diskusneforum.com
Vojnoví štváči pomaly končia !!!!!

17

reakcií

20

prečítaní

Tému 23. júna 2026, 13:33 založil Milanko.
1.
dnes, 13:33
Ďalší 🇬🇧 britský premiér rezignoval. Vojnový štváč Starmer končí... Vlády v západnej Európe sú stabilné ako domčeky z kariet... To je tak, keď ich "lídri" riešia viac Ukrajinu a práva imigrantov ako skutočné problémy vlastných občanov ☝🏻👏👏
 
no avatar
2.
1 ⇧ dnes, 13:52
V roku 1975 stál byt 30.000 Kčs (€1000). Dnes stojí €200.000, čiže 200-násobne viac. Stavebná produkcia v roku 1975 bola 28 miliárd Kčs (cca 1 miliarda €). Ak to vynásobíme 200, je to dnešných 200 miliárd €. HDP Slovenska v roku 2025 bol 137 miliárd €. Záver: Iba stavebná produkcia v roku 1975 mala väčšiu hodnotu ako dnes celý HDP ! Kapitalizmus nás ožobračil !🤮🤮🤮
 
no avatar
3.
2 ⇧ dnes, 14:14
Čo bolo, bolo. Terazky máme progresivizmus. 🤣🤣🤣
 
-era- avatar
4.
3 ⇧ dnes, 14:16
Čo bolo, bolo, progresivizmus pomaly ale isto končí. 😅😅
 
no avatar
5.
3 ⇧ dnes, 15:03
Za všetko môžu ezoterici a okultisti.
 
Lemmy avatar
6.
5 ⇧ dnes, 15:03
Pod vedením humanistov fašistov. 🫵
 
no avatar
7.
6 ⇧ dnes, 15:06
A tí sú vedení katolíkmi a evanjelikmi.
 
Lemmy avatar
8.
7 ⇧ dnes, 15:07
A ty si vedení satanom a tým kokotom Zelenským !!!!!!! 🫵🫵
 
no avatar
9.
8 ⇧ dnes, 15:13
Dosť kokotov nájdeš medzi evanjelikmi. Ty si jeden z nich.
 
Lemmy avatar
10.
9 ⇧ dnes, 15:14
A humanisti tam sa to hemží samým kokotom a pičou a ty si ich šéf. 🫵
 
no avatar
11.
5 ⇧ dnes, 15:19
Konkrétne za čo všetko môžeme, milý Lemmy? Môžeš konkretizovať? 🙂🙂🙂
 
-era- avatar
12.
11 ⇧ dnes, 15:29
Aj za to, čo sa ešte len stane v stane, zmier sa tým a na Lemmyho nemier, mier ? 😛😛😛
 
no avatar
13.
11 ⇧ dnes, 15:37
Nemôžem, lebo som sa len pridal do vášho podpichovania. Akú dáš, takú dostaneš!
 
Lemmy avatar
16.
13 ⇧ dnes, 15:38
Chceš dostať čerez fejsa ? 🫵✝️
 
no avatar
14.
11 ⇧ dnes, 15:38
To je reakcia na tvoju 3. Keď ty trepeš, nemôžem aj ja?
 
Lemmy avatar
15.
14 ⇧ dnes, 15:38
era, o čo si v trepaní bludov lepší?
 
Lemmy avatar
17.
15 ⇧ dnes, 15:50
Ti odpoviem na to ja ty protislovenská kurva, era píše realitu a ty kokotiny z aktuálít a denníka en !!!!!!!!!! 🫵
 
no avatar
18.
14 ⇧ dnes, 16:07
Nie, ty máš zákaz čo už si zabudol ? 🫵
 
no avatar
posledné diskutované príspevky