diskusneforum.com
Rusi za celý svoj život

1

reakcií

6

prečítaní

Tému 27. júna 2026, 00:10 založil chazar.
1.
dnes, 00:10
nevymysleli nič iné, len ako zabíjať ľudí, ktorí chcú žiť!!!!!!!!!

Zatiaľ, čo civilizovaný svet skúma Vesmír, rusi (fico) skúmajú len to, ako druhého okradnúť a zabiť!!!

Ešte ste si to neuwedomili?
 
chazar avatar
2.
dnes, 00:14
Aj to, čo prezentovali ako svoj pokrok (Sputnik, Gagarin) - slúžilo len na to, ako povraždiť čo najviac ľudí (podpísaný Stalin)!!!
 
chazar avatar
posledné diskutované príspevky