1.
12. 5. 2026, 21:19
Keď je pravda, že sex predlžuje život, tak moje dni sú spočítané 🤣🤣🤣 ;)
2.
12. 5. 2026, 21:21
Ak muž miluje dušu ženy, bude milovať len jednu ženu. No ak miluje len telo alebo tvár ženy, ani všetky ženy na svete mu nebudú stačiť.
15.
Všetko je možné ;)
Ale ak by si si mal vybrať či sa budeš pozerať na nejaký pekný obrázok typu Mona Líza alebo na nejakú čarbanicu, tak čo zvolíš? ;)
Z toho čo viem o ženách, si myslím, že všetky sú čertove plemeno ;)
Tak radšej budem brať čerta, ktorý je na pohľad pekný 🤣🤣🤣 ;)
Ale ak by si si mal vybrať či sa budeš pozerať na nejaký pekný obrázok typu Mona Líza alebo na nejakú čarbanicu, tak čo zvolíš? ;)
Z toho čo viem o ženách, si myslím, že všetky sú čertove plemeno ;)
Tak radšej budem brať čerta, ktorý je na pohľad pekný 🤣🤣🤣 ;)
79.
Ako si to napísal s tými hlúposťami? ;)
Že ak je (pre niekoho) niečo hlúposť, tak jednoducho to ignoruje ;)
Vysvetlím ti princíp ;)
Nebudem predsa sám sebe úmyselne škodiť ;)
Aby som si vo svojom svete vytváral entity, ktoré mi tam budú robiť šarapatu ;)
Dosť som sa nabojoval, aby som ho očistil od všetkých tých náboženskýh a iných nánosov ;)
A teraz keď je doslova ideálny si ho budem zasierať znova? ;)
Nem, nem erka, kto chce, nech si vo svojom duchovnom svete stvorí i samotného ArciSatana ;)
Ja ho vo svojom nepotrebujem ku šťastiu ;)
Že ak je (pre niekoho) niečo hlúposť, tak jednoducho to ignoruje ;)
Vysvetlím ti princíp ;)
Nebudem predsa sám sebe úmyselne škodiť ;)
Aby som si vo svojom svete vytváral entity, ktoré mi tam budú robiť šarapatu ;)
Dosť som sa nabojoval, aby som ho očistil od všetkých tých náboženskýh a iných nánosov ;)
A teraz keď je doslova ideálny si ho budem zasierať znova? ;)
Nem, nem erka, kto chce, nech si vo svojom duchovnom svete stvorí i samotného ArciSatana ;)
Ja ho vo svojom nepotrebujem ku šťastiu ;)
86.
A ešte k tomu ideálu ;)
Možno si to všetko len predstavujem a skutočnosť to nie je ;)
Možno naozaj existujú čerti podľa tvojej vízie ;)
Lenže ten pokoj v duši, ktorý mám mi skorej napovedá, že v mojom "svete" ne-existujú ;)
Áno, mal som obdobia, kedy som bol zatiahnutý do tých vašich duchovných bojov s kadekým ;)
Ale dúfam, že som už nadobro opustil takéto zmýšľanie ;)
A tým pádom i z manifestácie toho ako fungujem sa mi tieto prejavy zrušili ;)
Preto mám ten dlho hľadaný pokoj, si myslím ;)
Ja prosto verím tomu, že napríklad ak budeš myslieť na čertov v tom zmysle ako to robíš, tak si ich aj reálne vytváraš vo svojom vnútri ;)
Povedal by som že človek je ako továreň na sny a vízie ;)
A že tie sny sa mu aj realizujú v jeho vnútornom svete ;)
Nechcem si privolávať tie veci, ktoré tam nechcem mať ;)
A tak kontrolujem vedome čo do seba pustím a čo nie ;)
Tomáško sa celý čas zaoberá peklami a potom má strach že v jednom skončí ;) A tým si ho vlastne už teraz vytvára ;)
Chápeš, čo tým chcem povedať? ;)
Možno si to všetko len predstavujem a skutočnosť to nie je ;)
Možno naozaj existujú čerti podľa tvojej vízie ;)
Lenže ten pokoj v duši, ktorý mám mi skorej napovedá, že v mojom "svete" ne-existujú ;)
Áno, mal som obdobia, kedy som bol zatiahnutý do tých vašich duchovných bojov s kadekým ;)
Ale dúfam, že som už nadobro opustil takéto zmýšľanie ;)
A tým pádom i z manifestácie toho ako fungujem sa mi tieto prejavy zrušili ;)
Preto mám ten dlho hľadaný pokoj, si myslím ;)
Ja prosto verím tomu, že napríklad ak budeš myslieť na čertov v tom zmysle ako to robíš, tak si ich aj reálne vytváraš vo svojom vnútri ;)
Povedal by som že človek je ako továreň na sny a vízie ;)
A že tie sny sa mu aj realizujú v jeho vnútornom svete ;)
Nechcem si privolávať tie veci, ktoré tam nechcem mať ;)
A tak kontrolujem vedome čo do seba pustím a čo nie ;)
Tomáško sa celý čas zaoberá peklami a potom má strach že v jednom skončí ;) A tým si ho vlastne už teraz vytvára ;)
Chápeš, čo tým chcem povedať? ;)
90.
Myslím si, že to ako si človek predstavuje, že vyzerá alebo funguje svet je jeho jedinečná vymoženosť ;)
A že ak zasadí nejakú ideu a rozvíja ju, tak nájde kopec argumentov pre podporu svojej idey ;)
A tak vlastne rastie v ňom "strom poznania" tej idey ;)
Ty si sa zaoberal možno celý život duchovnami a teda tvoj svet je založený na tých princípoch, s ktorými si sa oboznámil ;)
Ale svet niekoho iného na niečom inom ;)
A potom je to už len o tom, že vyslovíme slovo, čo ja viem vesmír, alebo duchovno ;)
A obaja "vidíme" za tým niečo iné ;)
Lebo to vidíme skrze optiku tých našich stromov poznania ;)
A že ak zasadí nejakú ideu a rozvíja ju, tak nájde kopec argumentov pre podporu svojej idey ;)
A tak vlastne rastie v ňom "strom poznania" tej idey ;)
Ty si sa zaoberal možno celý život duchovnami a teda tvoj svet je založený na tých princípoch, s ktorými si sa oboznámil ;)
Ale svet niekoho iného na niečom inom ;)
A potom je to už len o tom, že vyslovíme slovo, čo ja viem vesmír, alebo duchovno ;)
A obaja "vidíme" za tým niečo iné ;)
Lebo to vidíme skrze optiku tých našich stromov poznania ;)
91.
A navyše dnes sa už neodvažujem tvrdiť ani len to, že dve entity vnímajú rovnako jednu a tú istú realitu ;)
Predstav si foťák z pred 10 rokov a ten dnešný vybavený rôznymi vychytávkami ;)
Povieš si, ok, foťák ako foťák ;)
Ale výstup, ktorý z oboch dostaneš bude kvalitatívne o niečom inom ;)
A teraz si predstav rozdiel medzi foťákom a kamerou ;)
Predstav si foťák z pred 10 rokov a ten dnešný vybavený rôznymi vychytávkami ;)
Povieš si, ok, foťák ako foťák ;)
Ale výstup, ktorý z oboch dostaneš bude kvalitatívne o niečom inom ;)
A teraz si predstav rozdiel medzi foťákom a kamerou ;)
96.
Asi hej, mení sa aj to v napríklad v čase ;)
Podľa potreby ;)
Ak by sme dnes uvažovali o fungovaní reality ako pred 2000 rokmi a pri počte 8 miliárd zúčastnených, tak asi by sme to nedali moc ;)
Si zober ako napríklad výpočtová technika uľahčuje veci ;)
Alebo tie ostatné veci, ktoré existujú v realite ;)
Všetky tie užitočné pomôcky ;)
Mne osobne to vyhovuje, neviem ako tebe ;)
Príklad: Niekedy boli statické (nemenné obrázky) - papier, dnes ich máš pohyblivé a interaktívne (skrze počítač) ;)
To je výrazný posun ;) A progres ;)
A môže do dokonca z môjho pohľadu fungovať i takto ;)
Niekto vymyslí nápad, čo keby sme mali pohyblivé obrázky? ;)
A realita sa tomuto nápadu prispôsobí ;)
Nikto nepovedal, že kedysi fungovala na iných princípoch ako funguje dnes ;)
Kľudne aj tie princípy môžu byť predmetom "evolúcie" ;)
Podľa potreby ;)
Ak by sme dnes uvažovali o fungovaní reality ako pred 2000 rokmi a pri počte 8 miliárd zúčastnených, tak asi by sme to nedali moc ;)
Si zober ako napríklad výpočtová technika uľahčuje veci ;)
Alebo tie ostatné veci, ktoré existujú v realite ;)
Všetky tie užitočné pomôcky ;)
Mne osobne to vyhovuje, neviem ako tebe ;)
Príklad: Niekedy boli statické (nemenné obrázky) - papier, dnes ich máš pohyblivé a interaktívne (skrze počítač) ;)
To je výrazný posun ;) A progres ;)
A môže do dokonca z môjho pohľadu fungovať i takto ;)
Niekto vymyslí nápad, čo keby sme mali pohyblivé obrázky? ;)
A realita sa tomuto nápadu prispôsobí ;)
Nikto nepovedal, že kedysi fungovala na iných princípoch ako funguje dnes ;)
Kľudne aj tie princípy môžu byť predmetom "evolúcie" ;)
101.
Isto, ako všetko, aj toto má svoje úskalia ;)
Ale je to ako s kávou asi ;)
Ale ja si napríklad bez toho neviem predstaviť už fungovať ;)
Aj dnes existujú kone, ale my chodíme na motoroch ;)
Vieš, čo myslím? ;)
Že, napríklad keby neexistovali peniaze a povedzme bankový systém, ale stále len výmenný obchod, tak by to bolo natoľko komplikované celé, že by sme museli riešiť zbytočné problémy ;)
Takto teraz máš univerzálny platobný prostriedok a vymeníš ho a komoditu akú ti treba ;)
No a pri 8 miliardách ľudkov nedá sa rátať tie peniaze na papieri stále ;)
To len ako jeden z príkladov ;)
Ale je to ako s kávou asi ;)
Ale ja si napríklad bez toho neviem predstaviť už fungovať ;)
Aj dnes existujú kone, ale my chodíme na motoroch ;)
Vieš, čo myslím? ;)
Že, napríklad keby neexistovali peniaze a povedzme bankový systém, ale stále len výmenný obchod, tak by to bolo natoľko komplikované celé, že by sme museli riešiť zbytočné problémy ;)
Takto teraz máš univerzálny platobný prostriedok a vymeníš ho a komoditu akú ti treba ;)
No a pri 8 miliardách ľudkov nedá sa rátať tie peniaze na papieri stále ;)
To len ako jeden z príkladov ;)
105.
Jasné, že nie je ;)
Aj keď píšem tieto riadky len, tak musím vynaložiť energiu na myslenie ;)
A aby mi to myslelo, tak musím prijať do tela cukor pre mozog ;)
Napríklad ;)
A ten cukor treba kúpiť v obchode ;)
A aby som mohol kúpiť, treba mi splašiť ďengy ;)
No a na to zas potrebujem čo ja viem pracovať ;)
A to som len ja - v rovnici o osem miliárd zúčastnených človiečikov ;)
A čo ešte ďalšej organizmy a entity v tom celom ;)
Aj keď píšem tieto riadky len, tak musím vynaložiť energiu na myslenie ;)
A aby mi to myslelo, tak musím prijať do tela cukor pre mozog ;)
Napríklad ;)
A ten cukor treba kúpiť v obchode ;)
A aby som mohol kúpiť, treba mi splašiť ďengy ;)
No a na to zas potrebujem čo ja viem pracovať ;)
A to som len ja - v rovnici o osem miliárd zúčastnených človiečikov ;)
A čo ešte ďalšej organizmy a entity v tom celom ;)
Súhlasí
-era-
83.
Čo ak skutočnosť, ktorú vnímam ja je iná ako tá ktorú vnímaš ty? ;)
A dokopy tieto skutočnosti tvoria jeden celok ;)
Ako množinu jednotlivostí jednotlivých zúčastnených? ;)
Vieš prečo vôbec hovorím o svetoch? ;)
Lebo ten môj je založený na iných poznatkoch, skúsenostiach, prežitkoch, tomu čomu verím, dogmách, predsudkoch, ako ten tvoj ;)
Nie že by sme žili v inej realite ale to ako ju vnímame, ako máme vystavaný hodnotový systém, s čím sme sa zrazili za života nás formovalo ;)
Ako vieš že tvoj vízia sveta je skutočnosť a moja nie? ;)
Ja tvrdím, ty žiješ vo svojej bubline a ja vo svojej ;)
A dokopy tieto skutočnosti tvoria jeden celok ;)
Ako množinu jednotlivostí jednotlivých zúčastnených? ;)
Vieš prečo vôbec hovorím o svetoch? ;)
Lebo ten môj je založený na iných poznatkoch, skúsenostiach, prežitkoch, tomu čomu verím, dogmách, predsudkoch, ako ten tvoj ;)
Nie že by sme žili v inej realite ale to ako ju vnímame, ako máme vystavaný hodnotový systém, s čím sme sa zrazili za života nás formovalo ;)
Ako vieš že tvoj vízia sveta je skutočnosť a moja nie? ;)
Ja tvrdím, ty žiješ vo svojej bubline a ja vo svojej ;)
80.
V mojom svete je svetlo i tma dobrá ;)
Každá z entít slúži svojmu účelu a preto je užitočná ;)
Vy keď chcete bojovať o život a vytvorili ste si svety kde svetlo je postavené proti tme, pre mňa za mňa, keď vás to baví... ;)
Ale prečo by som si mal urobiť svoj svet po vzore vášho? ;)
Keď mne vyhovuje skorej harmónia ;)
Chápeme sa? ;)
Každá z entít slúži svojmu účelu a preto je užitočná ;)
Vy keď chcete bojovať o život a vytvorili ste si svety kde svetlo je postavené proti tme, pre mňa za mňa, keď vás to baví... ;)
Ale prečo by som si mal urobiť svoj svet po vzore vášho? ;)
Keď mne vyhovuje skorej harmónia ;)
Chápeme sa? ;)
Súhlasí
-era-
64.
Vidíš, čort nemusí ani len sa snažiť o to, presviedčať ľudkov 🤣🤣🤣 ;)
Oni sa sami presvedčia o kadečom 🤣🤣🤣 ;)
Len jedno ma serie, že potom, keď sa im niečo nepáči, tak vyhlásia, čort za to môže 🤣🤣🤣 ;)
Ale dá sa na to zvyknúť 🤣🤣🤣 ;)
Hlavne sa nebrať tak strašne vážne 🤣🤣🤣 ;)
Oni sa sami presvedčia o kadečom 🤣🤣🤣 ;)
Len jedno ma serie, že potom, keď sa im niečo nepáči, tak vyhlásia, čort za to môže 🤣🤣🤣 ;)
Ale dá sa na to zvyknúť 🤣🤣🤣 ;)
Hlavne sa nebrať tak strašne vážne 🤣🤣🤣 ;)
67.
Ináč, keď tak nad tým rozmýšľam, tak čort, je najväčší chudák na svete ;)
Všetci na neho nadávajú, mindžujú, keď si potrebujú uľaviť, čort je na porúdzi ;)
Chudák čort ;)
Koľko negatívnej energie on si zlíže od všetkých ;)
Ešte že sa naučil premieňať tú negatívnu energiu na niečo užitočné ;)
Ináč by ho asi trafil šľak 🤣🤣🤣 ;)
Všetci na neho nadávajú, mindžujú, keď si potrebujú uľaviť, čort je na porúdzi ;)
Chudák čort ;)
Koľko negatívnej energie on si zlíže od všetkých ;)
Ešte že sa naučil premieňať tú negatívnu energiu na niečo užitočné ;)
Ináč by ho asi trafil šľak 🤣🤣🤣 ;)
70.
Si len zober, keď niekto vysloví "do čerta" ;)
To je akoby si celú svoju zlosť nad situáciou nasmeroval do neho ako blesk do hromozvodu ;)
A potom, ten čort sa ide zjašiť z toľkej energie, ktorá mu prúdi od ľudkov ;)
Nuž, ťažko vysvetlíš človeku aký dosah majú jeho slová ;)
Keď SLOVO je v tejto hre život kľúčové ;)
To je akoby si celú svoju zlosť nad situáciou nasmeroval do neho ako blesk do hromozvodu ;)
A potom, ten čort sa ide zjašiť z toľkej energie, ktorá mu prúdi od ľudkov ;)
Nuž, ťažko vysvetlíš človeku aký dosah majú jeho slová ;)
Keď SLOVO je v tejto hre život kľúčové ;)
60.
www.dzio.sk ;)
30.
Z tohto pohľadu môže byť zaujímavé to, čo učia gnostici ;)
Síce to nepoznám do detailov, ale čítal som totok: www.martinus.sk ;)
Síce to nepoznám do detailov, ale čítal som totok: www.martinus.sk ;)
97.
S medveďom by si mal adrenalínový zážitok možno ;)
Ja tiež bol vonku, roja sa nám v posledných dňoch dosť výrazne včely ;)
www.dzio.sk ;)
Ja tiež bol vonku, roja sa nám v posledných dňoch dosť výrazne včely ;)
www.dzio.sk ;)
100.
13. 5. 2026, 16:00
Protože nemám PC, tak se snažím získat přátele obdobným způsobem jako na Facebooku.
Každý den chodím ven a vyprávím kolemjdoucím, co jsem jedl, jak se cítím, co jsem dělal předchozí noc a co budu dělat zítra večer...
Pak jim rozdávám fotky své rodiny, svého psa a svoje fotky, jak pracuji na zahradě a trávím čas u bazénu...
Také poslouchám jejich rozhovory a říkám jim, že je miluju!
A funguje to... Už mám tři přátele:
Dva policisty a psychiatra.
Každý den chodím ven a vyprávím kolemjdoucím, co jsem jedl, jak se cítím, co jsem dělal předchozí noc a co budu dělat zítra večer...
Pak jim rozdávám fotky své rodiny, svého psa a svoje fotky, jak pracuji na zahradě a trávím čas u bazénu...
Také poslouchám jejich rozhovory a říkám jim, že je miluju!
A funguje to... Už mám tři přátele:
Dva policisty a psychiatra.
Súhlasí
-era-
- Aj to, čo prezentovali ako svoj pokrok (Sputnik, Gagarin) - slúžilo len na to, a... pred 1 hodinou
- nevymysleli nič iné, len ako zabíjať ľudí, ktorí chcú žiť!!!!!!!!! Zatiaľ, č... pred 1 hodinou
- Pobežal nie je EnaXnaY. EnaXnaY na rozdiel od chazara vie spraviť aspoň poriadne... včera, 21:22
- Máš preklep. Nie F, ale P. včera, 21:19
- Ach ty humorista! 🤣🤣🤣 včera, 20:07
- A je to odhalené!! Chazar je Enaxnay!!! Iba on dokázal Bohu vynadať do...... včera, 20:00
- Milujem socialistické zriadenie, Donalda Trampa a Roba Fíča 🥰 včera, 19:15
- 💠 **Aký kód aktuálne riadi tvoj Skafander?** Predstavujeme kompletný vizuál... včera, 18:09
- HOP !!! 😍 včera, 17:56
- Som ženatý a šťastne 💘 včera, 17:49
- Pevne stojíme na pozíciách Smer Sociálnej Demokracie !!! Lenže to srdiečko vžd... včera, 17:48
- Zato Lichvař Chazaj !!! Ten bol obrlajtnantom Rakúsko Uhorskej armády !!! 🤓 včera, 17:45
- A chazarov otec bol eštebák. Žiadna novinka. včera, 15:40
- Jeho manželka je tzv. umelá panna. https://www.lascivne.sk/detail/realisticka... včera, 15:39
- To je duševná porucha. Byť smeráckou dušou, ale voliť druhých. Fico dnes išiel k... včera, 15:36
- Som ani netušil, že ty máš aj nejakú manželku. 😀😀😀 včera, 15:24
- Chodíme ku voľbám pravidelne. Spolu s manželkou si vykračujeme slávnostne odet... včera, 12:10
- "Každá duša buď poddaná nadriadeným vrchnostiam. Lebo nieto vrchnosti, iba ak od... včera, 07:43
- Volil si fica, tam to máš včera, 00:28
- 📡 [ SYSTEM LOG: GLOBAL DEPLOYMENT V4.9 ] Matrix dostal nový patch. Zatiaľ čo i... včera, 00:23
- Bože, ty si so všetkými tými "nickmi" jeden veľký KOKOT! 😀😄😀😄 včera, 00:09
- Francúzsko zadržalo pri Sicílii tanker spájaný s ruskou tieňovou flotilou. Prezi... 25.06.26
- Rusko chce podľa Wall Street Journal využiť Bielorusko na zosilnenie útokov prot... 25.06.26
- Vývoj bojov (1582. deň): Situácia v Kosťantynivke je oveľa vážnejšia, než hovori... 25.06.26
- Rusko zaútočilo na ukrajinské lokomotívy a čerpacie stanice, počas útoku zahynul... 25.06.26