diskusneforum.com
Pravda o živote ;)

108

reakcií

176

prečítaní

Tému 12. mája 2026, 21:19 založil EnaXnaY.
1.
12. 5. 2026, 21:19
Keď je pravda, že sex predlžuje život, tak moje dni sú spočítané 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
68.
1 ⇧ 13. 5. 2026, 11:06
Roman ťa sleduje.

www.facebook.com
 
Lemmy avatar
71.
68 ⇧ 13. 5. 2026, 11:09
Alebo platí možnosť B, že ja sledujem jeho ;)

Možno sa sledujeme navzájom ;)
Súhlasí Lemmy
EnaXnaY avatar
69.
1 ⇧ 13. 5. 2026, 11:07
Nie celkom. Stačí pravidelná masturbácia. Kňazi žijú dlho.
 
Lemmy avatar
72.
69 ⇧ 13. 5. 2026, 11:09
Lemmynko, toto bol vtip ;)

Chápeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeš? ;)
 
EnaXnaY avatar
73.
72 ⇧ 13. 5. 2026, 11:25
Nechápem. Pretože masturbácia nie je vtip. Je lekársky, vedecky dokázané, že pravidelná masturbácia zlepšuje život. Kňazi by ti v spovednici o tom veľa vedeli povedať, keby chceli. Ale im sa nechce.
 
Lemmy avatar
76.
73 ⇧ 13. 5. 2026, 11:31
Nie je to celkom pravda ;)

Sexuálna energia je ako keď máš kondenzátor, ktorý sa nabíja ;)

A keď sa oné, tak sa ten kondenzátor vybije ;)

Na druhý deň si potom vyflusnutý ako vybitá baterka ;)
 
EnaXnaY avatar
77.
76 ⇧ 13. 5. 2026, 11:31
Aspoň u mňa to tak funguje ;)

Možno u teba ináč ;)
 
EnaXnaY avatar
2.
12. 5. 2026, 21:21
Ak muž miluje dušu ženy, bude milovať len jednu ženu. No ak miluje len telo alebo tvár ženy, ani všetky ženy na svete mu nebudú stačiť.
 
omega avatar
3.
2 ⇧ 12. 5. 2026, 21:22
A čo ak duša ženy sa prejavuje v tom ako vyzerá jej tvár alebo telo? ;)
 
EnaXnaY avatar
4.
3 ⇧ 12. 5. 2026, 21:30
Tak si f piči a dostaneš defekt tvárový. 🫵🫂
 
no avatar
5.
4 ⇧ 12. 5. 2026, 21:40
Ja asi ťažko, bo moje dni sú spočítané už ;)
 
EnaXnaY avatar
14.
5 ⇧ 12. 5. 2026, 22:27
Never tomu, nie sú spočítané. 🫂🫂🫂
 
-era- avatar
16.
14 ⇧ 12. 5. 2026, 22:29
Táto téma je srandovná ;)

V tomto príspevku som reagoval v zmysle prvého príspevku ;)
Súhlasí -era-
EnaXnaY avatar
18.
16 ⇧ 12. 5. 2026, 22:30
Lenže prvý príspevok je podmieňovacia veta.
A piaty príspevok je už bezpodmienkové tvrdenie. 😉
 
-era- avatar
20.
18 ⇧ 12. 5. 2026, 22:32
Z toho ti mohlo byť jasné, že sex u mňa už veeeeeeeeeeeeeeeeeľmo dlho nebol a asi ani nebude do budúcnosti ;)
 
EnaXnaY avatar
21.
20 ⇧ 12. 5. 2026, 22:34
Zase klameš telom? 🍷🍷🍷
 
-era- avatar
22.
21 ⇧ 12. 5. 2026, 22:35
Neeeeem ;)

Teraz náhodou neklamem ;)

Sex ako pohlavný styk medzi dvoma dušami s telami som neprevádzkoval už asi tak od roku 2009 ;)
 
EnaXnaY avatar
23.
22 ⇧ 12. 5. 2026, 22:37
Keď tak nad tým rozmýšľam tak asi aj od 2008 ;)
 
EnaXnaY avatar
6.
3 ⇧ 12. 5. 2026, 22:14
To je minimálna pravdepodobnosť. 🤣🤣🤣
 
-era- avatar
7.
6 ⇧ 12. 5. 2026, 22:17
Prečo? ;)

Keď je duša lenivá, prejaví sa to i na tele si myslím ;)

Keď sa duša radostná, bude žena sa usmievať ;)

Atď ;)

Či? ;)
 
EnaXnaY avatar
8.
7 ⇧ 12. 5. 2026, 22:19
Keď je duša až moc pracovitá, bude mať kruhy pod očami ;)

Bo bude chodiť spať až po polnoci 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
9.
8 ⇧ 12. 5. 2026, 22:20
Keď sa je to duša starostlivá, bude sa starať i o telo ;)

Ako jednu zo svojich podstatných zložiek ;)

Či? ;)
 
EnaXnaY avatar
10.
9 ⇧ 12. 5. 2026, 22:23
A duša, ktorej ide viac o senzácie ako o prirodzenosť bude mať pery ako káčer donald = napichané botoxom 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
11.
7 ⇧ 12. 5. 2026, 22:24
Keď si duša dá do tela implantáty, tak je nespokojná s tým čo má ;)

Už to je znak, nejakej poruchy v duši ;)
 
EnaXnaY avatar
12.
7 ⇧ 12. 5. 2026, 22:25
Možno do duše jej nevidíme ;)

Ale skrze telo a ako k nemu pristupuje sa dá veľa vyzistiť ;)
 
EnaXnaY avatar
13.
12 ⇧ 12. 5. 2026, 22:26
A možno klame telom. 🥰😛
 
-era- avatar
15.
13 ⇧ 12. 5. 2026, 22:28
Všetko je možné ;)

Ale ak by si si mal vybrať či sa budeš pozerať na nejaký pekný obrázok typu Mona Líza alebo na nejakú čarbanicu, tak čo zvolíš? ;)

Z toho čo viem o ženách, si myslím, že všetky sú čertove plemeno ;)

Tak radšej budem brať čerta, ktorý je na pohľad pekný 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
17.
15 ⇧ 12. 5. 2026, 22:29
Ak ide iba o pozeranie, tak v poriadku, môžeme brať aj pekného čerta. 🐍
 
-era- avatar
19.
17 ⇧ 12. 5. 2026, 22:32
No čák ;)

Čo už len ja, starý dedo môžem ;)

Ani pekný nie som, ani bohatý a mladý už dupľom nie ;)

Takže, nemám dobré karty ;)

Navyše moja ex mi povedala niečo v zmysle, že sa do manželstva / partnerstva nehodím ;)

Tak to beriem ako spätnú väzbu ;)
 
EnaXnaY avatar
24.
19 ⇧ 12. 5. 2026, 22:37
Akurát, že každý z nás dvoch píše o niečom inom. 🤣🤣🤣
 
-era- avatar
25.
24 ⇧ 12. 5. 2026, 22:38
Tak, ja veru netuším o čom píšeš ty, bo ty zvykneš písať mne nezrozumiteľným jazykom ;)
Súhlasí -era-
EnaXnaY avatar
26.
25 ⇧ 12. 5. 2026, 22:40
V poslednej vete tvojej 15 si napísal "brať čerta".... Ale nemyslel si čerta. To by mohol byť ten problém. 🐷🐷🐷
 
-era- avatar
27.
26 ⇧ 12. 5. 2026, 22:43
Myslel ;)

Videl si film : Zmluva s diablom ? ;)

www.csfd.sk ;)
 
EnaXnaY avatar
34.
27 ⇧ 12. 5. 2026, 23:42
Argumentovať filmom... 🫣🫣🫣
 
-era- avatar
35.
34 ⇧ 13. 5. 2026, 00:57
Prečo nie? ;)

Keď mi to dáva zmysel? ;)

Po skúsenostiach s nimi? ;)
 
EnaXnaY avatar
28.
26 ⇧ 12. 5. 2026, 22:56
Čo myslíš, prečo tu máme ná-bo-ženstvá? 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
32.
28 ⇧ 12. 5. 2026, 23:41
Ako vtip možno dobré, ako podstata úplne irelevantné. To slovo je od slova Boh-Božský, Božstvo. Neexistuje normálne rozdelenie na Bo-žstvo. Iba nenormálne.
 
-era- avatar
36.
32 ⇧ 13. 5. 2026, 00:58
Ale
Ná bo dostaneš ženstvo je celkom logické rozdelenie, či? ;)
 
EnaXnaY avatar
38.
36 ⇧ 13. 5. 2026, 07:56
Nie. 😄
 
-era- avatar
39.
38 ⇧ 13. 5. 2026, 08:00
Tých indícií je viac ;)

Poznáš napríklad Život Bryana od Monty Pythons? ;)
 
EnaXnaY avatar
40.
39 ⇧ 13. 5. 2026, 08:02
Spustiť
;)
 
EnaXnaY avatar
41.
40 ⇧ 13. 5. 2026, 08:37
Nepochybujem o tom, že je možné presviedčať ľudí o nejakej hlúposti prakticky donekonečna. Napriek tomu hlúposť zostane hlúposťou. 😉
 
-era- avatar
42.
41 ⇧ 13. 5. 2026, 08:45
Ešte je tu možnosť, že ako okultista dokonale vieš o čom hovorím, ale musíš to tajiť a popierať 🤣🤣🤣;)

Nuž ale mne to je jedno, čo je vlastne tvojim zámerom ;)

Viem svoje a kľudne to označ i najväčšou hlúposťou sveta 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
43.
42 ⇧ 13. 5. 2026, 08:47
Za všetko už len jeden citát ;)

Muž je hlavou, ale žena je krkom, ktorý tou hlavou krúti ako sa jej zachce 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
44.
43 ⇧ 13. 5. 2026, 08:52
Rádobyvtipný a v podstate nepravdivý výrok. 👍👍👍
 
-era- avatar
45.
44 ⇧ 13. 5. 2026, 08:55
Počuj, ty si mal niekedy vôbec niečo so ženami? ;)

Alebo zas len teoretizuješ? ;)
 
EnaXnaY avatar
46.
44 ⇧ 13. 5. 2026, 09:01
Nadjenka, poď vysvetliť erkovi, kto je tu pánom tvorstva skutočným 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
47.
46 ⇧ 13. 5. 2026, 09:02
A musí byť niekto pánom tvorstva? Nemôžeme koexistovať demokraticky? :) 😄
Súhlasí -era-
Nadja avatar
48.
47 ⇧ 13. 5. 2026, 09:04
O tom sme sa už bavili predsa - hierarchia musí existovať ;)

A vieme dobre, kto má posledné slovo vždy pri každej hádke ;)

A keď muž niečo dodá, tak to je už začiatok hádky ďalšej 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
49.
48 ⇧ 13. 5. 2026, 09:05
Ja neviem, kto má vždy posledné slovo... 0svietený? 🤣
Súhlasí -era-
Nadja avatar
50.
49 ⇧ 13. 5. 2026, 09:05
Jak sa zatajuje 🤣🤣🤣 ;)

Skoro ako okultista era 🤣🤣🤣;)
 
EnaXnaY avatar
52.
50 ⇧ 13. 5. 2026, 09:06
No hej, mal by sem chodiť častejšie, fakt... 😄
 
Nadja avatar
56.
52 ⇧ 13. 5. 2026, 09:10
Tak asi má veľa robotky, možno si chce kúpiť ďalší investičný byt, tak nemá čas na tieto žvásty 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
53.
49 ⇧ 13. 5. 2026, 09:07
Posledné slovo má EnaXnaY. 🤣🤣🤣🤣
Súhlasí Nadja
-era- avatar
55.
53 ⇧ 13. 5. 2026, 09:08
A ak neplatí, že mám posledné slovo, tak platí príspevok č.53 🤣🤣🤣 ;)
Súhlasí -era-
EnaXnaY avatar
51.
48 ⇧ 13. 5. 2026, 09:06
V tomto prípade budeš tou ženou asi ty osobne. 😍😍😍
 
-era- avatar
54.
51 ⇧ 13. 5. 2026, 09:07
Nie, ja sa od nich len učím 🤣🤣🤣 ;)

Som dobrý pozorovateľ života, si myslím tak skromne o sebe 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
57.
54 ⇧ 13. 5. 2026, 09:11
"Kedysi som bol strašne namyslený, ale dnes už nemám chybu" 🍷🍷🍷
 
-era- avatar
58.
57 ⇧ 13. 5. 2026, 09:14
Skorej rozmýšľaj nad týmto:

Keď ženy sú čertovo plemeno, tak hádaj kto je tu ten čort... ;)

Hlavne po tom, čo si napísal príspevok 53 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
62.
58 ⇧ 13. 5. 2026, 10:45
Ženy nie sú čertovo plemeno.

Čert je nehmotná, duchovná sebavedomá entita, ktorá nemá pohlavie a pôsobí ako skrze ženy, tak aj skrze mužov.

❤️❤️❤️
 
-era- avatar
63.
62 ⇧ 13. 5. 2026, 10:48
Ako tak kukám na svoje pohlavie, budem mu musieť vysvetliť, že vlastne ne-existuje 🤣🤣🤣 ;)

Lebo erka tak povedal 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
78.
63 ⇧ 13. 5. 2026, 12:18
Asi najzaujímavejšie pre mňa je, že to, čo píšem o čertovi nie je také, že by si si to nevedel myslieť, ale že si to nechceš myslieť. 😉
 
-era- avatar
79.
78 ⇧ 13. 5. 2026, 12:37
Ako si to napísal s tými hlúposťami? ;)

Že ak je (pre niekoho) niečo hlúposť, tak jednoducho to ignoruje ;)

Vysvetlím ti princíp ;)

Nebudem predsa sám sebe úmyselne škodiť ;)

Aby som si vo svojom svete vytváral entity, ktoré mi tam budú robiť šarapatu ;)

Dosť som sa nabojoval, aby som ho očistil od všetkých tých náboženskýh a iných nánosov ;)

A teraz keď je doslova ideálny si ho budem zasierať znova? ;)

Nem, nem erka, kto chce, nech si vo svojom duchovnom svete stvorí i samotného ArciSatana ;)

Ja ho vo svojom nepotrebujem ku šťastiu ;)
 
EnaXnaY avatar
81.
79 ⇧ 13. 5. 2026, 12:48
Takže niečo ako faktor súhlasu so skutočnosťou tu nie je podstatné, dôležitý je mnou vytvorený ideálny pokojný stav.

OK, rešpektujem.

:)
 
-era- avatar
82.
81 ⇧ 13. 5. 2026, 12:50
Ale napadlo mi, že by si sa vlastne mal úplne vyhýbať diskutovaniu s inými ľuďmi - lebo mi príde, že každý sa snaží ti ten ideál rozbiť.

Či?
 
-era- avatar
84.
82 ⇧ 13. 5. 2026, 12:52
Zatiaľ sa mi darí držať pevnosť stabilnú ;)

Nebojím sa diskutovať ;)
Súhlasí -era-
EnaXnaY avatar
85.
84 ⇧ 13. 5. 2026, 13:00
Tož, nech sa tvoj hrad nikdy nezrúti.
 
-era- avatar
87.
85 ⇧ 13. 5. 2026, 13:07
Díky erka ;)

Podobne aj tebe ;)
 
EnaXnaY avatar
86.
82 ⇧ 13. 5. 2026, 13:06
A ešte k tomu ideálu ;)

Možno si to všetko len predstavujem a skutočnosť to nie je ;)

Možno naozaj existujú čerti podľa tvojej vízie ;)

Lenže ten pokoj v duši, ktorý mám mi skorej napovedá, že v mojom "svete" ne-existujú ;)

Áno, mal som obdobia, kedy som bol zatiahnutý do tých vašich duchovných bojov s kadekým ;)

Ale dúfam, že som už nadobro opustil takéto zmýšľanie ;)

A tým pádom i z manifestácie toho ako fungujem sa mi tieto prejavy zrušili ;)

Preto mám ten dlho hľadaný pokoj, si myslím ;)

Ja prosto verím tomu, že napríklad ak budeš myslieť na čertov v tom zmysle ako to robíš, tak si ich aj reálne vytváraš vo svojom vnútri ;)

Povedal by som že človek je ako továreň na sny a vízie ;)

A že tie sny sa mu aj realizujú v jeho vnútornom svete ;)

Nechcem si privolávať tie veci, ktoré tam nechcem mať ;)

A tak kontrolujem vedome čo do seba pustím a čo nie ;)

Tomáško sa celý čas zaoberá peklami a potom má strach že v jednom skončí ;) A tým si ho vlastne už teraz vytvára ;)

Chápeš, čo tým chcem povedať? ;)
 
EnaXnaY avatar
88.
86 ⇧ 13. 5. 2026, 13:13
To je ten prístup, že: A jadroví fyzici sa stále zaoberajú jadrovou fyzikou a tak si vymysleli svet protónov, elektrónov, kvarkov a podobne, ktorý je iba v ich hlavách.

Yes, môže byť.
😉
 
-era- avatar
89.
88 ⇧ 13. 5. 2026, 13:15
A niekto iný si vymyslel plochú zem a v jeho hlave mu to funguje ;)

Alebo že sa plavíme oceánom na chrbáte korytnačky ;)

Stále o tom istom ;)

Len príbeh sa mení ;)
 
EnaXnaY avatar
90.
88 ⇧ 13. 5. 2026, 13:19
Myslím si, že to ako si človek predstavuje, že vyzerá alebo funguje svet je jeho jedinečná vymoženosť ;)

A že ak zasadí nejakú ideu a rozvíja ju, tak nájde kopec argumentov pre podporu svojej idey ;)

A tak vlastne rastie v ňom "strom poznania" tej idey ;)

Ty si sa zaoberal možno celý život duchovnami a teda tvoj svet je založený na tých princípoch, s ktorými si sa oboznámil ;)

Ale svet niekoho iného na niečom inom ;)

A potom je to už len o tom, že vyslovíme slovo, čo ja viem vesmír, alebo duchovno ;)

A obaja "vidíme" za tým niečo iné ;)

Lebo to vidíme skrze optiku tých našich stromov poznania ;)
 
EnaXnaY avatar
91.
88 ⇧ 13. 5. 2026, 13:25
A navyše dnes sa už neodvažujem tvrdiť ani len to, že dve entity vnímajú rovnako jednu a tú istú realitu ;)

Predstav si foťák z pred 10 rokov a ten dnešný vybavený rôznymi vychytávkami ;)

Povieš si, ok, foťák ako foťák ;)

Ale výstup, ktorý z oboch dostaneš bude kvalitatívne o niečom inom ;)

A teraz si predstav rozdiel medzi foťákom a kamerou ;)
 
EnaXnaY avatar
95.
91 ⇧ 13. 5. 2026, 14:51
A potom sa v škole deti učia jeden z tých príbehov, nejaký, ktorý pre nich vybrala vládnuca klika.
 
-era- avatar
96.
95 ⇧ 13. 5. 2026, 15:00
Asi hej, mení sa aj to v napríklad v čase ;)

Podľa potreby ;)

Ak by sme dnes uvažovali o fungovaní reality ako pred 2000 rokmi a pri počte 8 miliárd zúčastnených, tak asi by sme to nedali moc ;)

Si zober ako napríklad výpočtová technika uľahčuje veci ;)

Alebo tie ostatné veci, ktoré existujú v realite ;)

Všetky tie užitočné pomôcky ;)

Mne osobne to vyhovuje, neviem ako tebe ;)

Príklad: Niekedy boli statické (nemenné obrázky) - papier, dnes ich máš pohyblivé a interaktívne (skrze počítač) ;)

To je výrazný posun ;) A progres ;)

A môže do dokonca z môjho pohľadu fungovať i takto ;)

Niekto vymyslí nápad, čo keby sme mali pohyblivé obrázky? ;)

A realita sa tomuto nápadu prispôsobí ;)

Nikto nepovedal, že kedysi fungovala na iných princípoch ako funguje dnes ;)

Kľudne aj tie princípy môžu byť predmetom "evolúcie" ;)
 
EnaXnaY avatar
98.
96 ⇧ 13. 5. 2026, 15:51
Každý progres v jednom smere prináša regres vo smere inom.
 
-era- avatar
101.
98 ⇧ 13. 5. 2026, 16:05
Isto, ako všetko, aj toto má svoje úskalia ;)

Ale je to ako s kávou asi ;)

Ale ja si napríklad bez toho neviem predstaviť už fungovať ;)

Aj dnes existujú kone, ale my chodíme na motoroch ;)

Vieš, čo myslím? ;)

Že, napríklad keby neexistovali peniaze a povedzme bankový systém, ale stále len výmenný obchod, tak by to bolo natoľko komplikované celé, že by sme museli riešiť zbytočné problémy ;)

Takto teraz máš univerzálny platobný prostriedok a vymeníš ho a komoditu akú ti treba ;)

No a pri 8 miliardách ľudkov nedá sa rátať tie peniaze na papieri stále ;)

To len ako jeden z príkladov ;)
 
EnaXnaY avatar
103.
101 ⇧ 13. 5. 2026, 16:42
Viem dobre, čo myslíš.

Len hovorím, že nič nie je zadarmo. Za všetko sa nejako musí zaplatiť. 😉
 
-era- avatar
105.
103 ⇧ 13. 5. 2026, 16:45
Jasné, že nie je ;)

Aj keď píšem tieto riadky len, tak musím vynaložiť energiu na myslenie ;)

A aby mi to myslelo, tak musím prijať do tela cukor pre mozog ;)

Napríklad ;)

A ten cukor treba kúpiť v obchode ;)

A aby som mohol kúpiť, treba mi splašiť ďengy ;)

No a na to zas potrebujem čo ja viem pracovať ;)

A to som len ja - v rovnici o osem miliárd zúčastnených človiečikov ;)

A čo ešte ďalšej organizmy a entity v tom celom ;)
Súhlasí -era-
EnaXnaY avatar
83.
81 ⇧ 13. 5. 2026, 12:51
Čo ak skutočnosť, ktorú vnímam ja je iná ako tá ktorú vnímaš ty? ;)

A dokopy tieto skutočnosti tvoria jeden celok ;)

Ako množinu jednotlivostí jednotlivých zúčastnených? ;)

Vieš prečo vôbec hovorím o svetoch? ;)

Lebo ten môj je založený na iných poznatkoch, skúsenostiach, prežitkoch, tomu čomu verím, dogmách, predsudkoch, ako ten tvoj ;)

Nie že by sme žili v inej realite ale to ako ju vnímame, ako máme vystavaný hodnotový systém, s čím sme sa zrazili za života nás formovalo ;)

Ako vieš že tvoj vízia sveta je skutočnosť a moja nie? ;)

Ja tvrdím, ty žiješ vo svojej bubline a ja vo svojej ;)
 
EnaXnaY avatar
80.
78 ⇧ 13. 5. 2026, 12:41
V mojom svete je svetlo i tma dobrá ;)

Každá z entít slúži svojmu účelu a preto je užitočná ;)

Vy keď chcete bojovať o život a vytvorili ste si svety kde svetlo je postavené proti tme, pre mňa za mňa, keď vás to baví... ;)

Ale prečo by som si mal urobiť svoj svet po vzore vášho? ;)

Keď mne vyhovuje skorej harmónia ;)

Chápeme sa? ;)
Súhlasí -era-
EnaXnaY avatar
64.
62 ⇧ 13. 5. 2026, 10:50
Vidíš, čort nemusí ani len sa snažiť o to, presviedčať ľudkov 🤣🤣🤣 ;)

Oni sa sami presvedčia o kadečom 🤣🤣🤣 ;)

Len jedno ma serie, že potom, keď sa im niečo nepáči, tak vyhlásia, čort za to môže 🤣🤣🤣 ;)

Ale dá sa na to zvyknúť 🤣🤣🤣 ;)

Hlavne sa nebrať tak strašne vážne 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
65.
64 ⇧ 13. 5. 2026, 10:55
Veď sa neber tak strašne vážne. 🙂🙂🙂
 
-era- avatar
66.
65 ⇧ 13. 5. 2026, 10:59
Sem tam sa mi to podarí, nebuď na mňa taký zlý 🤣🤣🤣 ;)
Súhlasí -era-
EnaXnaY avatar
67.
65 ⇧ 13. 5. 2026, 11:04
Ináč, keď tak nad tým rozmýšľam, tak čort, je najväčší chudák na svete ;)

Všetci na neho nadávajú, mindžujú, keď si potrebujú uľaviť, čort je na porúdzi ;)

Chudák čort ;)

Koľko negatívnej energie on si zlíže od všetkých ;)

Ešte že sa naučil premieňať tú negatívnu energiu na niečo užitočné ;)

Ináč by ho asi trafil šľak 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
70.
65 ⇧ 13. 5. 2026, 11:08
Si len zober, keď niekto vysloví "do čerta" ;)

To je akoby si celú svoju zlosť nad situáciou nasmeroval do neho ako blesk do hromozvodu ;)

A potom, ten čort sa ide zjašiť z toľkej energie, ktorá mu prúdi od ľudkov ;)

Nuž, ťažko vysvetlíš človeku aký dosah majú jeho slová ;)

Keď SLOVO je v tejto hre život kľúčové ;)
 
EnaXnaY avatar
74.
70 ⇧ 13. 5. 2026, 11:27
Neexistuje hromozvod. Len bleskozvod.
 
Lemmy avatar
75.
74 ⇧ 13. 5. 2026, 11:30
V mojom "svete" existuje kadečo ;)

Aj čort, ktorý vyšol z elektriky a baba še ho lekla a na koľena kľekla ;)
 
EnaXnaY avatar
59.
51 ⇧ 13. 5. 2026, 09:28
Nie erka, ja sú stopercentný muž ;)

Aj moje meno Maroš v preklade z latinčiny (maris) znamená vraj muž ;)
 
EnaXnaY avatar
60.
59 ⇧ 13. 5. 2026, 09:30
www.dzio.sk ;)
 
EnaXnaY avatar
29.
26 ⇧ 12. 5. 2026, 22:59
Alebo aj ;)

Prečo sa hovorí: Za každým úspešným mužom, stojí nejaká cieľavedomá žena ;)

Spoj si to s Ježišom a dostaneš zaujímavé výsledky ;)
 
EnaXnaY avatar
33.
29 ⇧ 12. 5. 2026, 23:41
Reči sa hovoria a chlieb sa je. Nemusíš hneď všetkému veriť.
 
-era- avatar
37.
33 ⇧ 13. 5. 2026, 00:59
Ani neverím, ale keď porovnám svoju skúsenosť s tými výrokmi, tak potom priradzujem škatuľkám nálepky: ÁNO, NIE, MOŽNO a NEVIEM ;)
 
EnaXnaY avatar
30.
26 ⇧ 12. 5. 2026, 23:02
Z tohto pohľadu môže byť zaujímavé to, čo učia gnostici ;)

Síce to nepoznám do detailov, ale čítal som totok: www.martinus.sk ;)
 
EnaXnaY avatar
31.
26 ⇧ 12. 5. 2026, 23:29
Dal som na lipku výcuc o knihe od Copilota ;)
 
EnaXnaY avatar
61.
13. 5. 2026, 09:41
A pozdravujeeeeeee vás ninka ;)
Súhlasí Nadja , omega
EnaXnaY avatar
92.
61 ⇧ 13. 5. 2026, 13:27
ninka spomína erku, že isto si dáva teraz coffee ;)
 
EnaXnaY avatar
93.
92 ⇧ 13. 5. 2026, 14:47
jo, cca 12.30 som si dával. :)
 
-era- avatar
94.
93 ⇧ 13. 5. 2026, 14:48
Teraz som sa vrátil z prechádzky cez les, videl som srnku, našťastie nie medveďa :)
Súhlasí omega
-era- avatar
97.
94 ⇧ 13. 5. 2026, 15:34
S medveďom by si mal adrenalínový zážitok možno ;)

Ja tiež bol vonku, roja sa nám v posledných dňoch dosť výrazne včely ;)

www.dzio.sk ;)
 
EnaXnaY avatar
100.
13. 5. 2026, 16:00
Protože nemám PC, tak se snažím získat přátele obdobným způsobem jako na Facebooku.
Každý den chodím ven a vyprávím kolemjdoucím, co jsem jedl, jak se cítím, co jsem dělal předchozí noc a co budu dělat zítra večer...
Pak jim rozdávám fotky své rodiny, svého psa a svoje fotky, jak pracuji na zahradě a trávím čas u bazénu...
Také poslouchám jejich rozhovory a říkám jim, že je miluju!
A funguje to... Už mám tři přátele:
Dva policisty a psychiatra.
Súhlasí -era-
omega avatar
102.
100 ⇧ 13. 5. 2026, 16:08
Joj ty extrémista 🤣🤣🤣 ;)

Myslím, že sa to utrasie ;)

Keď sa niečo zavádza, tak to vždy spôsobuje "pôrodné" bolesti ;)

Ale po čase sa to stane prirodzeným a už nikto nerieši tieto extrémy ;)

A kto by predsa len sa dostal mimo, tak toho sa bude riešiť individuálne ;)
 
EnaXnaY avatar
104.
102 ⇧ 13. 5. 2026, 16:43
Alebo sa to utrasie, alebo to zakape. :)
 
-era- avatar
106.
104 ⇧ 13. 5. 2026, 16:46
Asi ako všetko ;)

Ale taký facebook neverím, že v dohľadnej dobe zakape ;)
 
EnaXnaY avatar
107.
106 ⇧ 13. 5. 2026, 16:55
Aj keby zanikol Facebook, dnes už viac ľudia dávajú fotky na Instagram alebo tak.
Ale liberálna cenzúra bola na Facebooku príšerná, vraj teraz je to lepšie.
 
omega avatar
109.
107 ⇧ 13. 5. 2026, 16:56
Instagram je tiež od Mety, tuším je to aj nejako pointegrované medzi sebou ;)

Takže asi to je jedno či FB alebo IG ;)
 
EnaXnaY avatar
108.
106 ⇧ 13. 5. 2026, 16:55
Ten je už utrasený.
 
-era- avatar
posledné diskutované príspevky