diskusneforum.com
Tibor v procese !!!!!!!!

71

reakcií

167

prečítaní

Tému 11. mája 2026, 17:17 založil Milanko.
1.
11. 5. 2026, 17:17
V procese s Tiborom Gašparom má rozhodovať sudca Pulman, ktorý nevzal Plačkovú do väzby v jej drogovej kauze, sudca Stieranka, ktorý poslal Gašpara do vyšetrovacej väzby (predpojatosť) a sudkyňa Medveďová, ktorá robila asistentku recidivistovi alkoholikovi za volantom sudcovi Hrubalovi. To nie je súd, to je inkvizičná fraška !🫣🫣
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
2.
1 ⇧ 11. 5. 2026, 17:31
Najhoršie je , že v procese s vrahom záhradníkom, má vraj vystupovať sudca Grgeľan 😭...
Grgeľan, ak sa napije sódovky, tak sme v riti všetci 🙏🙏🙏
Vygrgá súdnu sieň do piče 😭
Súhlasí Milanko
no avatar
3.
2 ⇧ 11. 5. 2026, 17:32
Grgeľan je tvoj bratranec z tretieho kolena Ohrheľ ? 🤣🤣
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
4.
3 ⇧ 11. 5. 2026, 17:35
My Orheľovci sme z horného konca !!!!
🤓
Ale Grgeľanovci sa iba priženili !!!!!!!!
Majú právo akurát, bozať v riť !!!!!!!
🤓
Súhlasí -era- , Milanko
no avatar
5.
4 ⇧ 11. 5. 2026, 17:39
Kakaj na to. 🫵🤓
 
no avatar
6.
1 ⇧ 11. 5. 2026, 17:51
Môj život je založený na dôvere a preto mám dôveru v spravodlivé súdnictvo, zodrovedajúce právnemu poriadku Slovenskej Republiky. 😀😀😀
Súhlasí Ohrheľ
-era- avatar
7.
6 ⇧ 11. 5. 2026, 17:55
Dôveruj ale spreneveruj. 🫵👍👍
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
8.
7 ⇧ 11. 5. 2026, 20:14
Čo hlásia Mengusovce ?
Prší či ňi ?
🤓
 
no avatar
9.
8 ⇧ 11. 5. 2026, 20:15
Leje ako z krhle a ja mám sucho f pysku. 🤓😛
 
no avatar
10.
9 ⇧ 11. 5. 2026, 20:17
Choď sa nachľemtať vody !!!
🤓
Na vás len Trampa, mne sa zdá !!!!!!!
Ej !!!!!!!!!!
🤓
 
no avatar
11.
10 ⇧ 11. 5. 2026, 20:18
Si kokot ? Ja a vodu ? 🫵✝️🤛
 
no avatar
12.
11 ⇧ 11. 5. 2026, 20:19
Len počkaj, keď to tu chytí do ruky Pétér Máďjár !!!!!!
Aj voda vám bude dobrá !!!!!!!!
🤣
 
no avatar
15.
12 ⇧ 11. 5. 2026, 20:21
The chuj si. 🫵
 
no avatar
13.
11. 5. 2026, 20:19
Dobrú noc, do piče 😘
 
no avatar
14.
13 ⇧ 11. 5. 2026, 20:20
Ty chodíš spať so sliepkami ty pičus ? 🫵🍷
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
30.
14 ⇧ 11. 5. 2026, 22:14
Ale líham si striezvy !!!!
Nie jak ty do piče , najebaný !!!!
Aspoň si vyzuj bagandže, keď sa prekotíš na diván ožratý !!!!
😘
Súhlasí Milanko
no avatar
31.
30 ⇧ 11. 5. 2026, 22:15
Aj tangáče si dať dolu ? 😛🤝🍻
 
no avatar
16.
11. 5. 2026, 21:11
Mafiáni ako ty - do basy!!!
 
chazar avatar
17.
16 ⇧ 11. 5. 2026, 21:26
Mafiáni ste vy s Matovičom do piče !!!!!!!!! 🫵
 
no avatar
18.
17 ⇧ 11. 5. 2026, 21:28
Gašpar je mafián, pičo je mafián - aaaeeee je mafián (skapal eltrok) - TY SI MAFIÁN. Veď to sa všetko už dávno vie pako!
 
chazar avatar
19.
18 ⇧ 11. 5. 2026, 21:30
Pobež do piče, nikto nie je zvedavý na tvoje fašistické reči do piči !!!!!!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
20.
19 ⇧ 11. 5. 2026, 21:31
Počuj Gonda(áš), skončíš v base lebo si k.o.k.o.t. 👎
 
chazar avatar
21.
20 ⇧ 11. 5. 2026, 21:32
Mňa nezabije ani lavína a nie nejaký kokot z Púchova !!!!!!!!!!!! 🤣🤣
 
no avatar
22.
21 ⇧ 11. 5. 2026, 21:38
Stačí jedna dobre mierená a ani Svit ti nepomôže.
 
chazar avatar
23.
22 ⇧ 11. 5. 2026, 21:39
Počúvaj ty 60 kilové mača, ťa zlomím v kĺboch !!!!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
24.
23 ⇧ 11. 5. 2026, 21:41
No koľko vážil Brus? Koľko váži sršeň? -Nič ťa nezachráni. Mám ťa na muške. 😀
 
chazar avatar
25.
24 ⇧ 11. 5. 2026, 21:43
Len môj mozog váži 55 kíl ty pičkar fašistický !!!!!!!! 🫵☺️
 
no avatar
26.
25 ⇧ 11. 5. 2026, 21:46
Mozog neandertálcov toľko vážil. Mal by si už konečne začať chodiť do školy, aby si nezomrel sprostý. Ako slopácky pičo.
 
chazar avatar
27.
26 ⇧ 11. 5. 2026, 21:52
Utekaj odtiaľto, choď k sebe ku svojim fašistom ty Kokotovič Pičaputový !!!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
28.
27 ⇧ 11. 5. 2026, 21:57
Okeeejjjj Vypustil som ventil, dostal si na piču - idem. Paaaaaa😛
 
chazar avatar
29.
28 ⇧ 11. 5. 2026, 21:59
Fašista pojebaný. 🫵😛🤛
 
no avatar
32.
29 ⇧ 11. 5. 2026, 22:15
Spustiť
?si=HD7GNafy2VLHRtMM
 
chazar avatar
33.
32 ⇧ 11. 5. 2026, 22:16
Skurvenec Púchovský !!!!!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
34.
33 ⇧ 11. 5. 2026, 22:19
Fašista pojebaný. 👎
 
chazar avatar
35.
34 ⇧ 11. 5. 2026, 22:21
Ukravinská sviňa protislovenská !!!!!!!!!!!! 🫵👎👎👎👎
 
no avatar
36.
35 ⇧ 11. 5. 2026, 22:22
Spustiť
&list=RDPXSc240KMEQ&start_radio=1
 
chazar avatar
37.
36 ⇧ 11. 5. 2026, 22:23
Ti chrstnem tú horúcu čokoládu do tvojho pojebaného ksichtu !!!!!!!!🫵✝️
 
no avatar
38.
37 ⇧ 11. 5. 2026, 22:32
Strašné, akú muziku ten Fotón počúva :(
 
omega avatar
39.
38 ⇧ 11. 5. 2026, 22:34
Psychopati to majú iné ako my normálni, pochop ich. 🫂🫂🫂
 
no avatar
40.
38 ⇧ 11. 5. 2026, 22:34
Lepšie, ako počúvať internacionálu že?
 
chazar avatar
41.
40 ⇧ 11. 5. 2026, 22:35
Ruskú hymnu budeš povinne počúvať ty kurvičko !!!!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
44.
40 ⇧ 11. 5. 2026, 22:40
U nás už se nehádáme kdo má větší pole lán.
Všichni máme ruce k práci, nikdo není jenom pán.

Spustiť
 
omega avatar
46.
44 ⇧ 11. 5. 2026, 22:42
Terazky nám najebali fašisti na polia repku olejnú namiesto gruľoch !!!!!!!!!!!!!! 🐷🐷🐷
 
no avatar
48.
46 ⇧ 11. 5. 2026, 22:43
A ešte to sucho :(
 
omega avatar
50.
48 ⇧ 11. 5. 2026, 22:44
Ja som sa už vyšťal, už nie sa u nás sucho. 🫵🫂
 
no avatar
51.
46 ⇧ 11. 5. 2026, 22:45
A to už nerozhodujú poľnohospodári, že čo si zasadia na svojich poliach?
 
-era- avatar
54.
51 ⇧ 11. 5. 2026, 22:46
Nie, preto nás brali tí fašisti do EÚ, myslíš si, že nás tam zobrali pre pekné oči do pič-*/?🫣🫣
 
no avatar
56.
54 ⇧ 11. 5. 2026, 22:48
Šak sme sa tam tlačili, západné peňáze sa nám páčili, aj jedno jediné platné referendum o tom svedčí. 🤣🤣🤣
 
-era- avatar
57.
56 ⇧ 11. 5. 2026, 22:49
Ale to sme ešte nevedeli, ako nás ojebú !!!!!! ☺️☺️
 
no avatar
58.
57 ⇧ 11. 5. 2026, 22:54
A to sme im dali " zadarmo " svoje podniky !!!!!!!!!!!!! 😢😢😢
 
no avatar
63.
58 ⇧ 11. 5. 2026, 23:04
Bude húž 🤣🤣🤣
 
-era- avatar
64.
63 ⇧ 11. 5. 2026, 23:06
Ani moc nie, lebo už fašistom nemáme čo ponúknuť, jedine borovičku a mňa. 🫵💋🫂
 
no avatar
42.
38 ⇧ 11. 5. 2026, 22:37
Ale ak vám je za ňou tak smutno - v base budete mať dosť času na počúvanie toho svojho.

Tu máte hahahaha........

Spustiť
?si=_zkq5CeW0NDLEWzl
 
chazar avatar
43.
42 ⇧ 11. 5. 2026, 22:38
Piča česká fašistická !!!!!!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
49.
43 ⇧ 11. 5. 2026, 22:44
Piča ruská

servimg.com
 
chazar avatar
53.
43 ⇧ 11. 5. 2026, 22:45
Piča ruská

i84.servimg.com
 
chazar avatar
45.
38 ⇧ 11. 5. 2026, 22:41
Proti gustu žiaden dišputát, sa hovorí. V tom, akú hudbu má kto rád, sa aj my tuná dosť podstatne líšime. To sa dá pozorovať podľa toho, kto tu čo prilepí. Každý sme iný.
Súhlasí omega
-era- avatar
47.
45 ⇧ 11. 5. 2026, 22:42
Ja nie som iný !!!!!!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
52.
47 ⇧ 11. 5. 2026, 22:45
Ty dávaš málo pesničiek Mil@ne, ja si pamätám od teba len túto

Spustiť
 
omega avatar
55.
52 ⇧ 11. 5. 2026, 22:48
Nemám čas na pesničky bratm, kurvy, chlast a bajk mi zaberú 111% času. 🫂🫂
 
no avatar
61.
55 ⇧ 11. 5. 2026, 22:58
Hudba lieči. Aj zlomené srdcia. ;)
 
omega avatar
62.
61 ⇧ 11. 5. 2026, 22:59
Mňa lieči les a ticho šumivého potôčka. 🫂👍
Súhlasí omega
no avatar
59.
38 ⇧ 11. 5. 2026, 22:55
Slová tej piesne ber ako odomňa.
 
chazar avatar
60.
59 ⇧ 11. 5. 2026, 22:57
Púchovské pastorálie ? 🥱🐷
 
no avatar
65.
11. 5. 2026, 23:13
Ak sa vám moja hudba ktorá sa mi teraz páči neľúbi, dám vám tú ktorá sa mi páčila predtým (teraz sa mi už nepáči)

Spustiť
?si=Qx5x-pX6pqdLRNjT
 
chazar avatar
66.
65 ⇧ 11. 5. 2026, 23:14
Tak to je iné, ešte keď ti nejebalo, tak to bolo super. 🫵👍
 
no avatar
67.
66 ⇧ 11. 5. 2026, 23:18
Veď jebe len vám fašistom! Môžete byť radi, že SMERkomunisti sa s vami spájajú. Ale aj tak prehráte, lebo Matoviiiiič. 😛
 
chazar avatar
68.
67 ⇧ 11. 5. 2026, 23:20
Matovič pôjde ešte tohto roku do basy za tú " totalitnú " donucovaciu lotériu a očkovanie do piče s kokotom !!!!!!!!!!🐷🐍
 
no avatar
69.
68 ⇧ 11. 5. 2026, 23:21
Matovič vám dá ešte na piču. Chystaj chlieb a víno!
 
chazar avatar
70.
69 ⇧ 11. 5. 2026, 23:22
Bude zaočkovaný do oka na námestí a následne odvisne !!!!!!!!!!! 👍
 
no avatar
71.
70 ⇧ 11. 5. 2026, 23:24
hlavne sa daj zaočkovať proti hantavírusu. Nerád by som prišiel o človeka, ktorému môžem dať s chuťou na piču❤️
 
chazar avatar
72.
71 ⇧ 11. 5. 2026, 23:25
Vírus máš tak jedine v tej deravej pojebanej hlave ty kokot !!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
posledné diskutované príspevky