1.
dnes, 16:47
Pripadá mi to tak, že vývoj bezpilotných bojových prostriedkov - dronov - je riadnym prelomom v súčasných vojnách. Ukázalo sa to v Iráne a ukazuje sa to stále viac a viac na Ukrajine a v Rusku.
Samozrejme, ničivé úspechy nasadenia dronov okamžite spúšťajú snahu nachádzať riešenia obrany proti nim.
Pripomína mi to začiatok Verneovky "Cesta na mesiac", kde spolu súperili výrobcovia kanónov a pancierov.
Jedni vymyslia nejakú bojovú vec, druhí vymyslia prostriedok proti nej. A tí prví zas vymyslia nejaké vylepšenie bojovej veci, ktoré prekoná prostriedky proti nej atď.
Proti dronom najskôr vymysleli rušenie signálu. Tak drony začali za sebou ťahať optické vlákna aby neboli závislé od signálu. Momentálne začali drony používať umelú inteligenciu priameho rozpoznávania cieľa bez závislosti na riadiacom centre.
...
Keď sa my ľudia zameriame na vymýšľanie ničivých riešení, sme v tom naozaj dobrí.
Samozrejme, ničivé úspechy nasadenia dronov okamžite spúšťajú snahu nachádzať riešenia obrany proti nim.
Pripomína mi to začiatok Verneovky "Cesta na mesiac", kde spolu súperili výrobcovia kanónov a pancierov.
Jedni vymyslia nejakú bojovú vec, druhí vymyslia prostriedok proti nej. A tí prví zas vymyslia nejaké vylepšenie bojovej veci, ktoré prekoná prostriedky proti nej atď.
Proti dronom najskôr vymysleli rušenie signálu. Tak drony začali za sebou ťahať optické vlákna aby neboli závislé od signálu. Momentálne začali drony používať umelú inteligenciu priameho rozpoznávania cieľa bez závislosti na riadiacom centre.
...
Keď sa my ľudia zameriame na vymýšľanie ničivých riešení, sme v tom naozaj dobrí.
2.
Obávam sa , že ide iba o fatamorgánu 🤓
Všetci vieme, že na Dvojičky útočili unesené lietadlá.
Teroristi v podstate urobili z týchto lietadiel samovražedné drony.
LENŽE !!!!
Potom vyšlo najavo, že Dvojičky si USA zhodili sami, aby mohli nerušene zaútočiť na Afgánistán 🤔
A v Rusku je to rovnako, Ukrajinci síce útočia dronmi , LENŽE, Rusi si to všetko ničia sami.
Aby mohli nerušene útočiť na Ukrajinu 🤓
Všetci vieme, že na Dvojičky útočili unesené lietadlá.
Teroristi v podstate urobili z týchto lietadiel samovražedné drony.
LENŽE !!!!
Potom vyšlo najavo, že Dvojičky si USA zhodili sami, aby mohli nerušene zaútočiť na Afgánistán 🤔
A v Rusku je to rovnako, Ukrajinci síce útočia dronmi , LENŽE, Rusi si to všetko ničia sami.
Aby mohli nerušene útočiť na Ukrajinu 🤓
3.
Keďže nie sme očitými svedkami, staviame naše teórie na sprostredkovaných informáciách.
Takže nakoniec ide iba o to, k akým sprostredkovaným informáciám sa ten či onen z nás prikloní.
Ak sa prikloníš k jedným, označia ťa za pravého demokrata a vyznávača pravých ľudských hodnôt.
Ak sa prikloníš k druhým, označia ťa za múdrosráča a dezoláta.
Ale to neznamená, že sa nemôžeme prikloniť k tomu alebo aj onomu. :)
Vo všetkom je trochu logiky, vo všetkom sú aj nejaké rozpory.
Takže nakoniec ide iba o to, k akým sprostredkovaným informáciám sa ten či onen z nás prikloní.
Ak sa prikloníš k jedným, označia ťa za pravého demokrata a vyznávača pravých ľudských hodnôt.
Ak sa prikloníš k druhým, označia ťa za múdrosráča a dezoláta.
Ale to neznamená, že sa nemôžeme prikloniť k tomu alebo aj onomu. :)
Vo všetkom je trochu logiky, vo všetkom sú aj nejaké rozpory.
- No skončí to tak, že keď Putin lišiacky prestane podpaľovať vlastné rafinérie,... pred 33 minútami
- Ako je možné, že som nevidel túto tému 🫣 ? Všetky traktáty som už vyjadril v... pred 37 minútami
- Prepáč Era pred 39 minútami
- Dúfam, že nikto nieje taký hlúpy, aby si myslel, že tie rafinérie by dokázali... pred 45 minútami
- Ako povieš. :) pred 48 minútami
- Samozrejme 🤓 Ale každý rozumný človek musí uznať, že Rus veru nie je hlúpejší... pred 50 minútami
- Keďže nie sme očitými svedkami, staviame naše teórie na sprostredkovaných inform... pred 1 hodinou
- Obávam sa , že ide iba o fatamorgánu 🤓 Všetci vieme, že na Dvojičky útočili u... pred 1 hodinou
- Pripadá mi to tak, že vývoj bezpilotných bojových prostriedkov - dronov - je ria... pred 1 hodinou
- Tak Ukrajinci a Rusi si momentálne navzájom bombardujú čerpacie stanice, rafinér... pred 2 hodinami
- Polarita predstavy a vôle sa ukazuje aj v tom, že byť inteligentným neznamená pr... pred 2 hodinami
- Lenže umelá inteligencia je taká inteligentná, že si aj sama prúd zase zapne a a... pred 3 hodinami
- bejvávávalo...✝️✝️✝️ pred 5 hodinami
- Ale okrem V.I.Lenina !!!!!!!! Ten je večne živý !!!!!!🤸♂️ pred 6 hodinami
- Stačí aby vypli prúd a Umelá inteligencia može ísť kozy pásť 🤓 pred 6 hodinami
- Alebo 12.12.1212 🤓 pred 6 hodinami
- Asi chodíš ku barbiérovi, keď sa tak všetkému dobre rozumieš 🤓 pred 6 hodinami
- Bude to presne 22.2.2222. 👍 pred 8 hodinami
- A ešte taká smrť v lone ženy alebo prírody, no nekúp to !!!!!! 🫂🫵 pred 8 hodinami
- Ja stále opakujem: Vďaka za smrť! Lebo iba vďaka tomu, že existuje smrť, v... pred 8 hodinami
- Neboj sa, Príroda opäť zvíťazí na umelou inteligenciou. Ale kedy to bude? To... pred 8 hodinami
- Presne tak pán Ohrheľového typu. 🫵👍👍 pred 8 hodinami
- My sme už posledná generácia, čo chce ešte trtkať živé dievčatá !!! Hentí mla... pred 8 hodinami
- Normálne bude dobývať kozmos, palcami na mobile. 😛🤓😛 pred 8 hodinami
- A , ako bude takáto mládež dobývať kozmos ????! Vari Sovieti postavili Bajkonu... pred 8 hodinami