diskusneforum.com
Politická pieseň !!!!!!!!!!

18

reakcií

87

prečítaní

Tému 29. mája 2026, 22:30 založil Milanko.
1.
29. 5. 2026, 22:30
www.facebook.com
Súhlasí omega
no avatar
2.
1 ⇧ 29. 5. 2026, 22:48
Nech si prenajmu Gottwalďák!
Súhlasí Milanko
omega avatar
3.
2 ⇧ 29. 5. 2026, 22:51
Alebo štadión Slovana kua !!!!!!!!!! 🚑
 
no avatar
5.
3 ⇧ 29. 5. 2026, 22:53
Ten nie, ten bol postavený za štátne kua!!!!!
 
omega avatar
6.
5 ⇧ 29. 5. 2026, 22:54
Jáááááááááj. ☺️
 
no avatar
15.
1 ⇧ 30. 5. 2026, 04:37
Tá bytosť má aj meno. Volá sa: Prvý Kokot.
 
chazar avatar
17.
15 ⇧ 30. 5. 2026, 11:52
Myslel som tú bytosť na videu samozrejme
 
chazar avatar
16.
1 ⇧ 30. 5. 2026, 07:15
Nech to majú v Parku Kultury Julie Fučika !!!!
😄
 
no avatar
19.
16 ⇧ 30. 5. 2026, 16:16
Nefuč tu do piče. 🫵🫂🤓
 
no avatar
4.
29. 5. 2026, 22:53
No tak sa pôjdu feťáci baviť niekam inam, je tam toho:))))))) (Lučo31)
Súhlasí Milanko
omega avatar
7.
4 ⇧ 29. 5. 2026, 22:54
Do Kiiiiva by mohli ísť. 👍
Súhlasí omega
no avatar
8.
7 ⇧ 29. 5. 2026, 23:06
Zelenský ich potrebuje
Súhlasí Milanko
omega avatar
9.
29. 5. 2026, 23:14
Som rád, že Blaha je späť v plnej sile.

"Nevidím dôvod, aby štát prenajímal svoje priestory na Kaščákové a Rybníčkové politické cirkusy"
Súhlasí Milanko
omega avatar
10.
9 ⇧ 29. 5. 2026, 23:15
Aj ja som v plnej sile, neviem či nie som ešte za ňou. 👍🫂🤝
Súhlasí omega
no avatar
11.
10 ⇧ 29. 5. 2026, 23:17
Blahu potrebuje naše Slovensko a teba potrebuje naše fórum, či nie?
Súhlasí Milanko
omega avatar
12.
11 ⇧ 29. 5. 2026, 23:19
A teba potrebujeme všetci, či nie ? 🫵🫂
Súhlasí omega
no avatar
13.
12 ⇧ 29. 5. 2026, 23:23
Až tak by som to nepovedal, ale po Borisovom odchode tu musíme udržiavať špičkovú diskusiu 👍🫂
Súhlasí Milanko
omega avatar
14.
30. 5. 2026, 04:31
Ty sa o politiku už radšej nezaujímaj!
 
chazar avatar
18.
14 ⇧ 30. 5. 2026, 13:57
Prijebem ti ? 🫵🤛
 
no avatar
posledné diskutované príspevky