1.
dnes, 13:26
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
Súhlasí
omega
- Nie, ty máš zákaz čo už si zabudol ? 🫵 pred 24 minútami
- Ti odpoviem na to ja ty protislovenská kurva, era píše realitu a ty kokotiny z a... pred 41 minútami
- Chceš dostať čerez fejsa ? 🫵✝️ pred 52 minútami
- era, o čo si v trepaní bludov lepší? pred 53 minútami
- To je reakcia na tvoju 3. Keď ty trepeš, nemôžem aj ja? pred 53 minútami
- Nemôžem, lebo som sa len pridal do vášho podpichovania. Akú dáš, takú dostaneš! pred 54 minútami
- Aj za to, čo sa ešte len stane v stane, zmier sa tým a na Lemmyho nemier, mier ?... pred 1 hodinou
- Konkrétne za čo všetko môžeme, milý Lemmy? Môžeš konkretizovať? 🙂🙂🙂 pred 1 hodinou
- A humanisti tam sa to hemží samým kokotom a pičou a ty si ich šéf. 🫵 pred 1 hodinou
- Dosť kokotov nájdeš medzi evanjelikmi. Ty si jeden z nich. pred 1 hodinou
- A ty si vedení satanom a tým kokotom Zelenským !!!!!!! 🫵🫵 pred 1 hodinou
- A tí sú vedení katolíkmi a evanjelikmi. pred 1 hodinou
- Pod vedením humanistov fašistov. 🫵 pred 1 hodinou
- Za všetko môžu ezoterici a okultisti. pred 1 hodinou
- Irán bude víťaz !!!!!!!!!!!!!! 🥱🤛 pred 1 hodinou
- Aj Iránu sa darí, ešte neprehral pred 1 hodinou
- Andreeva je super !!!!!!!!! ❤️💘💘 pred 1 hodinou
- Ten len hej ňo. ☺️ pred 1 hodinou
- Aj ten. :) pred 1 hodinou
- Veríme ti, si proste náš, sa nezdáš. 🫵🇸🇰👍 pred 1 hodinou
- Messi je super. :) pred 1 hodinou
- A čo taký Chuck Mil@n ? 😘 pred 1 hodinou
- Veru, zabudol som uviesť, že ide o futbal. Keby išlo o diskusné fórum, tak by t... pred 1 hodinou
- Nikto nie je ako Chuck Norris a Mil@ničko. 🤣🤣🤣 pred 1 hodinou
- Ja som sa jej minule pýtal ako sa volá mláďa sovy a to mláďa umelé to nevedelo.... pred 1 hodinou