diskusneforum.com
Potíte sa rýbjáta ?

7

reakcií

16

prečítaní

Tému 27. júna 2026, 21:03 založil Milanko.
1.
včera, 21:03
Mám jeden recept na zajtra a volá sa Sliezsky dom, ja tam budem, pridajte sa ku mne !!!!!!!!!!! 🍵🚑❤️❤️✝️👍
 
no avatar
2.
1 ⇧ včera, 21:57
Si tu už pred mesiacom chcel leto :) Teraz sa ti želanie splnilo 🤣🤣🤣
 
omega avatar
3.
2 ⇧ včera, 22:35
Ale leto je 25 stupňov a nie 36 a pol kua !!!!!!!!!!!!!!! 🤣🤣🤣
 
no avatar
4.
3 ⇧ včera, 22:44
Gde sme f piči, v Kongu ? 🤣🤣🤣
Súhlasí omega
no avatar
5.
4 ⇧ včera, 23:26
Radšej jar, ja som ťa varoval ;)🤣🤣
Súhlasí Milanko
omega avatar
6.
5 ⇧ včera, 23:28
Ale u nás ma jar prvky slabšej zimy, ver si mi.🤓🤓
 
no avatar
7.
6 ⇧ včera, 23:35
Veď ako hovoríš, na Sliezskom prežiješ
Len tu dole je to horšie 🤣
 
omega avatar
8.
7 ⇧ včera, 23:38
Veď ja ti chcel len dobre, chceš mať z vajec svojich praženicu, ale na Sliezskom opicu ? 😅🍻🍻
 
no avatar
posledné diskutované príspevky