diskusneforum.com
Purpurové pole zblízka

29

reakcií

99

prečítaní

Tému 31. mája 2026, 14:12 založil Milanko.
2.
1 ⇧ 31. 5. 2026, 14:13
Už zas mu tam šliapeš do záhonu? Už si jak tí krowkári... 🤣🤣🤣
 
-era- avatar
3.
2 ⇧ 31. 5. 2026, 14:14
Hovorí ti niečo optický zoom bratm ? 😍😍
 
no avatar
4.
3 ⇧ 31. 5. 2026, 14:15
Hovorí, hovorí. 👍👍👍
 
-era- avatar
5.
4 ⇧ 31. 5. 2026, 14:16
Takže som nebol v poli, to by ma bolelo a srdce rozbolelo. 💋💘💘
Súhlasí -era-
no avatar
6.
5 ⇧ 31. 5. 2026, 14:17
Odpúšťam ti, čo som ta urazil. 🤣🤣🤣
Súhlasí Milanko
-era- avatar
7.
6 ⇧ 31. 5. 2026, 14:22
Odpúšťanie sa prijíma, nalej mi. 🫵🫂☕
 
no avatar
8.
31. 5. 2026, 19:51
Ty vole, to je kraaaasaa...
 
chazar avatar
9.
8 ⇧ 31. 5. 2026, 19:59
Je to proste zvrchované Slovensko !!!!!!!!!!!!!!! 🫂👍🇸🇰
 
no avatar
10.
9 ⇧ 31. 5. 2026, 20:00
Milujem Slovensko, je najkrajšie na svete!!!
 
chazar avatar
11.
10 ⇧ 31. 5. 2026, 20:02
Ukravina je krajšia !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🫵🫂
 
no avatar
12.
11 ⇧ 31. 5. 2026, 20:03
Ukrajinci sú naši bratia - a teraz potrebujú pomoc!!!!!
 
chazar avatar
13.
12 ⇧ 31. 5. 2026, 20:06
Fašisti nie sú naši bratia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🐷🐷🐷
 
no avatar
15.
13 ⇧ 31. 5. 2026, 20:43
Ty si fašista!!!!!!!!
 
chazar avatar
16.
15 ⇧ 31. 5. 2026, 20:44
Ja fašistov ako ty zabíjam !!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
17.
16 ⇧ 31. 5. 2026, 20:49
Tak sa zabi! Urobíš tým slovensku len radosť!!!!!!
 
chazar avatar
18.
17 ⇧ 31. 5. 2026, 20:55
Dojebem teba a aj Alexa, ste f piči !!!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
19.
18 ⇧ 31. 5. 2026, 21:30
Dojeb m%na, Alexa nechaj na pokoji!!!
 
chazar avatar
20.
19 ⇧ 31. 5. 2026, 21:56
Zamieta sa !!!!!! Všetci fašisti skončíte pod zemou !!!!!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
21.
20 ⇧ 31. 5. 2026, 21:57
Sám nad sebou si si vyriekol ortieľ!!!
 
chazar avatar
22.
21 ⇧ 31. 5. 2026, 22:03
Aj aj všetci eštebáci ako tvoj foter !!!!
www.upn.gov.sk
 
no avatar
23.
22 ⇧ 31. 5. 2026, 22:09
Hanbíš sa za to, že si komunista? Súčasné prasa vo vláde by sa za teba nehanbilo...
 
chazar avatar
24.
23 ⇧ 31. 5. 2026, 22:11
Eštebák sa nezaprie a poprie aj svoju matku ako ty kokot !!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
25.
24 ⇧ 31. 5. 2026, 22:40
Komu fandíš?
 
omega avatar
26.
25 ⇧ 31. 5. 2026, 22:41
Vodke fínskej . 🍻🤝
Súhlasí omega
no avatar
30.
26 ⇧ 31. 5. 2026, 23:13
Tak ti to vyšlo. :)
 
-era- avatar
27.
25 ⇧ 31. 5. 2026, 22:44
Granko R. nám riadne ošedivel ňe ? 🥱🥱
Súhlasí omega
no avatar
28.
27 ⇧ 31. 5. 2026, 22:49
Jo, na tej JOJke to nemá úroveň
 
omega avatar
29.
28 ⇧ 31. 5. 2026, 22:56
Mali to dať na tú fašistickú Markýzu de lá ukravina. ☺️
 
no avatar
posledné diskutované príspevky