diskusneforum.com
Putin privítal Fica

10

reakcií

100

prečítaní

Tému 09. mája 2026, 20:23 založil omega.
1.
9. 5. 2026, 20:23
Fico má recht. Väčšina európskych "lídrov" sa do Moskvy bála ísť.

spravy.pravda.sk

Jeden komentár na Pravde hovoril, že hlavné nebezpečenstvo pre Európu neprichádza z Ruska, Číny ani Trumpety, ale z jej slabých lídrov.
 
omega avatar
2.
1 ⇧ 9. 5. 2026, 20:41
x.com
 
omega avatar
3.
2 ⇧ 10. 5. 2026, 01:30
borovička.com
 
no avatar
4.
11. 5. 2026, 23:15
Čína a Rusko by mohli na Teherán zatlačiť. Prečo by to však robili zadarmo? „Zdecimovaná“ americká armáda a rozbroje medzi USA a Európou im vyhovujú.
 
omega avatar
5.
11. 5. 2026, 23:15
Peking by mohol na Teherán zatlačiť, ale prečo by to robil? Zadarmo nehne ani prstom. Hoci aj Číne chýba ropa a plyn a ekonomika vyššie ceny pociťuje, komunistické vedenie s radosťou pozoruje, v akej kaši sa nachádzajú Spojené štáty.

nazory.pravda.sk
 
omega avatar
6.
5 ⇧ 11. 5. 2026, 23:18
Svit by mohol zatlačiť na Púchov, či ? 🤔🇸🇰
 
no avatar
7.
6 ⇧ 11. 5. 2026, 23:33
Mohol, a aj zadarmo 🙂
 
omega avatar
8.
7 ⇧ 11. 5. 2026, 23:35
Ešte ja pozvem na pivo kua !!!!!!! 😊🫵🍻
Súhlasí omega
no avatar
9.
8 ⇧ 11. 5. 2026, 23:43
Púchov musí byť eliminovaný 🙂
omega avatar
10.
9 ⇧ 11. 5. 2026, 23:46
A oplotený ostňákom !!!!!!!! 😘👍
Súhlasí Marxista98
no avatar
11.
9 ⇧ 12. 5. 2026, 08:10
V Púchove býva ten fašistický smrad Fotón.🤮
Súhlasí Milanko
Marxista98 avatar
posledné diskutované príspevky