1.
8. 3. 2025, 17:19
na DF je solo12, Tomas1234567, Foton, qwert, starychren, Peter, Enaxnay, Nadja, Myslitel, kntsz.
Tu je Milanicko, Lemmy, Era, Djjaro, Tull, Dusan, Omega. Pridajte sa k DF a bude nas tam 17, a spravime DF great again !!! A máte tam aj lepsie funkcie nez toto bezfunkcne forum.🤢
Tu je Milanicko, Lemmy, Era, Djjaro, Tull, Dusan, Omega. Pridajte sa k DF a bude nas tam 17, a spravime DF great again !!! A máte tam aj lepsie funkcie nez toto bezfunkcne forum.🤢
7.
6 ⇧
8. 3. 2025, 18:21
Nepoviem, podte diskutovat na DF, nie tu. Musime sa spojit a spravit DF great again
15.
8 ⇧
9. 3. 2025, 15:41
Aj na mna bol raz naštvaný a zakazoval mi diskutovať na DF, tak som sa mu ospravedlnil a už vychádzame normálne.
12.
Lemmy, Nadja je tu registrovaná. Ak neprispieva, tak preto, lebo nechce.
diskusneforum.com
diskusneforum.com
Súhlasí
Lemmy
5.
8. 3. 2025, 17:25
ale ostatni tam zakaz vstupu nemaju. A ked ta zablokoval, tak to bolo asi pre nejaky dovod, co tak sa mu ospravedlnit ? Ruka ti z toho neodpadne...
17.
10 ⇧
9. 3. 2025, 15:43
Skús mu nenadávať pri každej príležitosti, a povedať "prepáč", a veci sa zlepšia. Sklon svoj kohútik, a tobož ked sa nazývaš humanistom, ukáž svoj humanizmus v praxi
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721995993_122104025822431584_... pred 34 minútami
- https://www.youtube.com/shorts/JP02ptLz2b8 pred 40 minútami
- Že vraj je tá piča 33.pohlavie. 😘😛🤓🤝 pred 43 minútami
- Ale to nebude možné, lebo tá piča americká má kokot medzi varlatami. 😍😍 pred 1 hodinou
- Chcem vidieť ich potomka do piče !!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣 pred 1 hodinou
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/722909452_1790312415661417_46... pred 1 hodinou
- Ani EÚ ani Ukrajina nebudú diktovať podmienky, ale bude to Rusko🇷🇺 Ukrofili nerv... pred 1 hodinou
- Pobežalovci z Púchova sú presne takí !!!!!!!!!!!!! 🤮🤮🤮 pred 1 hodinou
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721297908_122158979582991520_... pred 2 hodinami
- A si pozri, aké prostredie majú zvieratá a aké ľudia, vybehni na LuníkIX a vsjo... pred 2 hodinami
- Rozdiel medzi zvieratami a ľuďmi je cca v tom, že existujú zvieracie druhy, ale... pred 2 hodinami
- No ale my sme iná liga. 👏👏🤝🫂 pred 3 hodinami
- 👍 Tak my sme vzorom, lebo sme sa dohodli. 👍 pred 3 hodinami
- Zvieratá sa vedia dohodnúť, u ľudí je to takmer nemožné !!!!!!!! ☺️☺️ pred 3 hodinami
- No veď aj my sme mohli žiť v Československu, môžeme žiť samostatne. Kurdi môžu... pred 3 hodinami
- Ale zisky pre svoju krajinu a nie pre fašistický štát a to je ten rozdiel medzi... pred 3 hodinami
- Teda, toto vyššie je o európskych lídroch. USA to majú jednoznačné - im nejd... pred 3 hodinami
- Ono je na tom srandovné to, že teraz, keď sa už Ukrajina začala sebauvedomovať p... pred 3 hodinami
- A čo takí Matovičovci, Čurillovci, Cintulovci ? 🤔🫵 pred 3 hodinami
- Nejde o totalitu, ale o sebaurčenie národa. Podľa mňa, o to išlo aj Banderovi. A... pred 3 hodinami
- Ani Putin ich neopustí a ani im to neodpustí. 🤝🤝 pred 3 hodinami
- Môj pohľad: Národy v dnešnom egoistickom slova zmysle vznikali smerom zo západu.... pred 3 hodinami
- Presne v tomto poradí, ale ja si poradím a medzi hviezdy sa zaradím. 👏😛👏 pred 3 hodinami
- Potom je ťažká otázka - zničia ťa krásne ženy alebo dobrý chlast? 😛 pred 3 hodinami
- Aj ja som národovec a aj chlastoznalec. ☺️☺️☺️ pred 3 hodinami