diskusneforum.com
Vy............

33

reakcií

76

prečítaní

Tému 01. júna 2026, 13:10 založil Milanko.
1.
1. 6. 2026, 13:10
Vy, ktorí zbierate peniaze pre skorumpovanú 🇺🇦, tak mám pre vás silný odkaz, okamžite sa tam odsťahujte. Ste nepotrební pre náš štát. Slovák má byť na prvom mieste.Ešte ste tu ? 🫵🤛🫵🤛
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
25.
1 ⇧ 1. 6. 2026, 19:21
Odkladám z každej výplaty iba 150 éčok na Zelenského.
Nie je to nedostatočné ????
🥰
Súhlasí Milanko
no avatar
26.
25 ⇧ 1. 6. 2026, 19:22
Je, z toho zlatý hajzel nebude, nebuď hajzel a posielaj viac !!!!!!!!!!! 🫵🫂
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
27.
26 ⇧ 1. 6. 2026, 19:23
Zato na Trampa dávam mesačne dve stovky a ešte pajdu posielam Melánii 🤣
Súhlasí Milanko
no avatar
28.
27 ⇧ 1. 6. 2026, 19:24
Ja posielam zase svojej pečienke tisícku, nie je to málo ? 🤔😅😄
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
30.
29 ⇧ 1. 6. 2026, 19:52
Tak to je família ako piča, ešte ani jeho jebačka neplatí dane, kurva to je rodina jak piča do piče !!!!!!!!!!! 😅😅
 
no avatar
31.
30 ⇧ 1. 6. 2026, 20:16
A nielen Šimečka
Aj tie všelijaké Plavákové... toto má riadiť Slovensko? 🤣
 
omega avatar
32.
31 ⇧ 1. 6. 2026, 20:17
To aj bude, lebo proti fašistickej EÚ nevyhrá ani taký politik ako Fico, aj Orbán bol porazený, čakaj nečakané !!!!!!!!!!!! 😢😢
 
no avatar
33.
32 ⇧ 1. 6. 2026, 20:19
Rozklad Slovenska aj EÚ v priamom prenose..
 
omega avatar
34.
33 ⇧ 1. 6. 2026, 20:22
Bude to vo všetkých správach, na to zober jed a med. 🫵🫂
 
no avatar
2.
1. 6. 2026, 15:08
Potešilo:

Spustiť
 
chazar avatar
4.
1. 6. 2026, 15:17
V UA si už označený, ale vždy som sa ťa snažil zastať!
 
chazar avatar
6.
5 ⇧ 1. 6. 2026, 15:20
Sa ich bojíš? Veď som ich skončil. A nechci, aby som skončil aj teba!!!
 
chazar avatar
7.
6 ⇧ 1. 6. 2026, 15:21
Skonči, len aby som ťa nepredbehol ty pojebaný Pobežal !!!!!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
8.
7 ⇧ 1. 6. 2026, 15:22
Počuj Gonda, ty si koleduješ o facku 🍷
 
chazar avatar
9.
8 ⇧ 1. 6. 2026, 15:23
No konečne slovo do bitky ty kokot brčkavý !!!!!!!!!!!!!! 🫵👍
 
no avatar
10.
9 ⇧ 1. 6. 2026, 15:24
poď von!!!
 
chazar avatar
11.
10 ⇧ 1. 6. 2026, 15:29
Mám f piči, prší !!!!!!!!!! ✝️
 
no avatar
12.
10 ⇧ 1. 6. 2026, 15:41
Spustiť
 
omega avatar
13.
12 ⇧ 1. 6. 2026, 16:09
„Klan rodiny Šimečkovcov má na krku opäť exekúciu. Marta to PS pochová. A v roku 2027 bude PS opäť v opozícii. Len tak ďalej, veľmi sa mi to páči 😂“
 
no avatar
15.
13 ⇧ 1. 6. 2026, 16:23
Dnes som čítal, že po voľbách by musela byť koalícia 5 strán, aby zložili vládu
 
omega avatar
16.
15 ⇧ 1. 6. 2026, 16:27
Môže byť aj koalícia 1488 strán a aj tak nezložia !!!!!!!!!!!! 👍✝️
 
no avatar
17.
16 ⇧ 1. 6. 2026, 16:36
Si optimista 🙂
Súhlasí Milanko
omega avatar
18.
17 ⇧ 1. 6. 2026, 16:37
A nestresujem sa, preto som taký vitálny vo svojom " mladom " veku. 😅😅
 
no avatar
19.
18 ⇧ 1. 6. 2026, 16:42
Správny prístup
 
omega avatar
20.
19 ⇧ 1. 6. 2026, 16:47
Ako si život dojebeš, na starosť ako keby si našiel. 😄🫵🫂👍
Súhlasí -era-
no avatar
22.
21 ⇧ 1. 6. 2026, 18:48
Ukrajina druhý deň útočí na Záporožskú jadrovú elektráreň. Včera bol výbuch len pár metrov od reaktora. Je to teroristický štát !🐷🔞🐍
 
no avatar
23.
22 ⇧ 1. 6. 2026, 19:08
Ukrajinská armáda poprela tieto tvrdenia.
💀💀💀
 
-era- avatar
24.
23 ⇧ 1. 6. 2026, 19:11
Aj naše zapredané médiá sa k tomu pridali. 💀👽💀
 
no avatar
posledné diskutované príspevky