1.
13. 5. 2026, 01:14
Dobrý večer a ahojte, potrebujem sa vyrozprávať, teda vypísať a zároveň poradiť, asi potrebujem kritický a triezvy pohľad na situáciu v ktorej sa nachádzam.
Píšem si s jedným mužom viac než 2 mesiace... mám teraz také obdobie, že začínam máť pochybnosti...mám pocit, že je to hra...ja..neviem ... 😥 Ide o to, že on bol od začiatku strašne hrrr..same milé slová.. aká som pekná, úžasna, milá, vtipná, pohotová, ako ma zbožňuje atď.. samé srdiečka a pusinky...vkuse sme si písali...úplne ma na to namotal a spôsobovalo mi to také motýle v bruchu, že ...niečo také som v živote nezažila...
Asi po 2 týždňoch sme zistili, že sme obaja rovnako narodení...deň,.mesiac a rok..a presne toto je to, čo ma trápi...ja verím, že je vtedy narodený, neverím však tomu, že o tom mojom dátume nevedel. Podľa mňa ho u mňa videl na fb, prípadne v jednej skupine, kde som ho aj verejne písala... lenže on tvrdí, že je to osud, že je sam rovnako prekvapený a šokovaný... neviem čo si mám myslieť, uznajte sami, aká je šanca, že si napíšu dvaja ľudia rovnako narodení... 🤔 Vie, že som ezo, že verím na osud... ak ma takto oklamal na začiatku, asi to nie je dobrý základ na vzťah nie ??? A navyše ja som ho tým hneď vtedy konfrontovala a urazil sa, písal mi, že sa ho to dotklo, ale že ma chápe... tak mi zaslal fotku OP...ospravedlnila som sa a potom to už bolo fajn... ale teraz..je toho viac čo mi nesedí, no ten dátum mi nedá spávať😔
Ďakujem za každý názor ❤️
Píšem si s jedným mužom viac než 2 mesiace... mám teraz také obdobie, že začínam máť pochybnosti...mám pocit, že je to hra...ja..neviem ... 😥 Ide o to, že on bol od začiatku strašne hrrr..same milé slová.. aká som pekná, úžasna, milá, vtipná, pohotová, ako ma zbožňuje atď.. samé srdiečka a pusinky...vkuse sme si písali...úplne ma na to namotal a spôsobovalo mi to také motýle v bruchu, že ...niečo také som v živote nezažila...
Asi po 2 týždňoch sme zistili, že sme obaja rovnako narodení...deň,.mesiac a rok..a presne toto je to, čo ma trápi...ja verím, že je vtedy narodený, neverím však tomu, že o tom mojom dátume nevedel. Podľa mňa ho u mňa videl na fb, prípadne v jednej skupine, kde som ho aj verejne písala... lenže on tvrdí, že je to osud, že je sam rovnako prekvapený a šokovaný... neviem čo si mám myslieť, uznajte sami, aká je šanca, že si napíšu dvaja ľudia rovnako narodení... 🤔 Vie, že som ezo, že verím na osud... ak ma takto oklamal na začiatku, asi to nie je dobrý základ na vzťah nie ??? A navyše ja som ho tým hneď vtedy konfrontovala a urazil sa, písal mi, že sa ho to dotklo, ale že ma chápe... tak mi zaslal fotku OP...ospravedlnila som sa a potom to už bolo fajn... ale teraz..je toho viac čo mi nesedí, no ten dátum mi nedá spávať😔
Ďakujem za každý názor ❤️
Súhlasí
Ohrheľ
3.
Tak či tak, kde je pravda, sa asi nedá jednoducho zistiť ;)
Ak to je hra, tak časom sa to dozvieš, skôr či neskôr ak v tom budete pokračovať ;)
Ja sa na tieto veci pozerám asi takto: Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú ;)
Veľa krát sa ma pokúšali dostať rôzni podvodníci na rôzne príbehy ;)
Ale nakoniec to bolo vždy len o peniazoch ;)
Ak to je hra, tak časom sa to dozvieš, skôr či neskôr ak v tom budete pokračovať ;)
Ja sa na tieto veci pozerám asi takto: Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú ;)
Veľa krát sa ma pokúšali dostať rôzni podvodníci na rôzne príbehy ;)
Ale nakoniec to bolo vždy len o peniazoch ;)
4.
Ak ti niečo nesedí, tak by som bol asi opatrný ;)
Lepšie byť opatrná ako neskôr niečo banovať ;)
Odborníci radia nič osobné nezverejňovať na internete, kde sa k tomu môže hocikto dostať ;)
A pokiaľ má nekalé úmysly, tak ťa vie namotať na rôzne rozprávky a použitím tých údajov ;)
No a ak má úmysly čisté a má naozaj o teba záujem, potom nejaké tvoje obavy ho snáď neodradia ;)
Lepšie byť opatrná ako neskôr niečo banovať ;)
Odborníci radia nič osobné nezverejňovať na internete, kde sa k tomu môže hocikto dostať ;)
A pokiaľ má nekalé úmysly, tak ťa vie namotať na rôzne rozprávky a použitím tých údajov ;)
No a ak má úmysly čisté a má naozaj o teba záujem, potom nejaké tvoje obavy ho snáď neodradia ;)
9.
13. 5. 2026, 08:57
Najdôležitejšie je, či je mládenec pokrstený !!!!
A taktiež či riadne prijal Sviatosti
Prvého Svätého Prímania a Birmovania ? 🙏🙏🙏
A taktiež či riadne prijal Sviatosti
Prvého Svätého Prímania a Birmovania ? 🙏🙏🙏
18.
13. 5. 2026, 23:21
Asi to nie je osud
Narodeninový paradox je matematický jav, podľa ktorého už v skupine 23 náhodne vybraných ľudí existuje viac ako 50 % pravdepodobnosť, že aspoň dvaja z nich majú narodeniny v rovnaký deň (deň a mesiac). Hoci sa to intuitívne zdá nepravdepodobné, pri 57 ľuďoch táto šanca stúpa na viac ako 99 %
Narodeninový paradox je matematický jav, podľa ktorého už v skupine 23 náhodne vybraných ľudí existuje viac ako 50 % pravdepodobnosť, že aspoň dvaja z nich majú narodeniny v rovnaký deň (deň a mesiac). Hoci sa to intuitívne zdá nepravdepodobné, pri 57 ľuďoch táto šanca stúpa na viac ako 99 %
27.
Never filmom typu www.csfd.sk
20.
13. 5. 2026, 23:25
Pravdepodobnosť v závislosti od počtu ľudí:
23 ľudí: > 50 %
57 ľudí: > 99 %
75 ľudí: > 99,9 %
Paradox je paradoxom len preto, že naše intuitívne vnímanie pravdepodobnosti zlyháva pri chápaní kombinácií v skupine.
blog.sme.sk
cs.wikipedia.org
23 ľudí: > 50 %
57 ľudí: > 99 %
75 ľudí: > 99,9 %
Paradox je paradoxom len preto, že naše intuitívne vnímanie pravdepodobnosti zlyháva pri chápaní kombinácií v skupine.
blog.sme.sk
cs.wikipedia.org
- Aj to, čo prezentovali ako svoj pokrok (Sputnik, Gagarin) - slúžilo len na to, a... pred 8 hodinami
- nevymysleli nič iné, len ako zabíjať ľudí, ktorí chcú žiť!!!!!!!!! Zatiaľ, č... pred 8 hodinami
- Pobežal nie je EnaXnaY. EnaXnaY na rozdiel od chazara vie spraviť aspoň poriadne... včera, 21:22
- Máš preklep. Nie F, ale P. včera, 21:19
- Ach ty humorista! 🤣🤣🤣 včera, 20:07
- A je to odhalené!! Chazar je Enaxnay!!! Iba on dokázal Bohu vynadať do...... včera, 20:00
- Milujem socialistické zriadenie, Donalda Trampa a Roba Fíča 🥰 včera, 19:15
- 💠 **Aký kód aktuálne riadi tvoj Skafander?** Predstavujeme kompletný vizuál... včera, 18:09
- HOP !!! 😍 včera, 17:56
- Som ženatý a šťastne 💘 včera, 17:49
- Pevne stojíme na pozíciách Smer Sociálnej Demokracie !!! Lenže to srdiečko vžd... včera, 17:48
- Zato Lichvař Chazaj !!! Ten bol obrlajtnantom Rakúsko Uhorskej armády !!! 🤓 včera, 17:45
- A chazarov otec bol eštebák. Žiadna novinka. včera, 15:40
- Jeho manželka je tzv. umelá panna. https://www.lascivne.sk/detail/realisticka... včera, 15:39
- To je duševná porucha. Byť smeráckou dušou, ale voliť druhých. Fico dnes išiel k... včera, 15:36
- Som ani netušil, že ty máš aj nejakú manželku. 😀😀😀 včera, 15:24
- Chodíme ku voľbám pravidelne. Spolu s manželkou si vykračujeme slávnostne odet... včera, 12:10
- "Každá duša buď poddaná nadriadeným vrchnostiam. Lebo nieto vrchnosti, iba ak od... včera, 07:43
- Volil si fica, tam to máš včera, 00:28
- 📡 [ SYSTEM LOG: GLOBAL DEPLOYMENT V4.9 ] Matrix dostal nový patch. Zatiaľ čo i... včera, 00:23
- Bože, ty si so všetkými tými "nickmi" jeden veľký KOKOT! 😀😄😀😄 včera, 00:09
- Francúzsko zadržalo pri Sicílii tanker spájaný s ruskou tieňovou flotilou. Prezi... 25.06.26
- Rusko chce podľa Wall Street Journal využiť Bielorusko na zosilnenie útokov prot... 25.06.26
- Vývoj bojov (1582. deň): Situácia v Kosťantynivke je oveľa vážnejšia, než hovori... 25.06.26
- Rusko zaútočilo na ukrajinské lokomotívy a čerpacie stanice, počas útoku zahynul... 25.06.26