1.
31. 7. 2025, 08:02
Je živá, vibrujúca,nabitá.
Chôdza naboso, dotyk so zemou, pobyt v daždi, búrke ,to všetko regeneruje naše telá, lebo sme elektromagnetické bytosti.
Srdce ako generátor frekvencie a telo živý bioelektrický obvod.
A my sme sa nechali odpojiť.
Gumené podrážky, betonové mestá, EMF zo všetkých strán,antény,WiFi,
mikrovlny,strach,
stres, vyhorenie.
Choroba nie je iba deficit chem.látok ,ale odpojenie od elektromagnetického poľa ,ktoré nás živí.
Návrat k Pravde neznamená revolúciu.
Znamená vyzuť si topánky.
Dotknúť sa Zeme.
Zapojiť sa späť do obvodu života.
Lebo kto je uzemnený, nedá sa zmanipulovať.
Prečo sa to neučíme v škole?
Pretože by sme chodili bosí a napojili sa na voľné elektróny Zeme.
Telo by vyplavilo zápaly, znížil by sa stres a posilnila by sa imunita.
Nemuseli by nás „liečiť“ tabletkami a injekciami.
Každá bunka v tele komunikuje elektrickým signálom.
Srdce má najsilnejšie elektromagnetické pole zo všetkých orgánov.
Mozgové vlny sa prepájajú s poľom Zeme.
Nie je žiadúce, aby sme pochopili, že liečenie, rovnováha, vedomie a energia sú dostupné zadarmo, celý ich biznis model by sa rozpadol.
Chôdza naboso, dotyk so zemou, pobyt v daždi, búrke ,to všetko regeneruje naše telá, lebo sme elektromagnetické bytosti.
Srdce ako generátor frekvencie a telo živý bioelektrický obvod.
A my sme sa nechali odpojiť.
Gumené podrážky, betonové mestá, EMF zo všetkých strán,antény,WiFi,
mikrovlny,strach,
stres, vyhorenie.
Choroba nie je iba deficit chem.látok ,ale odpojenie od elektromagnetického poľa ,ktoré nás živí.
Návrat k Pravde neznamená revolúciu.
Znamená vyzuť si topánky.
Dotknúť sa Zeme.
Zapojiť sa späť do obvodu života.
Lebo kto je uzemnený, nedá sa zmanipulovať.
Prečo sa to neučíme v škole?
Pretože by sme chodili bosí a napojili sa na voľné elektróny Zeme.
Telo by vyplavilo zápaly, znížil by sa stres a posilnila by sa imunita.
Nemuseli by nás „liečiť“ tabletkami a injekciami.
Každá bunka v tele komunikuje elektrickým signálom.
Srdce má najsilnejšie elektromagnetické pole zo všetkých orgánov.
Mozgové vlny sa prepájajú s poľom Zeme.
Nie je žiadúce, aby sme pochopili, že liečenie, rovnováha, vedomie a energia sú dostupné zadarmo, celý ich biznis model by sa rozpadol.
- Cigáni idú na zájazd do Poľska. V Poľsku sa im pokazí autobus a vodič celý nešťa... pred 53 minútami
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721995993_122104025822431584_... pred 1 hodinou
- https://www.youtube.com/shorts/JP02ptLz2b8 pred 1 hodinou
- Že vraj je tá piča 33.pohlavie. 😘😛🤓🤝 pred 1 hodinou
- Ale to nebude možné, lebo tá piča americká má kokot medzi varlatami. 😍😍 pred 2 hodinami
- Chcem vidieť ich potomka do piče !!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣 pred 2 hodinami
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/722909452_1790312415661417_46... pred 2 hodinami
- Ani EÚ ani Ukrajina nebudú diktovať podmienky, ale bude to Rusko🇷🇺 Ukrofili nerv... pred 2 hodinami
- Pobežalovci z Púchova sú presne takí !!!!!!!!!!!!! 🤮🤮🤮 pred 3 hodinami
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721297908_122158979582991520_... pred 3 hodinami
- A si pozri, aké prostredie majú zvieratá a aké ľudia, vybehni na LuníkIX a vsjo... pred 3 hodinami
- Rozdiel medzi zvieratami a ľuďmi je cca v tom, že existujú zvieracie druhy, ale... pred 3 hodinami
- No ale my sme iná liga. 👏👏🤝🫂 pred 4 hodinami
- 👍 Tak my sme vzorom, lebo sme sa dohodli. 👍 pred 4 hodinami
- Zvieratá sa vedia dohodnúť, u ľudí je to takmer nemožné !!!!!!!! ☺️☺️ pred 4 hodinami
- No veď aj my sme mohli žiť v Československu, môžeme žiť samostatne. Kurdi môžu... pred 4 hodinami
- Ale zisky pre svoju krajinu a nie pre fašistický štát a to je ten rozdiel medzi... pred 4 hodinami
- Teda, toto vyššie je o európskych lídroch. USA to majú jednoznačné - im nejd... pred 4 hodinami
- Ono je na tom srandovné to, že teraz, keď sa už Ukrajina začala sebauvedomovať p... pred 4 hodinami
- A čo takí Matovičovci, Čurillovci, Cintulovci ? 🤔🫵 pred 4 hodinami
- Nejde o totalitu, ale o sebaurčenie národa. Podľa mňa, o to išlo aj Banderovi. A... pred 4 hodinami
- Ani Putin ich neopustí a ani im to neodpustí. 🤝🤝 pred 4 hodinami
- Môj pohľad: Národy v dnešnom egoistickom slova zmysle vznikali smerom zo západu.... pred 4 hodinami
- Presne v tomto poradí, ale ja si poradím a medzi hviezdy sa zaradím. 👏😛👏 pred 4 hodinami
- Potom je ťažká otázka - zničia ťa krásne ženy alebo dobrý chlast? 😛 pred 4 hodinami