1.
27. 10. 2025, 11:57
Комментарии москвичей о недоверии к СМИ и осознании реальности войны
«Сначала думали, что это учения. Теперь понимаем — это не шутки.»
„Najprv sme si mysleli, že ide o cvičenie. Teraz chápeme — toto nie sú žarty.“
— komentár z Telegram kanála Readovka, po útoku dronov na Moskvu.
«По телевизору — тишина. А у нас в районе — взрывы и паника. Кому верить?»
„V televízii je ticho. A u nás v štvrti výbuchy a panika. Komu veriť?“
— používateľ VKontakte z oblasti Novokosino, Moskva.
«Власти говорят, что всё под контролем. Но почему тогда мы боимся выходить на улицу?»
„Úrady tvrdia, že všetko je pod kontrolou. Tak prečo sa bojíme vyjsť na ulicu?“
— diskusia pod článkom na portáli ForPost.
«Кажется, война пришла к нам. И это уже не где-то там, а здесь.»
„Zdá sa, že vojna prišla k nám. A už to nie je niekde tam, ale tu.“
— komentár z Telegramu SHOT, po zverejnení videa z výbuchu v Moskva-City.
«Сначала думали, что это учения. Теперь понимаем — это не шутки.»
„Najprv sme si mysleli, že ide o cvičenie. Teraz chápeme — toto nie sú žarty.“
— komentár z Telegram kanála Readovka, po útoku dronov na Moskvu.
«По телевизору — тишина. А у нас в районе — взрывы и паника. Кому верить?»
„V televízii je ticho. A u nás v štvrti výbuchy a panika. Komu veriť?“
— používateľ VKontakte z oblasti Novokosino, Moskva.
«Власти говорят, что всё под контролем. Но почему тогда мы боимся выходить на улицу?»
„Úrady tvrdia, že všetko je pod kontrolou. Tak prečo sa bojíme vyjsť na ulicu?“
— diskusia pod článkom na portáli ForPost.
«Кажется, война пришла к нам. И это уже не где-то там, а здесь.»
„Zdá sa, že vojna prišla k nám. A už to nie je niekde tam, ale tu.“
— komentár z Telegramu SHOT, po zverejnení videa z výbuchu v Moskva-City.
Súhlasí
-era-
3.
27. 10. 2025, 15:30
Myslím, že naozaj niet dôvodu k tomu, aby neboli aj takéto reakcie v Rusku.
Nikto a nikde nemal 100 percentnú podporu vo svojom snažení. Takže je samozrejmé, že aj Putin je kritizovaný aj zvnútra. Ak by tomu tak nebolo, to by som sa čudoval.
Nikto a nikde nemal 100 percentnú podporu vo svojom snažení. Takže je samozrejmé, že aj Putin je kritizovaný aj zvnútra. Ak by tomu tak nebolo, to by som sa čudoval.
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721995993_122104025822431584_... pred 33 minútami
- https://www.youtube.com/shorts/JP02ptLz2b8 pred 39 minútami
- Že vraj je tá piča 33.pohlavie. 😘😛🤓🤝 pred 42 minútami
- Ale to nebude možné, lebo tá piča americká má kokot medzi varlatami. 😍😍 pred 1 hodinou
- Chcem vidieť ich potomka do piče !!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣 pred 1 hodinou
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/722909452_1790312415661417_46... pred 1 hodinou
- Ani EÚ ani Ukrajina nebudú diktovať podmienky, ale bude to Rusko🇷🇺 Ukrofili nerv... pred 1 hodinou
- Pobežalovci z Púchova sú presne takí !!!!!!!!!!!!! 🤮🤮🤮 pred 1 hodinou
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721297908_122158979582991520_... pred 2 hodinami
- A si pozri, aké prostredie majú zvieratá a aké ľudia, vybehni na LuníkIX a vsjo... pred 2 hodinami
- Rozdiel medzi zvieratami a ľuďmi je cca v tom, že existujú zvieracie druhy, ale... pred 2 hodinami
- No ale my sme iná liga. 👏👏🤝🫂 pred 3 hodinami
- 👍 Tak my sme vzorom, lebo sme sa dohodli. 👍 pred 3 hodinami
- Zvieratá sa vedia dohodnúť, u ľudí je to takmer nemožné !!!!!!!! ☺️☺️ pred 3 hodinami
- No veď aj my sme mohli žiť v Československu, môžeme žiť samostatne. Kurdi môžu... pred 3 hodinami
- Ale zisky pre svoju krajinu a nie pre fašistický štát a to je ten rozdiel medzi... pred 3 hodinami
- Teda, toto vyššie je o európskych lídroch. USA to majú jednoznačné - im nejd... pred 3 hodinami
- Ono je na tom srandovné to, že teraz, keď sa už Ukrajina začala sebauvedomovať p... pred 3 hodinami
- A čo takí Matovičovci, Čurillovci, Cintulovci ? 🤔🫵 pred 3 hodinami
- Nejde o totalitu, ale o sebaurčenie národa. Podľa mňa, o to išlo aj Banderovi. A... pred 3 hodinami
- Ani Putin ich neopustí a ani im to neodpustí. 🤝🤝 pred 3 hodinami
- Môj pohľad: Národy v dnešnom egoistickom slova zmysle vznikali smerom zo západu.... pred 3 hodinami
- Presne v tomto poradí, ale ja si poradím a medzi hviezdy sa zaradím. 👏😛👏 pred 3 hodinami
- Potom je ťažká otázka - zničia ťa krásne ženy alebo dobrý chlast? 😛 pred 3 hodinami
- Aj ja som národovec a aj chlastoznalec. ☺️☺️☺️ pred 3 hodinami