1.
včera, 19:35
[ SYS.LOG: VIZUÁLNA ARCHITEKTÚRA ODOMKNUTÁ ] 👁️
⚙️ Väčšina webov dnes trpí extrémnym vizuálnym šumom. Dizajn bez logiky, chaotické farby a mŕtvy balast, ktorý zákazníkom preťažuje procesor.
My sme sa rozhodli ísť inou cestou. Inicializovali sme SYS 03 | NEXUS IMG GALLERY.
Toto nie je obyčajné portfólio. Je to náš centrálny vizuálny SSOT (Single Source of Truth) register. Odomkli sme kompletný archív našich kyber-brutalistických aktív, Master-Protokolov a vizuálov z OS Genesis. Čistý vizuálny kód, exaktná sémantika a neúprosný dizajn pripravený na zdieľanie do Matrixu.
Odinštaluj chaos a pozri si náš vizuálny zdrojový kód. Link na prístup do archívu: 👉 www.projekt-nexus.sk
#webdesign #nexusos #cybertech #uiux #digitalart #frontend #matrix
⚙️ Väčšina webov dnes trpí extrémnym vizuálnym šumom. Dizajn bez logiky, chaotické farby a mŕtvy balast, ktorý zákazníkom preťažuje procesor.
My sme sa rozhodli ísť inou cestou. Inicializovali sme SYS 03 | NEXUS IMG GALLERY.
Toto nie je obyčajné portfólio. Je to náš centrálny vizuálny SSOT (Single Source of Truth) register. Odomkli sme kompletný archív našich kyber-brutalistických aktív, Master-Protokolov a vizuálov z OS Genesis. Čistý vizuálny kód, exaktná sémantika a neúprosný dizajn pripravený na zdieľanie do Matrixu.
Odinštaluj chaos a pozri si náš vizuálny zdrojový kód. Link na prístup do archívu: 👉 www.projekt-nexus.sk
#webdesign #nexusos #cybertech #uiux #digitalart #frontend #matrix
- Adin dva, adin dva, nezamjorznu nikagda !!! pred 4 hodinami
- Ak dneska neskapeme 😔🤓🥰 pred 4 hodinami
- Uraaaaa !!!!! 🤓 pred 4 hodinami
- Do konca septembra zostáva 95 dní. To vydržíme. Potom v októbri sa už zas ochla... pred 5 hodinami
- Trumpovi trikrát sláva !!!🤣 pred 6 hodinami
- Tramp nariadil, že takto teplo má byť až do 23. Decembra !!!!!!!🤓 A potom ce... pred 9 hodinami
- Veď ja ti chcel len dobre, chceš mať z vajec svojich praženicu, ale na Sliezskom... včera, 23:38
- Veď ako hovoríš, na Sliezskom prežiješ Len tu dole je to horšie 🤣 včera, 23:35
- Ale u nás ma jar prvky slabšej zimy, ver si mi.🤓🤓 včera, 23:28
- Radšej jar, ja som ťa varoval ;)🤣🤣 včera, 23:26
- Gde sme f piči, v Kongu ? 🤣🤣🤣 včera, 22:44
- Ale leto je 25 stupňov a nie 36 a pol kua !!!!!!!!!!!!!!! 🤣🤣🤣 včera, 22:35
- Si tu už pred mesiacom chcel leto :) Teraz sa ti želanie splnilo 🤣🤣🤣 včera, 21:57
- Mám jeden recept na zajtra a volá sa Sliezsky dom, ja tam budem, pridajte sa ku... včera, 21:03
- Ale už budeš žrať sršne, taký je príkaz pani Fón Der Hitlerovej !!!!!!!!!! 😉 včera, 20:40
- Nie, sršeň toľko neváži včera, 20:37
- Ja osobne, takých kokotov 60 kilových si dávam na raňajky, nema problema. 😅😅🥱 včera, 20:22
- A kto mi ich poláme - TY? - HA HA HA HAHAHA -Na východe je Sasquatch :) včera, 20:15
- S polámanými rukami by z teba bol gérój. 🫵 včera, 20:11
- Trafím ťa pukom do hlavy!!! včera, 20:10
- To by si mohol, lebo v tomto teple by mi pomohla striekacia pištolka, urob to, o... včera, 20:03
- Stačí keď na teba otočím moju 51 včera, 19:57
- Ukravina bude eliminovaná atómovou bombou !!!!!!!!!!!!!!!! 👏👏👏👏 včera, 19:56
- To nieje východ. Zbojníci a zlodeji (jánošík-pičo) je východ. Budete visieť za r... včera, 19:55
- Púchov bude vymazaný z mapy !!!!!!!!!!!!! 👏 včera, 19:51