diskusneforum.com
Vedeli ste o tom potom ?

16

reakcií

27

prečítaní

Tému 25. júna 2026, 08:30 založil Milanko.
2.
1 ⇧ dnes, 08:35
Zase sa hrajú na múdrych. 🤣🤣🤣
 
-era- avatar
3.
2 ⇧ dnes, 08:37
No ale dnešná mládež je taká tupá, že im musia napísať aj jednoduché a logické veci. 🤣🤣🤣
 
no avatar
4.
3 ⇧ dnes, 08:45
Dnešná mládež nie je tupá, má iba iné priority. A má príliš veľa vecí bez námahy, takže postupne lenivie, lebo nie je moc nútená používať vôľu.

Nie som si istý, či teoretické návody a poučky sú zrovna to, čo je tu potrebné. Chcelo by to skôr nejakú prírodnú prirodzenú prax. :)))
Súhlasí Ohrheľ
-era- avatar
5.
4 ⇧ dnes, 08:46
Bojím sa, že máš pravdu. 🫵🫂👍
 
no avatar
6.
4 ⇧ dnes, 09:56
A , ako bude takáto mládež dobývať kozmos ????!
Vari Sovieti postavili Bajkonur podaromnici !!!!! ?????
To nie len napchávať sa hamburgermi !!!!!
Ako sa kozmonaut, ktorý je tučný, ako prasa pôjde vysrať v kozmickej lodí Sojuz, keď sa nezmestí na hajzel ??? !!!
🤓
 
no avatar
7.
6 ⇧ dnes, 09:59
Normálne bude dobývať kozmos, palcami na mobile. 😛🤓😛
Súhlasí Ohrheľ , -era-
no avatar
8.
7 ⇧ dnes, 10:03
My sme už posledná generácia, čo chce ešte trtkať živé dievčatá !!!
Hentí mladí potetovaní bradáči, to už je hovno !!!
🤓
Súhlasí Milanko
no avatar
9.
8 ⇧ dnes, 10:05
Presne tak pán Ohrheľového typu. 🫵👍👍
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
14.
9 ⇧ dnes, 11:34
Asi chodíš ku barbiérovi, keď sa tak všetkému dobre rozumieš 🤓
 
no avatar
10.
8 ⇧ dnes, 10:23
Neboj sa, Príroda opäť zvíťazí na umelou inteligenciou.

Ale kedy to bude? To je vo hviezdach.
 
-era- avatar
13.
10 ⇧ dnes, 10:33
Bude to presne 22.2.2222. 👍
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
15.
13 ⇧ dnes, 11:37
Alebo 12.12.1212 🤓
 
no avatar
16.
10 ⇧ dnes, 11:39
Stačí aby vypli prúd a Umelá inteligencia može ísť kozy pásť
🤓
 
no avatar
11.
dnes, 10:25
Ja stále opakujem:

Vďaka za smrť!

Lebo iba vďaka tomu, že existuje smrť, vždy po čase dochádza k obmene ľudstva. Každý raz pekne zomrie a prestane tu smradiť svojou povahou a názormi. 🤣🤣🤣🤣🤣
-era- avatar
12.
11 ⇧ dnes, 10:33
A ešte taká smrť v lone ženy alebo prírody, no nekúp to !!!!!! 🫂🫵
 
no avatar
17.
11 ⇧ dnes, 11:42
Ale okrem V.I.Lenina !!!!!!!!
Ten je večne živý !!!!!!🤸‍♂️
 
no avatar
posledné diskutované príspevky