diskusneforum.com
Korčok v kŕčoch !!!!!!!!!!!!!!!!

1

reakcií

16

prečítaní

Tému 24. júna 2026, 17:25 založil Milanko.
1.
dnes, 17:25
Korčok napáli do auta s mamičkou a dieťaťom a progresívna lúza mu ešte tlieska, že ako to pekne odkomunikoval. Pritom napísal, že bol "účastníkom nehody".
Hanba!
Kauza Lipšic sa opakuje - zabil síce bezbranného človeka na prechode, ale veď on je ten dobrý, tak on môže všetko.🤛🤛
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
 
no avatar
2.
1 ⇧ dnes, 18:16
Trápna tlačová beseda 🦧Šimečku a 🦧Juríkovej v Brezne; tárali dve na tri, obviňovali vládu 🤣🤣z násilia na ženách a prázdnemu námestiu 😂oznámili, že PS ide vyhrať parlamentné voľby...Až naštartovaná motorka utlmila túto tragikomédiu...👏👏
Súhlasí omega
no avatar
posledné diskutované príspevky