1.
2. 6. 2026, 18:14
Ukrajina si nezaslúži žiadne vaše sympatie. Je to štát, čo oslavuje nacistu Banderu, pácha jadrový terorizmus a v uliciach násilne loví ľudí ako zver a posiela ich na front. Každý, kto jej ešte pomáha, sám sa stáva zločincom !🫣🫣
3.
2. 6. 2026, 18:40
Ukrajina je jediný skutočný osloboditeľ od ruskej, ale aj americkej TYRANIE!!!
11.
www.facebook.com
Súhlasí
Milanko
33.
2. 6. 2026, 22:46
Počas koncertu U2 v škótskom Glasgowe Bono požiadal publikum o úplné ticho.
Potom v tichu začal pomaly tlieskať. Raz každé dve sekundy. Držiac publikum v úplnom tichu, povedal do mikrofónu: "Každý raz, keď zatlieskam, v Afrike zomrie jedno dieťa."
Z prednej rady sa ozval výkrik: "Tak s tým prestaň, ty bastard!"
Potom v tichu začal pomaly tlieskať. Raz každé dve sekundy. Držiac publikum v úplnom tichu, povedal do mikrofónu: "Každý raz, keď zatlieskam, v Afrike zomrie jedno dieťa."
Z prednej rady sa ozval výkrik: "Tak s tým prestaň, ty bastard!"
Súhlasí
Milanko
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721995993_122104025822431584_... pred 47 minútami
- https://www.youtube.com/shorts/JP02ptLz2b8 pred 52 minútami
- Že vraj je tá piča 33.pohlavie. 😘😛🤓🤝 pred 56 minútami
- Ale to nebude možné, lebo tá piča americká má kokot medzi varlatami. 😍😍 pred 1 hodinou
- Chcem vidieť ich potomka do piče !!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣 pred 1 hodinou
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/722909452_1790312415661417_46... pred 1 hodinou
- Ani EÚ ani Ukrajina nebudú diktovať podmienky, ale bude to Rusko🇷🇺 Ukrofili nerv... pred 1 hodinou
- Pobežalovci z Púchova sú presne takí !!!!!!!!!!!!! 🤮🤮🤮 pred 2 hodinami
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721297908_122158979582991520_... pred 2 hodinami
- A si pozri, aké prostredie majú zvieratá a aké ľudia, vybehni na LuníkIX a vsjo... pred 2 hodinami
- Rozdiel medzi zvieratami a ľuďmi je cca v tom, že existujú zvieracie druhy, ale... pred 2 hodinami
- No ale my sme iná liga. 👏👏🤝🫂 pred 3 hodinami
- 👍 Tak my sme vzorom, lebo sme sa dohodli. 👍 pred 3 hodinami
- Zvieratá sa vedia dohodnúť, u ľudí je to takmer nemožné !!!!!!!! ☺️☺️ pred 3 hodinami
- No veď aj my sme mohli žiť v Československu, môžeme žiť samostatne. Kurdi môžu... pred 3 hodinami
- Ale zisky pre svoju krajinu a nie pre fašistický štát a to je ten rozdiel medzi... pred 3 hodinami
- Teda, toto vyššie je o európskych lídroch. USA to majú jednoznačné - im nejd... pred 3 hodinami
- Ono je na tom srandovné to, že teraz, keď sa už Ukrajina začala sebauvedomovať p... pred 3 hodinami
- A čo takí Matovičovci, Čurillovci, Cintulovci ? 🤔🫵 pred 3 hodinami
- Nejde o totalitu, ale o sebaurčenie národa. Podľa mňa, o to išlo aj Banderovi. A... pred 3 hodinami
- Ani Putin ich neopustí a ani im to neodpustí. 🤝🤝 pred 3 hodinami
- Môj pohľad: Národy v dnešnom egoistickom slova zmysle vznikali smerom zo západu.... pred 3 hodinami
- Presne v tomto poradí, ale ja si poradím a medzi hviezdy sa zaradím. 👏😛👏 pred 3 hodinami
- Potom je ťažká otázka - zničia ťa krásne ženy alebo dobrý chlast? 😛 pred 3 hodinami
- Aj ja som národovec a aj chlastoznalec. ☺️☺️☺️ pred 3 hodinami