1.
1. 6. 2025, 06:35
Ej , ale či vás z duše túžim všetkých zabanovať !!!!
Prečo ste dopustili vypnutie Lipky ?
Vari ste už načisto osprosteli ????
Prečo ste dopustili vypnutie Lipky ?
Vari ste už načisto osprosteli ????
25.
Lenže, podľa mňa, nechce niesť zodpovednosť za niečo, čo sa mu nepáči. Je to náročné, chce to neustálu pozornosť a jeho to unavovalo... tak to vyriešil, a vinu hodil na nás, to je také pohodlnejšie, ale právo na ukončenie mal, a my to akceptovať musíme, netreba nadávať a sťažovať sa.
2.
1. 6. 2025, 06:42
Príspevok bol skrytý administrátorom.
Zobraziť
To teraz budú učiteľky vodiť na Lipku žiactvo na exkurzie ???
A čo tam tým deťom tá učiteľka asi tak ukáže ?
Tie sprostosti, ktoré ste tam popísali ?
Ej ale Krista vášho Boha !!!!!
A čo tam tým deťom tá učiteľka asi tak ukáže ?
Tie sprostosti, ktoré ste tam popísali ?
Ej ale Krista vášho Boha !!!!!
5.
1. 6. 2025, 09:26
Nadja ?
Mne tu píše, že môj príspevok číslo 2. bol skrytý administrátorom.
Ty si tú 2. môžeš prečítať, keď na to klikneš ?
Mne tu píše, že môj príspevok číslo 2. bol skrytý administrátorom.
Ty si tú 2. môžeš prečítať, keď na to klikneš ?
7.
1. 6. 2025, 09:36
Ďakujem, myslel som, že cenzúra, ako na DF.
Hoci už teraz mám podozrenie na Fotona
Hoci už teraz mám podozrenie na Fotona
12.
Neviem. Ale niekto niekde písal, že Maroš povedal, že on to nie je.
Ak je to pravda (že to napísal) tak by som mu verila, nezvykne klamať.
Foton zasa nemá dôvod robiť nové forum, aj keď zasa, prístup k zdrojákom má.
Ale v priebehu fungovania for som už veľakrát videla, že niekto prisahá, že vie, kto je kto, a bolo to úplne inak :)
Ak je to pravda (že to napísal) tak by som mu verila, nezvykne klamať.
Foton zasa nemá dôvod robiť nové forum, aj keď zasa, prístup k zdrojákom má.
Ale v priebehu fungovania for som už veľakrát videla, že niekto prisahá, že vie, kto je kto, a bolo to úplne inak :)
Súhlasí
Ohrheľ
28.
1. 6. 2025, 14:20
Dzio píše, že "Zámerom lipky bolo voviesť novú kultúru do diskusií".
Ja teda neviem, ale pri založení Žumpy o ničom takom nebolo ani reči. :)
Ono sa to možno až časom nejako vyvŕbilo, ale žumpa bola prvá a už aj jej názov svedčí o tom, že o žiadnu kultúru vtedy ešte nešlo.
Tým samozrejme nepopieram, že človek prechádza duševným vývojom a časti prehodnocuje a aj mení pôvodné zámery.
Ja teda neviem, ale pri založení Žumpy o ničom takom nebolo ani reči. :)
Ono sa to možno až časom nejako vyvŕbilo, ale žumpa bola prvá a už aj jej názov svedčí o tom, že o žiadnu kultúru vtedy ešte nešlo.
Tým samozrejme nepopieram, že človek prechádza duševným vývojom a časti prehodnocuje a aj mení pôvodné zámery.
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721995993_122104025822431584_... pred 40 minútami
- https://www.youtube.com/shorts/JP02ptLz2b8 pred 46 minútami
- Že vraj je tá piča 33.pohlavie. 😘😛🤓🤝 pred 49 minútami
- Ale to nebude možné, lebo tá piča americká má kokot medzi varlatami. 😍😍 pred 1 hodinou
- Chcem vidieť ich potomka do piče !!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣 pred 1 hodinou
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/722909452_1790312415661417_46... pred 1 hodinou
- Ani EÚ ani Ukrajina nebudú diktovať podmienky, ale bude to Rusko🇷🇺 Ukrofili nerv... pred 1 hodinou
- Pobežalovci z Púchova sú presne takí !!!!!!!!!!!!! 🤮🤮🤮 pred 1 hodinou
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721297908_122158979582991520_... pred 2 hodinami
- A si pozri, aké prostredie majú zvieratá a aké ľudia, vybehni na LuníkIX a vsjo... pred 2 hodinami
- Rozdiel medzi zvieratami a ľuďmi je cca v tom, že existujú zvieracie druhy, ale... pred 2 hodinami
- No ale my sme iná liga. 👏👏🤝🫂 pred 3 hodinami
- 👍 Tak my sme vzorom, lebo sme sa dohodli. 👍 pred 3 hodinami
- Zvieratá sa vedia dohodnúť, u ľudí je to takmer nemožné !!!!!!!! ☺️☺️ pred 3 hodinami
- No veď aj my sme mohli žiť v Československu, môžeme žiť samostatne. Kurdi môžu... pred 3 hodinami
- Ale zisky pre svoju krajinu a nie pre fašistický štát a to je ten rozdiel medzi... pred 3 hodinami
- Teda, toto vyššie je o európskych lídroch. USA to majú jednoznačné - im nejd... pred 3 hodinami
- Ono je na tom srandovné to, že teraz, keď sa už Ukrajina začala sebauvedomovať p... pred 3 hodinami
- A čo takí Matovičovci, Čurillovci, Cintulovci ? 🤔🫵 pred 3 hodinami
- Nejde o totalitu, ale o sebaurčenie národa. Podľa mňa, o to išlo aj Banderovi. A... pred 3 hodinami
- Ani Putin ich neopustí a ani im to neodpustí. 🤝🤝 pred 3 hodinami
- Môj pohľad: Národy v dnešnom egoistickom slova zmysle vznikali smerom zo západu.... pred 3 hodinami
- Presne v tomto poradí, ale ja si poradím a medzi hviezdy sa zaradím. 👏😛👏 pred 3 hodinami
- Potom je ťažká otázka - zničia ťa krásne ženy alebo dobrý chlast? 😛 pred 3 hodinami
- Aj ja som národovec a aj chlastoznalec. ☺️☺️☺️ pred 3 hodinami