diskusneforum.com
Skvelá robota

31

reakcií

106

prečítaní

Tému 31. mája 2026, 13:46 založil Milanko.
1.
31. 5. 2026, 13:46
Vďaka skvelej investigatívnej práci Markéty Dobiašovej už vieme, že po podaní jedinej dávky mRNA vakcíny s označením FD6840 bolo zaznamenaných 260 hlásení nežiaducich vedľajších účinkov
Z nich bolo 137 hodnotených ako závažných a v 2 prípadoch došlo k úmrtiu!!
V tomto kontexte je skôr pikantná odpoveď umelej inteligencie na otázku, či sú mRNA vakcíny bezpečné. AI mi povedala, že sa niet čoho obávať, pretože výskyty nežiaducich účinkov sú mierne a veľmi zriedkavé, čo "podrobne potvrdzujú úrady ako coT24 alebo CEDMO" (Institut Václav Moravce).
Keby to nebolo také vážne, človek by sa na tom musel zasmiať.
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
 
no avatar
2.
31. 5. 2026, 14:12
Nerieš minulosť. 🥱🥱🥱
 
-era- avatar
3.
2 ⇧ 31. 5. 2026, 14:13
Ani nemusím, ja som si to nedal do tela, nie som teľa. 🫂👍💘
 
no avatar
4.
3 ⇧ 31. 5. 2026, 14:14
Ani ja. Čo bolo, bolo. ❤️❤️❤️
 
-era- avatar
5.
4 ⇧ 31. 5. 2026, 14:15
Terazky som záložákom. 👍😛
 
no avatar
6.
31. 5. 2026, 16:11
Ďalšia skvelá robota:

Fico avizuje predpis k ústave / Premiér chce právnu poistku, ktorá zabráni uznávaniu homosexuálnych manželstiev zo zahraničia

www.postoj.sk
 
omega avatar
7.
6 ⇧ 31. 5. 2026, 16:19
Presne tak, buzerantov tu nechceme, chceme pozvoľné samičky do fičky. 🫵👍🚑❤️
 
no avatar
8.
7 ⇧ 31. 5. 2026, 16:56
www.facebook.com
Súhlasí Milanko
omega avatar
9.
8 ⇧ 31. 5. 2026, 16:56
Takéto?
 
omega avatar
12.
9 ⇧ 31. 5. 2026, 17:24
Očivišče oči vyššie . 🫵👍🫂
 
no avatar
10.
6 ⇧ 31. 5. 2026, 17:06
Len počkaj, zoberú Slovensku všetky Eurofondy. 🐷🐷🐷
Súhlasí omega
-era- avatar
11.
10 ⇧ 31. 5. 2026, 17:10
Od "liberálov" sa dá čakať len totalita
 
omega avatar
20.
11 ⇧ 31. 5. 2026, 23:54
11 omega, o totalitu sa snaží Rímskokatolícka cirkev. Musí ich roztrhať z toho veľké počtu rôznych svetonázorov a náboženstiev.
 
Lemmy avatar
23.
20 ⇧ 1. 6. 2026, 00:09
Zjavne ich neroztrhalo a ani totalitu nebudujú :)
 
omega avatar
24.
23 ⇧ 1. 6. 2026, 00:44
Hmm, ako katolíci vajatajú s Ficom, to sa nedá prehliadať.
 
Lemmy avatar
25.
24 ⇧ 1. 6. 2026, 01:01
Fico je demokraticky zvolený premiér, ty totalitný terorista.
 
omega avatar
26.
25 ⇧ 1. 6. 2026, 01:03
Hlupák, ja som demokrat. To však nijako nesúvisí s tým, ako sa boľševik Fico bratríčkuje s katolíkmi. Špina špinu myje.
 
Lemmy avatar
27.
26 ⇧ 1. 6. 2026, 01:11
Ty si boľševik koketujúci s libtardami. Špina so špinou.
 
omega avatar
28.
27 ⇧ 1. 6. 2026, 01:13
Ide ťa roztrhať, že katolíkov je 70% ;)
 
omega avatar
29.
28 ⇧ 1. 6. 2026, 01:14
Prečo by mal Fico nenávidieť 70% obyvateľov svojej krajiny ako ty, chorý boľševik?
 
omega avatar
30.
29 ⇧ 1. 6. 2026, 03:14
29 omega, chorý si ty boľševik, aj s celou tvojou katolíckou bandou na čele s Ficom.
 
Lemmy avatar
31.
28 ⇧ 1. 6. 2026, 03:15
28 omega, klameš, katolíkov nie je 70 %. Klamstvo je typický znak pre katolíkov ako si ty!!!
 
Lemmy avatar
13.
10 ⇧ 31. 5. 2026, 17:25
Nevadí, prídu Rusofondy. 👍👍
 
no avatar
15.
6 ⇧ 31. 5. 2026, 17:52
Za 20 rokov aj tak bude v EU platiť Šaríja.

Načo sa zavzdušňovať už teraz?
 
0svietený avatar
16.
15 ⇧ 31. 5. 2026, 17:56
Nebude, bude platiť väčší pes jebe. 🫵🥱🤝
 
no avatar
21.
15 ⇧ 31. 5. 2026, 23:54
15 0svietený, nebude.
 
Lemmy avatar
19.
6 ⇧ 31. 5. 2026, 23:52
6 omega, veru, a to súvisí s mRNA vakcínami.🤣
 
Lemmy avatar
17.
31. 5. 2026, 19:20
Máš voľných 7 000 000 €? :)

www.facebook.com
 
omega avatar
18.
17 ⇧ 31. 5. 2026, 19:33
Nemám, mám voľných o dve nuly menej. 😊🫂
 
no avatar
22.
18 ⇧ 31. 5. 2026, 23:55
18 Milanko, nepreháňaj, o 6 menej.
 
Lemmy avatar
32.
22 ⇧ 1. 6. 2026, 12:50
Ja nie som žobrák ako ty, ja som začínal od nuly a väčšinu z toho ešte mám !!!!!!!!!!! 👍🇸🇰✝️
Súhlasí -era-
no avatar
posledné diskutované príspevky