diskusneforum.com
Za koľko dní ?

48

reakcií

109

prečítaní

Tému 30. mája 2026, 17:06 založil Milanko.
1.
30. 5. 2026, 17:06
V Rumunsku trafil dom vraj ruský dron. Za koľko dní sa ukáže, že bol ukrajinský ? Snáď dovtedy nevypukne vojna NATO s Ruskom ?!!!🤔🥱🤛
 
no avatar
2.
1 ⇧ 30. 5. 2026, 19:11
Zvládli by ste dnes opäť žiť tak, ako sa žilo naprieč 70. a 80. rokmi ? Bez internetu, mobilov a sociálnych sietí ? 🤔🫵🚑
 
no avatar
3.
2 ⇧ 30. 5. 2026, 19:31
Otázka znie takto: Zvládnete dnes žiť bez telepatie, teleportu, práce iba 2hod. denne, 1000x lepších počítačov ako sú dnes?

Lebo o 100 rokov ľudia budú niekde úplne inde ako my dnes, takže my už žijeme v zaostalej minulosti...
A ľudia budúcnosti sa budú čudovať, ako sme mohli dnes žiť.
 
omega avatar
4.
3 ⇧ 30. 5. 2026, 19:35
Videl si ten film neviem názov, ale to decko malo takého macíka Teddy ? 🫵👍
 
no avatar
5.
4 ⇧ 30. 5. 2026, 19:37
Nepamätám si, asi nevidel 💀
 
omega avatar
6.
5 ⇧ 30. 5. 2026, 19:39
www.csfd.sk
 
no avatar
7.
5 ⇧ 30. 5. 2026, 20:35
Kanada alebo Fínsko ? 🫵
 
no avatar
8.
7 ⇧ 30. 5. 2026, 20:42
Arsenal :)
Ale fandím Fínom
 
omega avatar
9.
8 ⇧ 30. 5. 2026, 20:45
Arsenal by mať hrať v korčuliach, alebo by dali gól aj nohou ako pepíci ?
 
no avatar
10.
9 ⇧ 30. 5. 2026, 20:47
No idú kopať penalty, ak chceš pozri

www.vipboxtv.sk
 
omega avatar
12.
10 ⇧ 30. 5. 2026, 20:48
Prepáč bratm, futbal nepozerám. 🫂🥱💘
 
no avatar
13.
12 ⇧ 30. 5. 2026, 21:03
Arsenal to nezvládol
Ani MS vo futbale nebudeš pozerať?
 
omega avatar
14.
13 ⇧ 30. 5. 2026, 21:04
Budem, ak Irán odmietne účasť !!!!!! 👏🤝👍
 
no avatar
15.
14 ⇧ 30. 5. 2026, 21:05
Irán presunú do Mexika
 
omega avatar
16.
15 ⇧ 30. 5. 2026, 21:11
Ja by som nešiel na ich mieste !!!!!!!!!! 🫵🚑
 
no avatar
11.
8 ⇧ 30. 5. 2026, 20:47
Goú Canada goú !!!!!!!!!!!!!
Spustiť
 
no avatar
17.
11 ⇧ 30. 5. 2026, 21:34
Tak som kukol aj hokej a vyzerá to nádejne
 
omega avatar
18.
17 ⇧ 30. 5. 2026, 21:44
Ako pre koho do boha !!!!!!! 🫵
 
no avatar
19.
17 ⇧ 30. 5. 2026, 21:57
Budeš pozerať enbíéj ? Je to siedmy zápas. 🫵🤝
 
no avatar
20.
19 ⇧ 30. 5. 2026, 21:58
To nepozerám, max. Prievidzu
 
omega avatar
21.
20 ⇧ 30. 5. 2026, 21:59
Kukátko ? 🫵😊
 
no avatar
22.
20 ⇧ 30. 5. 2026, 22:02
Pred 40 rokmi to bola pre Svit chuťovka, sme dojebávali aj spartu aj inter aj všetkých !!!!! 👍👍🚑
 
no avatar
23.
22 ⇧ 30. 5. 2026, 22:05
Hej to ste mali asi dobré časy, ja si tiež pamätám keď som išiel do Prievidze na Slovan a teraz nejaká 4. liga 🙂
 
omega avatar
24.
23 ⇧ 30. 5. 2026, 22:06
A ja si ešte pamätám, keď mi stál..................nepriateľ v ceste. 😍😍😍
 
no avatar
25.
24 ⇧ 30. 5. 2026, 22:11
Ten fanatik Fotón?
 
omega avatar
28.
25 ⇧ 30. 5. 2026, 22:12
Nie, ten fanatik môj penistrátor. 😍😍😛🤣
 
no avatar
26.
23 ⇧ 30. 5. 2026, 22:12
Ak si dobre pamätám, tak aj Svit hral pred 35 rokmi druhú ligu vo futbale, alebo sa mýlim ? 🤔🤝
 
no avatar
27.
26 ⇧ 30. 5. 2026, 22:12
To netuším, Merčiak by vedel.
 
omega avatar
29.
27 ⇧ 30. 5. 2026, 22:14
Najväčší úspech: V sezóne 1980/1981 hral klub vtedajšiu slovenskú Divíziu (skupina Východ), z ktorej po reorganizácii súťaží prešiel do novovytvorenej II. SNFL (Druhá slovenská národná futbalová liga). Táto súťaž však napriek názvu „druhá“ tvorila v hierarchii česko-slovenského futbalu až 3. ligovú úroveň (pod federálnou 1. ligou a celoslovenskou 1. SNFL).
 
no avatar
30.
29 ⇧ 30. 5. 2026, 22:19
Škoda favorit, že vo Svite nebol hokejový klub, ale u nás na sídlisku sme si urobili klzisko zhruba rozmermi NHL, voda bola zadarmo, mantineli drevená a ja hokejka " Titan " na tú dobu zmes silikónu a dreva, presne takú z NHL a preto ma volali, " Pozri už ide ten hajzel s Tiatankou " ::::! Písal sa rok pána 1986. 👍
 
no avatar
40.
30 ⇧ 30. 5. 2026, 22:34
Hej, boli to pekné časy, tiež sme hrávali na vodných priehradách a na potokoch.
 
omega avatar
45.
40 ⇧ 30. 5. 2026, 22:52
Ci pana, sa nezdaš. 🫵🫂🤝
 
no avatar
31.
1 ⇧ 30. 5. 2026, 22:26
Zanikoľko. Bol to ruský dron bez debaty...
 
chazar avatar
32.
31 ⇧ 30. 5. 2026, 22:27
Bol to Púchovský dron do piče !!!!!!!! 🫵
 
no avatar
33.
32 ⇧ 30. 5. 2026, 22:29
A ten kokot Zdechovský to schválil pičiak !!!!!!!!!!!! 🤮🤮
 
no avatar
35.
33 ⇧ 30. 5. 2026, 22:29
Matoviča na vás!!!
 
chazar avatar
37.
35 ⇧ 30. 5. 2026, 22:30
A ako by prišiel, keď nemá ani fuka ? 😊😊
 
no avatar
38.
37 ⇧ 30. 5. 2026, 22:31
Príde, neboj!!!
 
chazar avatar
42.
38 ⇧ 30. 5. 2026, 22:49
Paulínka ho nepustí lebo vie že je prijebaný ako aj ty !!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
34.
32 ⇧ 30. 5. 2026, 22:29
Ale nooo... Takto zas nie 😀
 
chazar avatar
36.
34 ⇧ 30. 5. 2026, 22:30
No dobre, ale gumičku dodali vaše fašistické gumárne, či ? 😅
 
no avatar
39.
36 ⇧ 30. 5. 2026, 22:32
putler dostal na piču - a to nás teší! 😀
 
chazar avatar
43.
39 ⇧ 30. 5. 2026, 22:50
Putler bude Boh sveta, na to zober cyankáli ty pičus !!!!!!!!!! 😅
 
no avatar
41.
30. 5. 2026, 22:49
Slovo premiéra

Spustiť
Súhlasí Milanko
omega avatar
44.
41 ⇧ 30. 5. 2026, 22:51
Ešte dúfajme že vyhrá nasledujúce voľby, ináč je zvrchované Slovensko f piči !!!!!!!! 👏👏
Súhlasí omega
no avatar
46.
44 ⇧ 30. 5. 2026, 22:53
Možno nie celkom, ale škody, ktoré by narobili libtardi sa budú naprávať dlho.
Súhlasí Milanko
omega avatar
47.
46 ⇧ 30. 5. 2026, 23:08
Tí už by dali zadarmo tej fašistickej EÚ aj vlastné byty do kua tu !!!!!!! 🫣🐷
Súhlasí omega
no avatar
48.
30. 5. 2026, 23:28
www.ajpacientmozepracovat.sk

www.facebook.com
Súhlasí -era- , Milanko
omega avatar
49.
48 ⇧ 31. 5. 2026, 00:06
Aj MOMky robil. 🤔🔞🐍🍷
Súhlasí omega
no avatar
posledné diskutované príspevky