diskusneforum.com
Narodeninový paradox vo vzťahu

29

reakcií

158

prečítaní

Tému 13. mája 2026, 01:14 založil Karolina.
1.
13. 5. 2026, 01:14
Dobrý večer a ahojte, potrebujem sa vyrozprávať, teda vypísať a zároveň poradiť, asi potrebujem kritický a triezvy pohľad na situáciu v ktorej sa nachádzam.
Píšem si s jedným mužom viac než 2 mesiace... mám teraz také obdobie, že začínam máť pochybnosti...mám pocit, že je to hra...ja..neviem ... 😥 Ide o to, že on bol od začiatku strašne hrrr..same milé slová.. aká som pekná, úžasna, milá, vtipná, pohotová, ako ma zbožňuje atď.. samé srdiečka a pusinky...vkuse sme si písali...úplne ma na to namotal a spôsobovalo mi to také motýle v bruchu, že ...niečo také som v živote nezažila...
Asi po 2 týždňoch sme zistili, že sme obaja rovnako narodení...deň,.mesiac a rok..a presne toto je to, čo ma trápi...ja verím, že je vtedy narodený, neverím však tomu, že o tom mojom dátume nevedel. Podľa mňa ho u mňa videl na fb, prípadne v jednej skupine, kde som ho aj verejne písala... lenže on tvrdí, že je to osud, že je sam rovnako prekvapený a šokovaný... neviem čo si mám myslieť, uznajte sami, aká je šanca, že si napíšu dvaja ľudia rovnako narodení... 🤔 Vie, že som ezo, že verím na osud... ak ma takto oklamal na začiatku, asi to nie je dobrý základ na vzťah nie ??? A navyše ja som ho tým hneď vtedy konfrontovala a urazil sa, písal mi, že sa ho to dotklo, ale že ma chápe... tak mi zaslal fotku OP...ospravedlnila som sa a potom to už bolo fajn... ale teraz..je toho viac čo mi nesedí, no ten dátum mi nedá spávať😔
Ďakujem za každý názor ❤️
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
2.
1 ⇧ 13. 5. 2026, 01:20
Ja bych povedal, že intuícia je jedným z najlepších nástrojov, ktorý človek má a u ženy to asi platí dupľom ;)

Dnes už nie je problém vyrobiť nie že fotku, ale aj video kde princ na bielom koni tancuje čardáš ;)

Takže nejaká fotka (mimimálne pre mňa) nie je dôkazom ;)
 
EnaXnaY avatar
3.
1 ⇧ 13. 5. 2026, 01:30
Tak či tak, kde je pravda, sa asi nedá jednoducho zistiť ;)

Ak to je hra, tak časom sa to dozvieš, skôr či neskôr ak v tom budete pokračovať ;)

Ja sa na tieto veci pozerám asi takto: Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú ;)

Veľa krát sa ma pokúšali dostať rôzni podvodníci na rôzne príbehy ;)

Ale nakoniec to bolo vždy len o peniazoch ;)
 
EnaXnaY avatar
4.
1 ⇧ 13. 5. 2026, 01:44
Ak ti niečo nesedí, tak by som bol asi opatrný ;)

Lepšie byť opatrná ako neskôr niečo banovať ;)

Odborníci radia nič osobné nezverejňovať na internete, kde sa k tomu môže hocikto dostať ;)

A pokiaľ má nekalé úmysly, tak ťa vie namotať na rôzne rozprávky a použitím tých údajov ;)

No a ak má úmysly čisté a má naozaj o teba záujem, potom nejaké tvoje obavy ho snáď neodradia ;)
 
EnaXnaY avatar
5.
1 ⇧ 13. 5. 2026, 05:45
Dobré ráno 🙂

Milá Karolína,

už nech je, ako je. Ty si len zisti či ten chlapec chodí riadne do kostola na Sväté Omše .
Pokiaľ navštevuje bohoslužby, malo by byť všetko v poriadku.
To , že ste sa narodili obaja v jeden deň, je zámysel Pána 🙏
a ten neradno spochybňovať 🥰
 
no avatar
6.
1 ⇧ 13. 5. 2026, 07:29
Je to hra. 👍👍👍
 
-era- avatar
7.
6 ⇧ 13. 5. 2026, 08:03
Je to hra osudu ?
Alebo nám Pán takto niečo signalizuje ? 🥰
 
no avatar
8.
7 ⇧ 13. 5. 2026, 08:18
Nič nesignalizujem ;)

To sa ti len zdalo ;)
 
EnaXnaY avatar
9.
13. 5. 2026, 08:57
Najdôležitejšie je, či je mládenec pokrstený !!!!
A taktiež či riadne prijal Sviatosti
Prvého Svätého Prímania a Birmovania ? 🙏🙏🙏
 
no avatar
10.
9 ⇧ 13. 5. 2026, 08:57
Co je v komore, to se počítá ;)
 
EnaXnaY avatar
11.
13. 5. 2026, 18:56
Kedy už Karolínka napíše 🙏🙏🙏
 
no avatar
12.
11 ⇧ 13. 5. 2026, 18:57
Keď odíde odo mňa. 💘💘💘
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
15.
12 ⇧ 13. 5. 2026, 18:58
🤣🤣🤣 ideš
Súhlasí Milanko
no avatar
17.
15 ⇧ 13. 5. 2026, 18:59
Už som došiel a lásku našiel. ☺️☺️☺️
 
no avatar
13.
11 ⇧ 13. 5. 2026, 18:58
Len aby ju neodpizdel Mil@ničko, len to som drevený od strachu 🙏🙏🙏
Ako Nadju 🙏🙏🙏
Súhlasí Milanko
no avatar
14.
13 ⇧ 13. 5. 2026, 18:58
Neskoro....................... ❤️❤️❤️
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
16.
14 ⇧ 13. 5. 2026, 18:59
🤣🤣🤣 juchuuu
Súhlasí Milanko
no avatar
18.
13. 5. 2026, 23:21
Asi to nie je osud

Narodeninový paradox je matematický jav, podľa ktorého už v skupine 23 náhodne vybraných ľudí existuje viac ako 50 % pravdepodobnosť, že aspoň dvaja z nich majú narodeniny v rovnaký deň (deň a mesiac). Hoci sa to intuitívne zdá nepravdepodobné, pri 57 ľuďoch táto šanca stúpa na viac ako 99 %
 
omega avatar
19.
18 ⇧ 13. 5. 2026, 23:22
Aké ponaučenie z toho vyplýva ? 🤔🤔
 
no avatar
22.
19 ⇧ 13. 5. 2026, 23:28
Že žiaden osud, len matematika...
 
omega avatar
23.
22 ⇧ 13. 5. 2026, 23:32
Ja skôr verím osudu ako matematike, a ty ? 🫵🫂
 
no avatar
24.
23 ⇧ 13. 5. 2026, 23:44
Asi skôr naopak 🤝
 
omega avatar
25.
24 ⇧ 13. 5. 2026, 23:47
Osudu neunikneš, ale matematike áno. 🫵✝️👍
 
no avatar
26.
25 ⇧ 13. 5. 2026, 23:49
Naopak 🙂
 
omega avatar
27.
26 ⇧ 13. 5. 2026, 23:50
Never filmom typu www.csfd.sk
 
omega avatar
28.
27 ⇧ 13. 5. 2026, 23:52
Ja verím prírode a opitým ženám bratm. 🫂🤝
 
no avatar
20.
13. 5. 2026, 23:25
Pravdepodobnosť v závislosti od počtu ľudí:

23 ľudí: > 50 %
57 ľudí: > 99 %
75 ľudí: > 99,9 %

Paradox je paradoxom len preto, že naše intuitívne vnímanie pravdepodobnosti zlyháva pri chápaní kombinácií v skupine.

blog.sme.sk
cs.wikipedia.org
 
omega avatar
21.
20 ⇧ 13. 5. 2026, 23:26
Aké ponaučenie z toho vyplýva ? 🤔🤔
 
no avatar
29.
14. 5. 2026, 01:27
Vidím, že sa dobre zabávate, ale som rada... 😉👍
 
no avatar
30.
29 ⇧ 14. 5. 2026, 07:46
Poď Karolina, zabávaj sa s nami ;)
 
EnaXnaY avatar
posledné diskutované príspevky