1.
3. 7. 2025, 07:34
Po vypnutiach a konečnom vyhnaní diskutérov sa črtajú výsledky.
Po geniálnych vypnutiach z Lipky odišli viacerí, ako Peter a či Kasafran.
A po nedávnom vyhnaní diskutérov sa kanečne diskusia na Lipke začala kryštalizovať.
Rozmachu kvalitnej diskusie napomáhajú hlavne blogové témy, do ktorých sa nedá písať 🤣😅
Po geniálnych vypnutiach z Lipky odišli viacerí, ako Peter a či Kasafran.
A po nedávnom vyhnaní diskutérov sa kanečne diskusia na Lipke začala kryštalizovať.
Rozmachu kvalitnej diskusie napomáhajú hlavne blogové témy, do ktorých sa nedá písať 🤣😅
Súhlasí
Milanko
2.
Stálo by možno zato skúsiť ešte okrem zamknutých tém, aj takzvané ,, osobné témy " .
Teda novu tému jej tvorca iba založí, to značí, že na Lipku napíše len nadpis.
A potom iba uvedie miesto a čas, kde bude takúto, ,, osobnú tému " verejne hlásať - kázať .
Napríklad :
NÁZOV : Neuznané myšlienky
Tému budem hlásať v nedeľu 06.07.2025 o 09:00 v čakárni na železničnej stanici Kraľovany.
Teda novu tému jej tvorca iba založí, to značí, že na Lipku napíše len nadpis.
A potom iba uvedie miesto a čas, kde bude takúto, ,, osobnú tému " verejne hlásať - kázať .
Napríklad :
NÁZOV : Neuznané myšlienky
Tému budem hlásať v nedeľu 06.07.2025 o 09:00 v čakárni na železničnej stanici Kraľovany.
14.
3. 7. 2025, 13:30
Keď sa napríklad diskutuje o osobách... Pred chvíľou som dal v www.dzio.sk na článok, v ktorom sa píše:
"Podle svých slov ze dne 21. března 1953 dosáhl po celoživotním snažení osvícení."
Pritom: "...Pozornost přitahovala také Oshova velká sbírka 93 rolls-royceů a život v přepychu ...se Osho ve zlém rozešel se svou osobní sekretářkou Sheelou a s vedením komunity, které označil jako "gang fašistů. Nechal pak demonstrativně spálit všechna roucha Sheely... byl odsouzen na deset let podmíněně a k pokutě 400 000 USD. Souhlasil, že opustí USA a v souladu s dohodou o vině a trestu byl z USA deportován.[3][4] Následně hledal útočiště v jiných zemích, ale když byl odmítnut v dalších 21 zemích, odjel zpět do Indie. ...Oshův zdravotní stav se od té doby začal zhoršovat (častá nevolnost, pocit vyčerpání, nízká odolnost proti infekcím) a v prosinci 1987 vyjádřil přesvědčení, že byl otráven americkými úřady během tehdejšího pobytu ve vězení. Podle jiných pramenů byly jeho symptomy způsobeny cukrovkou a chronickým stresem. V lednu 1990 Osho zemřel."
Návody na osvietenie od uvedeného "osvieteného" akosi priveľkú cenu mať nemôžu, alebo mal na myli osvietenie, z ktorého si však neprosím🤣
Vedel by som uviesť aj zopár príkladov, ale politiku si zas asi neprosíš Ty😉🥰
"Podle svých slov ze dne 21. března 1953 dosáhl po celoživotním snažení osvícení."
Pritom: "...Pozornost přitahovala také Oshova velká sbírka 93 rolls-royceů a život v přepychu ...se Osho ve zlém rozešel se svou osobní sekretářkou Sheelou a s vedením komunity, které označil jako "gang fašistů. Nechal pak demonstrativně spálit všechna roucha Sheely... byl odsouzen na deset let podmíněně a k pokutě 400 000 USD. Souhlasil, že opustí USA a v souladu s dohodou o vině a trestu byl z USA deportován.[3][4] Následně hledal útočiště v jiných zemích, ale když byl odmítnut v dalších 21 zemích, odjel zpět do Indie. ...Oshův zdravotní stav se od té doby začal zhoršovat (častá nevolnost, pocit vyčerpání, nízká odolnost proti infekcím) a v prosinci 1987 vyjádřil přesvědčení, že byl otráven americkými úřady během tehdejšího pobytu ve vězení. Podle jiných pramenů byly jeho symptomy způsobeny cukrovkou a chronickým stresem. V lednu 1990 Osho zemřel."
Návody na osvietenie od uvedeného "osvieteného" akosi priveľkú cenu mať nemôžu, alebo mal na myli osvietenie, z ktorého si však neprosím🤣
Vedel by som uviesť aj zopár príkladov, ale politiku si zas asi neprosíš Ty😉🥰
Súhlasí
Ohrheľ
- Cigáni idú na zájazd do Poľska. V Poľsku sa im pokazí autobus a vodič celý nešťa... pred 21 minútami
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721995993_122104025822431584_... pred 1 hodinou
- https://www.youtube.com/shorts/JP02ptLz2b8 pred 1 hodinou
- Že vraj je tá piča 33.pohlavie. 😘😛🤓🤝 pred 1 hodinou
- Ale to nebude možné, lebo tá piča americká má kokot medzi varlatami. 😍😍 pred 2 hodinami
- Chcem vidieť ich potomka do piče !!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣 pred 2 hodinami
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/722909452_1790312415661417_46... pred 2 hodinami
- Ani EÚ ani Ukrajina nebudú diktovať podmienky, ale bude to Rusko🇷🇺 Ukrofili nerv... pred 2 hodinami
- Pobežalovci z Púchova sú presne takí !!!!!!!!!!!!! 🤮🤮🤮 pred 2 hodinami
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721297908_122158979582991520_... pred 3 hodinami
- A si pozri, aké prostredie majú zvieratá a aké ľudia, vybehni na LuníkIX a vsjo... pred 3 hodinami
- Rozdiel medzi zvieratami a ľuďmi je cca v tom, že existujú zvieracie druhy, ale... pred 3 hodinami
- No ale my sme iná liga. 👏👏🤝🫂 pred 3 hodinami
- 👍 Tak my sme vzorom, lebo sme sa dohodli. 👍 pred 3 hodinami
- Zvieratá sa vedia dohodnúť, u ľudí je to takmer nemožné !!!!!!!! ☺️☺️ pred 3 hodinami
- No veď aj my sme mohli žiť v Československu, môžeme žiť samostatne. Kurdi môžu... pred 3 hodinami
- Ale zisky pre svoju krajinu a nie pre fašistický štát a to je ten rozdiel medzi... pred 3 hodinami
- Teda, toto vyššie je o európskych lídroch. USA to majú jednoznačné - im nejd... pred 3 hodinami
- Ono je na tom srandovné to, že teraz, keď sa už Ukrajina začala sebauvedomovať p... pred 3 hodinami
- A čo takí Matovičovci, Čurillovci, Cintulovci ? 🤔🫵 pred 3 hodinami
- Nejde o totalitu, ale o sebaurčenie národa. Podľa mňa, o to išlo aj Banderovi. A... pred 3 hodinami
- Ani Putin ich neopustí a ani im to neodpustí. 🤝🤝 pred 3 hodinami
- Môj pohľad: Národy v dnešnom egoistickom slova zmysle vznikali smerom zo západu.... pred 4 hodinami
- Presne v tomto poradí, ale ja si poradím a medzi hviezdy sa zaradím. 👏😛👏 pred 4 hodinami
- Potom je ťažká otázka - zničia ťa krásne ženy alebo dobrý chlast? 😛 pred 4 hodinami