38.
37 ⇧ 1. 6. 2026, 22:47
Ináč pamätáš ako začínala tvárová knižka v roku pána 2006 ? Tváre, adresy, všetko to si musel zadať a dnes ? ☺️😊😉
Súhlasí omega
no avatar
39.
38 ⇧ 1. 6. 2026, 22:51
Zlaté časy internetu.
Keď fungoval Napster, atď
Súhlasí Milanko
omega avatar
40.
39 ⇧ 1. 6. 2026, 22:52
Alebo pokec Azetu kua to boli zoznamky, prišla úplne iná baba akú som videl na fotke, kua to je biznis !" 😍😍😘
Súhlasí omega
no avatar
41.
36 ⇧ 2. 6. 2026, 07:32
Predsa z ruskej rádioamatérskej stránky. :)))
Súhlasí Ohrheľ
-era- avatar
42.
2. 6. 2026, 11:48
Ja v noci koľko razy ani nespím, čo som až drevený od strachu z tých Homopárov !!! 🙏🙏🙏
To , že je všetko drahé, ako piča, na to jebať !!!!😄
Hlavne Homopáry do piče !!!!
🤣
 
no avatar
43.
42 ⇧ 2. 6. 2026, 15:19
Skús počítať ovečkyN, možno lepšie zachrápeš vieš. 🫵🫂
Súhlasí -era- , omega
no avatar
44.
43 ⇧ 2. 6. 2026, 19:08
Ohrheľ myslí na plný hrniec 🙂 Asi je bezdomovec.
Hodnoty ho nezaujímajú 🙂 Nemá na ne čas
 
omega avatar
posledné diskutované príspevky