1.
dnes, 17:25
Korčok napáli do auta s mamičkou a dieťaťom a progresívna lúza mu ešte tlieska, že ako to pekne odkomunikoval. Pritom napísal, že bol "účastníkom nehody".
Hanba!
Kauza Lipšic sa opakuje - zabil síce bezbranného človeka na prechode, ale veď on je ten dobrý, tak on môže všetko.🤛🤛
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
Hanba!
Kauza Lipšic sa opakuje - zabil síce bezbranného človeka na prechode, ale veď on je ten dobrý, tak on môže všetko.🤛🤛
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
- Tak pobež za Pobežalom !!!!!!!!!!! 🫵☕🚑 pred 26 minútami
- Nikoho to nezaujíma ! Heh ! 🤣🤣🤣 pred 28 minútami
- Mengusovce + Lendak = 🍷🥂🍻 / 🚑 pred 30 minútami
- Ta ňe. 👍🇸🇰👍 pred 31 minútami
- Nie, ale povozíme sa na bajkoch po tej cyklotrase. pred 32 minútami
- Dáme im potom nejaké dary ? 🫵🫂 pred 51 minútami
- Nech sa im darí. pred 52 minútami
- https://www.cezhory.sk/v-zdiari-pribudne-novy-usek-medzinarodnej-cyklotrasy/?fbc... pred 57 minútami
- Plne podporujeme občanov, ktorí nechcú pri svojich 🏡 domoch obrovské veterné tu... pred 1 hodinou
- Za dva roky je to tu !!!!!!!!!!!! 🤮✝️🫵 pred 1 hodinou
- Ešteže máme v ústave právo na hotovosť, Ficovi vďaka. 👏👏👏👏 pred 1 hodinou
- Snáď sa toho nedožijeme ✝️ pred 1 hodinou
- Už to končí, už na nás pripravujú digitálne euro. 🫣🥱 pred 1 hodinou
- Preto platím v hotovosti Mil@ne. 👍 Ale dnes je ešte pohoda, to až v ďalekej dy... pred 1 hodinou
- Moja mať má 100 percentnú anonymitu, lebo nemá účet, mobil a ani nič, je to posl... pred 1 hodinou
- A po druhé, ak platíš kartou v obchode tak aj vedia čo kupuješ vieš, na anonymit... pred 2 hodinami
- Tak to budem robiť aj na úradoch, si za ? 🤔🤓😛 pred 2 hodinami
- Neboj, keď nastane liberálna totalita, budeš rád za anonymitu ;) pred 2 hodinami
- V tom sa nezhodneme, lebo ja musím vedieť s kým hovorím, aj keď sa podáva ruka t... pred 2 hodinami
- Milan všetci by sme tu mali byť inkognito, aj Nadja, aj Ohrheľ, aj djaro, aj era... pred 2 hodinami
- Trápna tlačová beseda 🦧Šimečku a 🦧Juríkovej v Brezne; tárali dve na tri, obviň... pred 2 hodinami
- A aj veľmi studené bolo. 👍🫵🇸🇰 pred 3 hodinami
- Lemmy a Pobežal = 🤛 pred 3 hodinami
- Erik a Naďja = 💘 pred 3 hodinami
- Aľe héj, suprove. 👍👍👍 pred 3 hodinami