diskusneforum.com
Ľudia v ďateline !!!!!!!

5

reakcií

31

prečítaní

Tému 02. júna 2026, 15:19 založil Milanko.
1.
2. 6. 2026, 15:19
www.facebook.com
 
no avatar
2.
1 ⇧ 2. 6. 2026, 15:23
Pekní ľudia ? 🤔😄
 
no avatar
3.
2 ⇧ 2. 6. 2026, 15:29
Sú príliš maličkí, nevidím, či sú pekní. 😛😛😛
 
-era- avatar
4.
3 ⇧ 2. 6. 2026, 15:30
Tak zapoj predstavivosť a máš dosť. 🫵😛🤓
 
no avatar
5.
4 ⇧ 2. 6. 2026, 15:32
Mám dosť 🐷🐷🐷
 
-era- avatar
6.
5 ⇧ 2. 6. 2026, 15:37
Ja ešte nie, do mňa sa ešte zmestí. 😛🤝
 
no avatar
posledné diskutované príspevky