diskusneforum.com
Všetko je jasné

8

reakcií

102

prečítaní

Tému 11. mája 2026, 09:14 založil -era-.
1.
11. 5. 2026, 09:14
Začem búkvy?
😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟

Všetko sme už vyslovili. Aj desaťkrát, aj stokrát.
 
-era- avatar
2.
1 ⇧ 11. 5. 2026, 09:28
Ale každý si aj tak ide tú svoju chujňu ďalej 🤣
Trápi ma len Mil@ničko, aby sa náhodou nechytil páleného
🙏🙏🙏🫣🙄
Súhlasí -era-
no avatar
3.
2 ⇧ 11. 5. 2026, 09:41
To je len také kecanie z nudy. Ale áno - budeme to pestovať i naďalej, každý svoju vlastnú líniu.


Mil@níčko nech ťa netrápi, on si so sebou už poradí nejako sám. 🚑🚑🚑
-era- avatar
4.
3 ⇧ 11. 5. 2026, 14:39
Niekto ma volal na poldeci ? 🤔🍻🥂🥂
 
no avatar
5.
4 ⇧ 11. 5. 2026, 15:03
Bol to Ohrheľík, ale iba tak naoko. V skutočnosti sa bojí s tebou stretnúť, rovnako ako my všetci ostatní.

Kde je nová fotka Popradky? He?
 
-era- avatar
6.
5 ⇧ 11. 5. 2026, 15:17
Popradky bolo vyše hlavy, tdey dám niečo iné.🫵😅👍
 
no avatar
7.
5 ⇧ 11. 5. 2026, 15:42
Ale mňa sa nemusíte báť, ja som mierumilovný človek, ale keď sa naserem...........😅🤣☺️🤝🤛
 
no avatar
8.
7 ⇧ 11. 5. 2026, 16:02
Veď ja nepíšem, že sa musíme, ....... my sa chceme. 🐷🐷🐷
Súhlasí Milanko
-era- avatar
9.
8 ⇧ 11. 5. 2026, 16:03
Máte bohovské šťastie !!!!!!!!!! 🫵🐷🐷
Súhlasí -era-
no avatar
posledné diskutované príspevky