1.
9. 5. 2026, 20:23
Fico má recht. Väčšina európskych "lídrov" sa do Moskvy bála ísť.
spravy.pravda.sk
Jeden komentár na Pravde hovoril, že hlavné nebezpečenstvo pre Európu neprichádza z Ruska, Číny ani Trumpety, ale z jej slabých lídrov.
spravy.pravda.sk
Jeden komentár na Pravde hovoril, že hlavné nebezpečenstvo pre Európu neprichádza z Ruska, Číny ani Trumpety, ale z jej slabých lídrov.
4.
11. 5. 2026, 23:15
Čína a Rusko by mohli na Teherán zatlačiť. Prečo by to však robili zadarmo? „Zdecimovaná“ americká armáda a rozbroje medzi USA a Európou im vyhovujú.
5.
11. 5. 2026, 23:15
Peking by mohol na Teherán zatlačiť, ale prečo by to robil? Zadarmo nehne ani prstom. Hoci aj Číne chýba ropa a plyn a ekonomika vyššie ceny pociťuje, komunistické vedenie s radosťou pozoruje, v akej kaši sa nachádzajú Spojené štáty.
nazory.pravda.sk
nazory.pravda.sk
9.
Púchov musí byť eliminovaný 🙂
10.
A oplotený ostňákom !!!!!!!! 😘👍
Súhlasí
Marxista98
- Ak sa raz pripojíš, nie je cesty späť. 🫣🫣👽 pred 2 hodinami
- Ináč sa nemusíte báť, je Vás celý internet. 😛😛🤝❤️ pred 2 hodinami
- Erik a omega, ste díleri drog ? 🫵🫵🐷 pred 2 hodinami
- A posledné poviem, kto sa hanbí za svoj pôvod a ho utajuje je pre mňa kokot, díl... pred 2 hodinami
- Ak sa raz prihlásiš do siete, siete ťa pohltia. 👏👏👏 pred 2 hodinami
- Ináč sa mi ľúbi, že chcete byť inkognito aj s pánom omegom, ale internet nepozná... pred 2 hodinami
- Erik vy spolu jebete s Naďjou, ale pravdu píš, to je tvoje krédo !!!!!!!!!!!! 🫵... pred 2 hodinami
- Si pristihnutý v postihnutí ? ☺️🫵🐷 pred 3 hodinami
- Jasné. :) Chcem tým iba povedať, že taká úchylka existuje a že človek takto pos... včera, 23:32
- Nuž ale každý máme talent na niečo iné, Tomáš napríklad na netradičné riešenia..... včera, 23:13
- Hej a aj vylučujú a ťa naučia. 🫵🫵❤️ včera, 18:16
- Že aká latinčina! Sakra, ty si chodil do nejakej výnimočnej školy. 🤣🤣🤣 To... včera, 18:15
- No lebo papáš houby typu scorupocius debilis vaginus. 🫵👍 včera, 18:14
- Idem na to zlato. ✝️ včera, 18:13
- Ani nie. 🚑🚑🚑 včera, 18:12
- Dokáž to !!!!!!!!!!!! 🫵👍 včera, 18:12
- Ale houby píšem, nie realitu. 🤣🤣🤣🤣🤣 včera, 18:12
- Lemmy, ja som najhorší človek, akého poznám, takže nie, nie som lepší. Jedin... včera, 18:11
- Si si istý ? 🫵🫵😄 včera, 18:09
- OK, rozumiem. 😄😄😄 včera, 18:08
- Nie, ty máš zákaz čo už si zabudol ? 🫵 včera, 16:07
- Ti odpoviem na to ja ty protislovenská kurva, era píše realitu a ty kokotiny z a... včera, 15:50
- Chceš dostať čerez fejsa ? 🫵✝️ včera, 15:38
- era, o čo si v trepaní bludov lepší? včera, 15:38
- To je reakcia na tvoju 3. Keď ty trepeš, nemôžem aj ja? včera, 15:38