1.
7. 5. 2026, 23:39
Je prirodzený.
Keď sa ľudia boja choroby, o čo skôr pekla.
Ak sa pred Božím súdom triasli aj svätci, o čo skôr bežní ľudia.
Keď sa ľudia boja choroby, o čo skôr pekla.
Ak sa pred Božím súdom triasli aj svätci, o čo skôr bežní ľudia.
18.
A pritom je to také jednoduché, mám prácu IT ale chodím medzi ľudí, do prírody, občas sa ožerem, ale opačne to vedie k stavom aké má náš Eňo, tu je moja výstraha pre všetkých mladších ako naše Husákove decko ako Eňosslav ! Z našej generácie ináč málokomu jeblo v palici, ale Eňo asi fakt nechodil mimo PC !!!!!!! 🫣🫣
32.
V preklade, ovečku, ktorú nevie vystrašiť nejakým peklom, nevie ani manipulovať a taká ovečka nikdy nebude robiť, čo pasák chce ;)
A taká ovečka ako vravím sa pasie i sama ;)
Nad nejakými bludmi o pekle sa len pousmeje ;)
Žaby kvákajú, komáre štípu, vietor fúka a život ide ďalej ;)
A taká ovečka ako vravím sa pasie i sama ;)
Nad nejakými bludmi o pekle sa len pousmeje ;)
Žaby kvákajú, komáre štípu, vietor fúka a život ide ďalej ;)
33.
Jo jo, vystrašené ovce sú najlepšie, oni sa nepustia do žiadnych dobro-družstiev o poznaní seba, sveta a teda Všehomíra, lebo také by možno odhalili skutočnú pravdu o realite a to by pasákovi nepasovalo do krámu ;)
By prišiel o svoje dlho budované stádo ;) O celý jeho zmysel života, ktorým je pasenie oviec ;) Pasenie ktoré ovce nepotrebujú ale niekto im nahučal do hlavy, že áno ;)
By prišiel o svoje dlho budované stádo ;) O celý jeho zmysel života, ktorým je pasenie oviec ;) Pasenie ktoré ovce nepotrebujú ale niekto im nahučal do hlavy, že áno ;)
36.
A čo si sa zošalel? ;)
Však ovce sú práve na to určené ;)
Aby boli zdegustované ;)
A najlepšie sú tie mláďatká ;)
Si predstav jahniatko ako príde na svet a pasák príde, odoberie jahniatko svojej mamičke a pošle niekde do Talianska, kde si na nej pochutnajú ;)
Tak to bolo vždy a my sme si už na to zvykli ;)
Však ovce sú práve na to určené ;)
Aby boli zdegustované ;)
A najlepšie sú tie mláďatká ;)
Si predstav jahniatko ako príde na svet a pasák príde, odoberie jahniatko svojej mamičke a pošle niekde do Talianska, kde si na nej pochutnajú ;)
Tak to bolo vždy a my sme si už na to zvykli ;)
56.
Vec samotná, to je ktorá? ;)
Že slnko svieti? ;) Alebo že žaby kvákajú a vietor fúka? ;)
Alebo ako Milaníčko? ;)
Jebnuté šplechy do vetra? ;)
To by som už nebol JA, ale ak chceš môžem sa hrať i na neúprimného ;)
Každému poleziem do rite a budem sa mu zaliečať ;)
I tak še da ;)
Že slnko svieti? ;) Alebo že žaby kvákajú a vietor fúka? ;)
Alebo ako Milaníčko? ;)
Jebnuté šplechy do vetra? ;)
To by som už nebol JA, ale ak chceš môžem sa hrať i na neúprimného ;)
Každému poleziem do rite a budem sa mu zaliečať ;)
I tak še da ;)
63.
No však ok ;)
Kritizuješ u mňa niečo, čo sám robíš, či? ;)
Ale i to akceptujem ;)
Len ti chcem poukázať na príčinu a následok ;)
Ja to do osobnej roviny nevkladal, písal som všeobecne ;)
A potom sa ti začalo nepáčiť, že sa v tej rovine bavíme ;)
Tak si zadrel argument o osobnej rovine ;)
Ale mal by si si uvedomiť, kto ten "požiar" založil vlastne ;)
Kritizuješ u mňa niečo, čo sám robíš, či? ;)
Ale i to akceptujem ;)
Len ti chcem poukázať na príčinu a následok ;)
Ja to do osobnej roviny nevkladal, písal som všeobecne ;)
A potom sa ti začalo nepáčiť, že sa v tej rovine bavíme ;)
Tak si zadrel argument o osobnej rovine ;)
Ale mal by si si uvedomiť, kto ten "požiar" založil vlastne ;)
67.
Mohla to byť pekná téma ;)
Mohli sme sa porozprávať o strache z pekla ;)
Bez osobných invektív, narážok a podobne ;)
Ale principiálne, ja len odpovedám na vaše vstupy ;)
Ak niekto označí mňa za psychopata, no čo mu mám na to povedať? ;)
Mohol som to nechať tak ;)
Ale rozhodol som sa ináč ;)
Mohli sme sa porozprávať o strache z pekla ;)
Bez osobných invektív, narážok a podobne ;)
Ale principiálne, ja len odpovedám na vaše vstupy ;)
Ak niekto označí mňa za psychopata, no čo mu mám na to povedať? ;)
Mohol som to nechať tak ;)
Ale rozhodol som sa ináč ;)
57.
Tak skúsme ;)
Ó veľký preveľký erka, konečne som pochopil, čo mi celý čas rozprávaš ;)
O tom aký som vlastne jebnutý a že celý čas vlastne argumentujem neprístojne ;)
Ó preveliký, uč ma, ako správne argumentovať, aby to bolo košér v očiach močiara a samotných žiab ;)
Ktorým sa nepáči môj kvakot ;)
(hmm, bol to len pokus = asi nevyšiel ako mal ale ja sa ten kvakot raz naučím 🤣🤣🤣 ;)
Ó veľký preveľký erka, konečne som pochopil, čo mi celý čas rozprávaš ;)
O tom aký som vlastne jebnutý a že celý čas vlastne argumentujem neprístojne ;)
Ó preveliký, uč ma, ako správne argumentovať, aby to bolo košér v očiach močiara a samotných žiab ;)
Ktorým sa nepáči môj kvakot ;)
(hmm, bol to len pokus = asi nevyšiel ako mal ale ja sa ten kvakot raz naučím 🤣🤣🤣 ;)
29.
8. 5. 2026, 07:32
Vo filme 'Po zániku Zeme' hovorí jedna postava peknú vetu: "Nebezpečenstvo je síce skutočne reálne, ale strach je vecou voľby".
70.
8. 5. 2026, 13:44
Takže, nové vlákno, nový deň a nový začiatok ;)
Dal som vedľa tému o tom, kde vlastne siahajú tie korene strachu z pekla ;)
Nebudem tu dávať link, isto si ju nájdete ;)
Ale z môjho pohľadu - vidím to tak, že istým entitám ten strach veľmi pekne vyhovuje ;)
To je môj postoj k tomu strachu ;)
Dal som vedľa tému o tom, kde vlastne siahajú tie korene strachu z pekla ;)
Nebudem tu dávať link, isto si ju nájdete ;)
Ale z môjho pohľadu - vidím to tak, že istým entitám ten strach veľmi pekne vyhovuje ;)
To je môj postoj k tomu strachu ;)
- Ďi do prdele vole. 🫣 včera, 22:20
- Nie je to až príliš scestné ? 😊😊 včera, 22:19
- Ukáž svoje nanoprsty ty vyvrheľ !!🫂🫵🤝 včera, 22:18
- Tak to radšej nech je. Nonosekunda!!😅😅😅 včera, 21:58
- Počkajte, děvčata, tři měsíce, bude nás rukovat na tisíce. včera, 21:49
- Super atmosféra ide z toho... akoby tam človek bol. včera, 21:48
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.99422-6/724408397_1031005536034027_33... včera, 21:26
- A dones aj hokejistu, chcem mu nohy dolámať. 🫵👏👏🚑 včera, 20:55
- No ale s vybitými tesákmi sa ti bude ťažko piť ty pička. 🍷💀🫵 včera, 20:53
- Pohár vína máš pre návštevu s chlebom už dúfam pripravené. 😅 včera, 20:52
- A dostaneš na tú brčkavú pojebanú hlavu, náú !!!!!!!!!! 🫵✝️🚑 včera, 20:47
- Zatiaľ 2 trafené husi zagágali - a ďalej? 😄 včera, 20:46
- A píš poriadne a šetri papierom, lebo keď budeš písať každé jedno slovo v odstav... včera, 20:06
- Aj guľobitie, keď sa moje gule naserú, tak vám ukážu, kto je na zvrchovanom Slov... včera, 19:56
- Ej bude hlboká orba. Bude. Na SVK!!! Aj Krúpobitie. :):):) včera, 19:55
- Zaeviduj to !!!!!!!!!!!!!! 🫵 včera, 19:55
- Dôkaz máš v 19. včera, 19:54
- Nie !!!!!!!!!!! 🫵🐷 včera, 19:33
- To bude asi niečo ako "prekováme zbrane na pluhy" včera, 19:25
- Zase ši šňupal u toho kokota Zeleného do boha ? 🫵🐷 včera, 19:12
- SR armáda + Ukrajina = ❤️ včera, 19:11
- Dokáž to !!!!!!!!! 🫵 včera, 19:11
- To nevadí. Podstatné je, že PS M8 okamžite 25% hlasov!! včera, 19:10
- Aj ty namiesto tej fašistickej ukravinskej !!!!!!!!!!!!!!! 🫵🫵 včera, 18:58
- Budeš povinne slúžiť v armáte SR ty lenivec!!! včera, 18:57