1.
27. 3. 2026, 11:29
Pre niekoho môže byť zarábanie peňazí životným poslaním, cieľom a zmyslom.
Ale pre niekoho, kto sa pokladá za kresťana, by to tak nikdy nemalo byť. Lebo v živote kresťana by vždy malo byť niečo postavené vyššie, než peniaze. Mohli by sme to nazvať "Cesta, Pravda a Život".
Možno preto sú najúspešnejšími finančníkmi Židia.
Ale pre niekoho, kto sa pokladá za kresťana, by to tak nikdy nemalo byť. Lebo v živote kresťana by vždy malo byť niečo postavené vyššie, než peniaze. Mohli by sme to nazvať "Cesta, Pravda a Život".
Možno preto sú najúspešnejšími finančníkmi Židia.
2.
27. 3. 2026, 12:18
Veľký úspech v živote a s peniazmi dosahujú.
Tiež humanisti.
Som toho príkladom, bez nohy, chudobný, ale zato šťastný.
Jediná smola, že ma vyhodil foton z df.sk.
Ale aj tak by som tam nešiel diskutovať!!
Lebo sú tam samé kresťanské témy.
A nič o šťastí byť bez náboženských predsudkov.
Tiež humanisti.
Som toho príkladom, bez nohy, chudobný, ale zato šťastný.
Jediná smola, že ma vyhodil foton z df.sk.
Ale aj tak by som tam nešiel diskutovať!!
Lebo sú tam samé kresťanské témy.
A nič o šťastí byť bez náboženských predsudkov.
Súhlasí
-era-
7.
1. 4. 2026, 16:14
nominativ: kto? čo? Maňa
genitiv: koho? čoho? Manin
dativ: komu? čomu? Mani, Mani, Mani
prezervatív: v čo? Maninu
akuzativ: (vidím) koho? čo? Maňu
lokal: o kom? o čom? Mani, Mani, Mani
instrumental: s kým? s čím? Maňou.
genitiv: koho? čoho? Manin
dativ: komu? čomu? Mani, Mani, Mani
prezervatív: v čo? Maninu
akuzativ: (vidím) koho? čo? Maňu
lokal: o kom? o čom? Mani, Mani, Mani
instrumental: s kým? s čím? Maňou.
- Oukey, Vsjo Jásno. 🤣🤣🤣 pred 18 minútami
- A , ako inak ? Samozrejme, že Rusi sú tí dobrí ( veď kto vynašiel matriošky... pred 31 minútami
- Počkať! Ty vari nezdieľaš názor, že Ukrajinci sú tí dobrí a Rusi sú tí zlí ???... pred 35 minútami
- No skončí to tak, že keď Putin lišiacky prestane podpaľovať vlastné rafinérie,... pred 2 hodinami
- Ako je možné, že som nevidel túto tému 🫣 ? Všetky traktáty som už vyjadril v... pred 2 hodinami
- Prepáč Era pred 2 hodinami
- Dúfam, že nikto nieje taký hlúpy, aby si myslel, že tie rafinérie by dokázali... pred 2 hodinami
- Ako povieš. :) pred 2 hodinami
- Samozrejme 🤓 Ale každý rozumný človek musí uznať, že Rus veru nie je hlúpejší... pred 2 hodinami
- Keďže nie sme očitými svedkami, staviame naše teórie na sprostredkovaných inform... pred 2 hodinami
- Obávam sa , že ide iba o fatamorgánu 🤓 Všetci vieme, že na Dvojičky útočili u... pred 2 hodinami
- Pripadá mi to tak, že vývoj bezpilotných bojových prostriedkov - dronov - je ria... pred 3 hodinami
- Tak Ukrajinci a Rusi si momentálne navzájom bombardujú čerpacie stanice, rafinér... pred 3 hodinami
- Polarita predstavy a vôle sa ukazuje aj v tom, že byť inteligentným neznamená pr... pred 4 hodinami
- Lenže umelá inteligencia je taká inteligentná, že si aj sama prúd zase zapne a a... pred 5 hodinami
- bejvávávalo...✝️✝️✝️ pred 6 hodinami
- Ale okrem V.I.Lenina !!!!!!!! Ten je večne živý !!!!!!🤸♂️ pred 8 hodinami
- Stačí aby vypli prúd a Umelá inteligencia može ísť kozy pásť 🤓 pred 8 hodinami
- Alebo 12.12.1212 🤓 pred 8 hodinami
- Asi chodíš ku barbiérovi, keď sa tak všetkému dobre rozumieš 🤓 pred 8 hodinami
- Bude to presne 22.2.2222. 👍 pred 9 hodinami
- A ešte taká smrť v lone ženy alebo prírody, no nekúp to !!!!!! 🫂🫵 pred 9 hodinami
- Ja stále opakujem: Vďaka za smrť! Lebo iba vďaka tomu, že existuje smrť, v... pred 9 hodinami
- Neboj sa, Príroda opäť zvíťazí na umelou inteligenciou. Ale kedy to bude? To... pred 9 hodinami
- Presne tak pán Ohrheľového typu. 🫵👍👍 pred 9 hodinami