1.
25. 3. 2026, 19:26
2.
Dám ti mamu k telefónu...................Tak dobre nie, bolo to tak, že nám západ závidel, čo sa ti možno bude zdať smiešne, ale je to tak, žili sme si v mieri a to západu nevyhovovalo, ber si to ako chceš, ale už aj ja vtedy som mal rozum, aby som pochopil, o čo ide, najlepšie to chcel Dubček, ale ako už vieme, opozícia ho dala dole !!!!!!!!!!!😢😢😢
28.
Akurát som podal žalobu na súd proti týmto fašistom facebúúkovým, preposlal som papiere môjmu kamarátovi Štefanovi H. respektíve jeho sestre, ktorá žije vedľa mňa, už sa veľakrát stalo, že obyčajný plebs ako ja vyhral nad tak významnou firmou, chcelo by si to zopakovať, čo poviete ?
3.
25. 3. 2026, 19:40
Občas niekto proti niekomu protestuje, to je normálne.
Ale ak sa niekto po tridsiatich rokoch čuduje, že z jeho protestov vzniklo niečo, čo vlastne ani nechcel, potom je to vždy zaujímavá súvislosť.
Ja hovorím, že celá "Nežná revolúcia" bola možná iba preto, lebo bola spoluorganizovaná priamo nejakou skupinou ľudí zvnútra KSČ.
Ale ak sa niekto po tridsiatich rokoch čuduje, že z jeho protestov vzniklo niečo, čo vlastne ani nechcel, potom je to vždy zaujímavá súvislosť.
Ja hovorím, že celá "Nežná revolúcia" bola možná iba preto, lebo bola spoluorganizovaná priamo nejakou skupinou ľudí zvnútra KSČ.
5.
Na tom niečo môže byť, ale sviečkovú manifestáciu KSČ chcelo brutálne potlačiť. Prečo to neviedlo len k lepšiemu je v Biblii:
"A pán pochválil nepoctivého správcu, že si opatrne počínal. Lebo synovia tohto sveta sú voči sebe navzájom predvídavejší ako synovia svetla."
Ale aj ako píše Milan, niečo bolo lepšie.
"A pán pochválil nepoctivého správcu, že si opatrne počínal. Lebo synovia tohto sveta sú voči sebe navzájom predvídavejší ako synovia svetla."
Ale aj ako píše Milan, niečo bolo lepšie.
- Ak sa raz pripojíš, nie je cesty späť. 🫣🫣👽 pred 1 hodinou
- Ináč sa nemusíte báť, je Vás celý internet. 😛😛🤝❤️ pred 1 hodinou
- Erik a omega, ste díleri drog ? 🫵🫵🐷 pred 1 hodinou
- A posledné poviem, kto sa hanbí za svoj pôvod a ho utajuje je pre mňa kokot, díl... pred 1 hodinou
- Ak sa raz prihlásiš do siete, siete ťa pohltia. 👏👏👏 pred 1 hodinou
- Ináč sa mi ľúbi, že chcete byť inkognito aj s pánom omegom, ale internet nepozná... pred 1 hodinou
- Erik vy spolu jebete s Naďjou, ale pravdu píš, to je tvoje krédo !!!!!!!!!!!! 🫵... pred 1 hodinou
- Si pristihnutý v postihnutí ? ☺️🫵🐷 pred 1 hodinou
- Jasné. :) Chcem tým iba povedať, že taká úchylka existuje a že človek takto pos... včera, 23:32
- Nuž ale každý máme talent na niečo iné, Tomáš napríklad na netradičné riešenia..... včera, 23:13
- Hej a aj vylučujú a ťa naučia. 🫵🫵❤️ včera, 18:16
- Že aká latinčina! Sakra, ty si chodil do nejakej výnimočnej školy. 🤣🤣🤣 To... včera, 18:15
- No lebo papáš houby typu scorupocius debilis vaginus. 🫵👍 včera, 18:14
- Idem na to zlato. ✝️ včera, 18:13
- Ani nie. 🚑🚑🚑 včera, 18:12
- Dokáž to !!!!!!!!!!!! 🫵👍 včera, 18:12
- Ale houby píšem, nie realitu. 🤣🤣🤣🤣🤣 včera, 18:12
- Lemmy, ja som najhorší človek, akého poznám, takže nie, nie som lepší. Jedin... včera, 18:11
- Si si istý ? 🫵🫵😄 včera, 18:09
- OK, rozumiem. 😄😄😄 včera, 18:08
- Nie, ty máš zákaz čo už si zabudol ? 🫵 včera, 16:07
- Ti odpoviem na to ja ty protislovenská kurva, era píše realitu a ty kokotiny z a... včera, 15:50
- Chceš dostať čerez fejsa ? 🫵✝️ včera, 15:38
- era, o čo si v trepaní bludov lepší? včera, 15:38
- To je reakcia na tvoju 3. Keď ty trepeš, nemôžem aj ja? včera, 15:38