diskusneforum.com
Strach z pekla

77

reakcií

186

prečítaní

Tému 07. mája 2026, 23:39 založil omega.
1.
7. 5. 2026, 23:39
Je prirodzený.
Keď sa ľudia boja choroby, o čo skôr pekla.
Ak sa pred Božím súdom triasli aj svätci, o čo skôr bežní ľudia.
 
omega avatar
2.
1 ⇧ 7. 5. 2026, 23:44
Chorobu a strach som nikdy nemal. 😉🫂
 
no avatar
3.
2 ⇧ 7. 5. 2026, 23:51
Skôr mám strach o teba ujo omega, aby ti nejeblo v hlave ako Enáiksypslilónovi. 🫵👏👏
Súhlasí omega
no avatar
5.
3 ⇧ 8. 5. 2026, 00:04
On je nebezpečný človek, v duchu Boh, pozornosť len na neho, jeho druhého ja sa nesmieš dotknúť, stredobod pozornosti, jeden taký bol v relácii " Najväčšie kriminálne prípady Slovenska " !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
no avatar
6.
5 ⇧ 8. 5. 2026, 00:08
Každý, kto poukazuje na vaše píčoviny, ktoré stvárate je pre vás nebezpečný ;)

To je úplne prirodzené ;)
 
EnaXnaY avatar
7.
6 ⇧ 8. 5. 2026, 00:10
A sme doma, sebe chybu neprizná ani keby ho vešali !!!!!!!! 👍👍
 
no avatar
8.
7 ⇧ 8. 5. 2026, 00:11
Čo konkrétne si mám priznať? ;)
 
EnaXnaY avatar
9.
7 ⇧ 8. 5. 2026, 00:16
Niekto tu chce druhým rozjebávať hlavy (nebudem ukazovať prstom) ;)

Ale ja som nebezpečný ;)

Istoooooooooooo ;)
 
EnaXnaY avatar
10.
7 ⇧ 8. 5. 2026, 00:18
Môj trepot na nejakom fóre niekoho ohrozuje ;)

Jojo ;)
 
EnaXnaY avatar
11.
7 ⇧ 8. 5. 2026, 00:18
Môj trepot na nejakom fóre niekoho ohrozuje ;)

Jojo ;)
 
EnaXnaY avatar
12.
7 ⇧ 8. 5. 2026, 00:20
Už viem ;)

Zrútil by sa vám systém moči keby sa ovečky prestali báť a preto som nebezpečný ;)

Nuž moč je moč ;)
 
EnaXnaY avatar
13.
7 ⇧ 8. 5. 2026, 00:21
Priznávam svoju veľkú chybu ;)

Že sa s vami vôbec zaoberám ;)

A tak idem sa učiť túto chybu už neopakovať ;)
 
EnaXnaY avatar
14.
13 ⇧ 8. 5. 2026, 00:25
Jednoznačne tebe a Pobežalovi by sa mal odnímať prístup na internet a nieto ešte zakladať fóra vlastné do boha !!!!!!!!! 🫣🫣
 
no avatar
15.
14 ⇧ 8. 5. 2026, 00:27
Ty si choď onímať čosi svojmu jebnutémuj tatkovi, ktorý ťa nenaučil slušným mravom ;)

Fašista ;)
 
EnaXnaY avatar
18.
15 ⇧ 8. 5. 2026, 00:39
A pritom je to také jednoduché, mám prácu IT ale chodím medzi ľudí, do prírody, občas sa ožerem, ale opačne to vedie k stavom aké má náš Eňo, tu je moja výstraha pre všetkých mladších ako naše Husákove decko ako Eňosslav ! Z našej generácie ináč málokomu jeblo v palici, ale Eňo asi fakt nechodil mimo PC !!!!!!! 🫣🫣
 
no avatar
23.
18 ⇧ 8. 5. 2026, 00:47
Mať tak tvoje problémy ;)

Zaoberať sa nejakým jebnutým Eňom ;)

Asi ti moc musím ležať v žalúdku ;)

Závisť, či nenávisť? ;)
 
EnaXnaY avatar
24.
23 ⇧ 8. 5. 2026, 00:49
Skús dať teraz príspevok, aby každé slovo bolo v inom odstavci, budeš zase Boh. 🫵👍
 
no avatar
27.
24 ⇧ 8. 5. 2026, 02:09
Nebudem ;)

JA SOM ;)
 
EnaXnaY avatar
17.
3 ⇧ 8. 5. 2026, 00:38
Nuž každému z nás môže "jebnúť". Treba sa dobre modliť.
 
omega avatar
19.
17 ⇧ 8. 5. 2026, 00:40
Modlitba nie vždy pomôže ty náš omegabože. 🫂🫵🤝
 
no avatar
4.
1 ⇧ 7. 5. 2026, 23:59
Súhlasím, niet nad to mať vystrašené ovce ;)

Také sa i samé pasú ;)

Ani pasáka im netreba, len takého čo im občas pripomenie, čo sa stane ak nebudú poslúchať pasáka ;)
 
EnaXnaY avatar
16.
4 ⇧ 8. 5. 2026, 00:37
Peklo nemá s poslušnosťou človeku veľa.
Inšpiroval ma tomas12345, a ten nikoho neposlúcha, len chce mať dobrý vzťah s Bohom kvôli peklu.
 
omega avatar
20.
16 ⇧ 8. 5. 2026, 00:43
Pekla sa nebojíííííííííííííííím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🫵✝️✝️👍
 
no avatar
21.
20 ⇧ 8. 5. 2026, 00:44
Ani Enax sa nebojí.
 
omega avatar
22.
21 ⇧ 8. 5. 2026, 00:45
Psychicky labilný človek sa nebojí ničoho !!!!!!! 🫂
Súhlasí omega
no avatar
25.
22 ⇧ 8. 5. 2026, 00:58
Vidíš omega, aj jeho som zničil, ja zničím každého na koho ukážeš palcom, lebo ja som učený životom a nie programom. 😅😅
 
no avatar
26.
25 ⇧ 8. 5. 2026, 01:12
Skús teraz zničiť svoju jebnutosť ;)

Urobíš službu ľudstvu ;)
 
EnaXnaY avatar
28.
4 ⇧ 8. 5. 2026, 07:28
To sa mi nejako nevidí, že by vystrašené ovce boli nejaký zisk a dobre sa pásli. Skôr že sa pásť dobre nebudú a zisk bude problematický.
 
-era- avatar
31.
28 ⇧ 8. 5. 2026, 09:40
Ale gdeeeee ;)

Každý pasák ti potvrdí, že mäsko zo sebavedomej a odvážnej ovečky je hutné, tuhé a zle sa kĺže dole gágorom ;)

A naopak vysrtrašená ovečka má mäsko jemnučké a je to do slova nebíčko v papuľke pre neho ;)
 
EnaXnaY avatar
32.
31 ⇧ 8. 5. 2026, 09:51
V preklade, ovečku, ktorú nevie vystrašiť nejakým peklom, nevie ani manipulovať a taká ovečka nikdy nebude robiť, čo pasák chce ;)

A taká ovečka ako vravím sa pasie i sama ;)

Nad nejakými bludmi o pekle sa len pousmeje ;)

Žaby kvákajú, komáre štípu, vietor fúka a život ide ďalej ;)
 
EnaXnaY avatar
33.
32 ⇧ 8. 5. 2026, 09:57
Jo jo, vystrašené ovce sú najlepšie, oni sa nepustia do žiadnych dobro-družstiev o poznaní seba, sveta a teda Všehomíra, lebo také by možno odhalili skutočnú pravdu o realite a to by pasákovi nepasovalo do krámu ;)

By prišiel o svoje dlho budované stádo ;) O celý jeho zmysel života, ktorým je pasenie oviec ;) Pasenie ktoré ovce nepotrebujú ale niekto im nahučal do hlavy, že áno ;)
 
EnaXnaY avatar
34.
33 ⇧ 8. 5. 2026, 09:58
Pasák by potom musel sa ísť živiť niečim užitočným a to on nezvládne ;)
 
EnaXnaY avatar
35.
34 ⇧ 8. 5. 2026, 10:02
A tak si tu žijeme v tom močiari a bahne ;)

Všetci sú vlastne spokojní

Paraziti pasáci a i ovce ktoré sa im dajú zjesť ;)

Bo tak je to správne ;)

Treba sa obetovať, aby chuťové bunku parazitov pasákov si prišli na svoje ;)
 
EnaXnaY avatar
36.
35 ⇧ 8. 5. 2026, 10:09
A čo si sa zošalel? ;)

Však ovce sú práve na to určené ;)

Aby boli zdegustované ;)

A najlepšie sú tie mláďatká ;)

Si predstav jahniatko ako príde na svet a pasák príde, odoberie jahniatko svojej mamičke a pošle niekde do Talianska, kde si na nej pochutnajú ;)

Tak to bolo vždy a my sme si už na to zvykli ;)
 
EnaXnaY avatar
37.
36 ⇧ 8. 5. 2026, 10:15
Ja ti seriem na čo ste si zvykli ;)

Keď si zvyknete, že ovečky je dobré mrdať, tak to budete robiť kvôli zvyku? ;)

Ste mohli ostať na stromoch a v jaskyniach a netrepať sa sem ;)

Do dvadsiateho prvého storočia ;)
 
EnaXnaY avatar
38.
37 ⇧ 8. 5. 2026, 10:16
A čo budeme jesť? ;)
 
EnaXnaY avatar
39.
38 ⇧ 8. 5. 2026, 10:16
Nič ;)

Môžete aj vykapať ;)
 
EnaXnaY avatar
40.
39 ⇧ 8. 5. 2026, 10:17
To by sa nám nepáčilo ;)

Smrť je práve tým niečim čoho sa veľmi bojíme ;)

Lebo sme celý život žrali jahniatka a potom, nám to niekto možno spočíta ;)
 
EnaXnaY avatar
41.
40 ⇧ 8. 5. 2026, 10:21
Ser na to ;)

Poďme si dať rezeň ;)
Súhlasí -era-
EnaXnaY avatar
43.
40 ⇧ 8. 5. 2026, 10:25
Raz mi jeden človek povedal (keď pozoroval, ako sa často kŕmim sardinkami): "Raz tie ryby zjedia teba!"

A môže mať pravdu. Možno ma naozaj raz zjedia ryby :)))
 
-era- avatar
46.
43 ⇧ 8. 5. 2026, 10:36
Ber si príklad od Jonáša ;)

Ten tiež - nekonal pánovú vôľu a potom ho zjedla veľká ryba ;)
Súhlasí -era-
EnaXnaY avatar
44.
32 ⇧ 8. 5. 2026, 10:27
Ty musíš mať s tým manipulovaním dobré skúsenosti, vyzerá, že si na manipulovanie odborník naslovovzatý. :)
 
-era- avatar
47.
44 ⇧ 8. 5. 2026, 10:37
Dokonca som si už kupil aj knihu s názvom : Psychológia ako zbraň ;)

Počkaj ako vylevelujem svoje manipulácie ;)

Budzece všetci v rici ;)

Keď ju prečítam ;)
Súhlasí -era-
EnaXnaY avatar
52.
47 ⇧ 8. 5. 2026, 11:01
A ešte som si kúpil knihu, ktorá pojednáva o tom, ako nakladať s komplikovanými ľuďmi (ktorými ste) ;)

Keď toto prečítam, tak budete v siedmom nebi (ako muž, ktorý keď si myslí, že je v siedmom nebi, tak je vlastne v p*či) ;)
 
EnaXnaY avatar
45.
32 ⇧ 8. 5. 2026, 10:30
" a život ide ďalej"

A to je ako možné? To je zaujímavý problém. Ako to, že život ide stále ďalej? Že by ho tie žaby posúvali svojim kvákaním??😍😍😍
 
-era- avatar
48.
45 ⇧ 8. 5. 2026, 10:37
To, že život ide ďalej, nehodnotím ako problém ;)

Skorej opak by som bral ;)

Ak by nešiel ;)
 
EnaXnaY avatar
42.
31 ⇧ 8. 5. 2026, 10:23
Podľa seba súdim teba? Zvykol si si strašiť ovečky a teraz to projektuješ na ostatných?

Či ako to je? 😉
 
-era- avatar
49.
42 ⇧ 8. 5. 2026, 10:38
Je to tak, že som si prežil intenzívne strašenie mojej osoby ;)

Zo strany tvojich obľúbenych strašiakov, ktorých tak uctievaš ;)

A tak viem o čom strašenie je ;)
 
EnaXnaY avatar
50.
49 ⇧ 8. 5. 2026, 10:57
Len aby to nebola zas nejaká manipulačná technika 🤣🤣🤣
 
-era- avatar
51.
50 ⇧ 8. 5. 2026, 11:00
Jasné ;)

Riadim sa heslom: MANIPULUJEM, TEDA SOM ;)

Pre niekoho, kto za každou vetou vidí útok, to ani ináč nemôže byť ;)
 
EnaXnaY avatar
53.
51 ⇧ 8. 5. 2026, 11:02
Pri niekom, kto takmer v každom príspevku adresuje nejakú poznámku priamo k druhej osobe, je to nevyhnutná miera opatrnosti. :)
 
-era- avatar
54.
53 ⇧ 8. 5. 2026, 11:03
A komu mám adresovať príspevky? ;)

Bavím sa s erom ale adresovať ich budem priemierovi? ;)
 
EnaXnaY avatar
55.
54 ⇧ 8. 5. 2026, 11:03
Venuj sa veci samotnej. Tomu sa hovorí vecnosť. 👍👍👍
 
-era- avatar
56.
55 ⇧ 8. 5. 2026, 11:07
Vec samotná, to je ktorá? ;)

Že slnko svieti? ;) Alebo že žaby kvákajú a vietor fúka? ;)

Alebo ako Milaníčko? ;)

Jebnuté šplechy do vetra? ;)

To by som už nebol JA, ale ak chceš môžem sa hrať i na neúprimného ;)

Každému poleziem do rite a budem sa mu zaliečať ;)

I tak še da ;)
 
EnaXnaY avatar
58.
56 ⇧ 8. 5. 2026, 13:12
Vec samotná v tejto téme je strach z pekla.
 
-era- avatar
59.
58 ⇧ 8. 5. 2026, 13:16
Už dávno nie ;)

Napríklad tvoj príspevok 42 ju posunul do osobnej roviny ;)

Ale mne čosi "vyčítaš" v tomto smere ;)
 
EnaXnaY avatar
61.
59 ⇧ 8. 5. 2026, 13:25
To sa tu predsa legálne smie, vyčítať druhému, hoci sám nie som o nič lepší. V tomto sme si rovní. :)
 
-era- avatar
63.
61 ⇧ 8. 5. 2026, 13:27
No však ok ;)

Kritizuješ u mňa niečo, čo sám robíš, či? ;)

Ale i to akceptujem ;)

Len ti chcem poukázať na príčinu a následok ;)

Ja to do osobnej roviny nevkladal, písal som všeobecne ;)

A potom sa ti začalo nepáčiť, že sa v tej rovine bavíme ;)

Tak si zadrel argument o osobnej rovine ;)

Ale mal by si si uvedomiť, kto ten "požiar" založil vlastne ;)
 
EnaXnaY avatar
60.
58 ⇧ 8. 5. 2026, 13:23
Len pre upresnenie, mne nevadí baviť sa v rôznych rovinách - i osobnej ;)

Len mi prosím nepíš, že ja s tým vlastne prišiel ;)

Je to ako otvoriť pandorinu skrinku a potom na ňu nadávať, čo v nej bolo ;)
 
EnaXnaY avatar
62.
60 ⇧ 8. 5. 2026, 13:27
Ak som ja začal v príspevku 42, tak ty si začal v príspevku 6. :)))
 
-era- avatar
64.
62 ⇧ 8. 5. 2026, 13:28
A milanko v príspevku č.3.
🫣
 
-era- avatar
66.
64 ⇧ 8. 5. 2026, 13:33
A era v príspevku č.1488. 🫣
 
no avatar
65.
62 ⇧ 8. 5. 2026, 13:28
Ale tam sa predsa riešilo niečo iné ;)

Útok na moju osobu zo strany toho geňa Milaníčka ;)

On nie že otvoril pandorinu skrinku - on ju doslova vyrval i s pántami ;)

A ja sa v tom prípade len bránil ;)

Však sleduj kontext ;)
 
EnaXnaY avatar
67.
65 ⇧ 8. 5. 2026, 13:40
Mohla to byť pekná téma ;)

Mohli sme sa porozprávať o strache z pekla ;)

Bez osobných invektív, narážok a podobne ;)

Ale principiálne, ja len odpovedám na vaše vstupy ;)

Ak niekto označí mňa za psychopata, no čo mu mám na to povedať? ;)

Mohol som to nechať tak ;)

Ale rozhodol som sa ináč ;)
 
EnaXnaY avatar
68.
67 ⇧ 8. 5. 2026, 13:42
A navyše, stále sa o tom môžeme porozprávať v kľude ;)

Môžeme začať nové vlákno a začať od znova ;)

Ale obávam sa, že sú tu niektoré individuá, ktoré sa aj tak nezdržia svojich jebnutých zásahov do toho celého ;)

Jop Milaníčko, o tebe je reč ;)
 
EnaXnaY avatar
69.
67 ⇧ 8. 5. 2026, 13:42
Mohla, ale si ju dojebal takými siahodlhými príspevkami ako tento a pointa sa dala povedať v troch slovách !!!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
71.
69 ⇧ 8. 5. 2026, 13:44
Netrep kokotiny ;)
 
EnaXnaY avatar
73.
71 ⇧ 8. 5. 2026, 13:47
Konečne normálny príspevok. 👍
 
no avatar
74.
73 ⇧ 8. 5. 2026, 13:48
S tebou budem už len takto ;)

A nás ostatných nechaj na pokoju ;)

A nenarúšaj naše dialógy ;)
 
EnaXnaY avatar
75.
74 ⇧ 8. 5. 2026, 13:49
Aňi piču, budeš konfrontovaný !!!!!!!! 🫵
 
no avatar
76.
75 ⇧ 8. 5. 2026, 13:50
Tú piču, čo máš v hlave = čiernu prázdnu dieru radšej konfrontuj ;)
 
EnaXnaY avatar
77.
76 ⇧ 8. 5. 2026, 13:50
Pôjdeš odtiaľ svinským krokom. 🫵🥂
 
no avatar
78.
77 ⇧ 8. 5. 2026, 13:51
To je ako? - po svinsky? ;)

Musíš ma to naučiť ;)
 
EnaXnaY avatar
72.
69 ⇧ 8. 5. 2026, 13:46
Vidíš? ;)

Som tvoje tri slová dokonca skomprimoval do dvoch ;)

Optimalizoval som - všetko len pre teba ;)
 
EnaXnaY avatar
57.
55 ⇧ 8. 5. 2026, 11:16
Tak skúsme ;)

Ó veľký preveľký erka, konečne som pochopil, čo mi celý čas rozprávaš ;)

O tom aký som vlastne jebnutý a že celý čas vlastne argumentujem neprístojne ;)

Ó preveliký, uč ma, ako správne argumentovať, aby to bolo košér v očiach močiara a samotných žiab ;)

Ktorým sa nepáči môj kvakot ;)

(hmm, bol to len pokus = asi nevyšiel ako mal ale ja sa ten kvakot raz naučím 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
29.
8. 5. 2026, 07:32
Vo filme 'Po zániku Zeme' hovorí jedna postava peknú vetu: "Nebezpečenstvo je síce skutočne reálne, ale strach je vecou voľby".
 
-era- avatar
70.
8. 5. 2026, 13:44
Takže, nové vlákno, nový deň a nový začiatok ;)

Dal som vedľa tému o tom, kde vlastne siahajú tie korene strachu z pekla ;)

Nebudem tu dávať link, isto si ju nájdete ;)

Ale z môjho pohľadu - vidím to tak, že istým entitám ten strach veľmi pekne vyhovuje ;)

To je môj postoj k tomu strachu ;)
 
EnaXnaY avatar
posledné diskutované príspevky