1.
17. 5. 2026, 18:21
Tvrdenie:
"Ak vám niekto tvrdí, že stačí, aby ste sa dali do rúk nejakého pána s menom Ježiško, tak vám klame.
A chce vás zviesť zo správnej cesty."
Neverím, že by niekto, kto hovorí, že Ježiš je Spása, mal na mysli nejakého pána s menom Ježiško.
"Ak vám niekto tvrdí, že stačí, aby ste sa dali do rúk nejakého pána s menom Ježiško, tak vám klame.
A chce vás zviesť zo správnej cesty."
Neverím, že by niekto, kto hovorí, že Ježiš je Spása, mal na mysli nejakého pána s menom Ježiško.
3.
footstars.fr
Súhlasí
Milanko
5.
No jo, to je problém. Ale v podstate je to jeho problém. :)
A že nevie nájsť múdre spôsoby, ako ho riešiť, tak za to ho treba poľutovať. Ale na druhej strane mu zas treba blahoželať, že on sám pre seba odpoveď našiel.
Celý svet je pre nás vlastne istou záhadou, ktorá sa nám tak či onak vnucuje. A to, ako sa k tejto záhade postavíme, to je zas náš problém.
:)
A že nevie nájsť múdre spôsoby, ako ho riešiť, tak za to ho treba poľutovať. Ale na druhej strane mu zas treba blahoželať, že on sám pre seba odpoveď našiel.
Celý svet je pre nás vlastne istou záhadou, ktorá sa nám tak či onak vnucuje. A to, ako sa k tejto záhade postavíme, to je zas náš problém.
:)
31.
17. 5. 2026, 21:23
No zadrieš niečo, že Ježiš je zombík a on ti vysvetľuje, že nie je. Ťažko povedať, kto robí väčšiu chybu. :)
46.
Kto nepije, nech ani neje !!!!!!!!!!!! 🙂👍
Súhlasí
Marxista98
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721995993_122104025822431584_... pred 51 minútami
- https://www.youtube.com/shorts/JP02ptLz2b8 pred 56 minútami
- Že vraj je tá piča 33.pohlavie. 😘😛🤓🤝 pred 1 hodinou
- Ale to nebude možné, lebo tá piča americká má kokot medzi varlatami. 😍😍 pred 1 hodinou
- Chcem vidieť ich potomka do piče !!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣 pred 1 hodinou
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/722909452_1790312415661417_46... pred 1 hodinou
- Ani EÚ ani Ukrajina nebudú diktovať podmienky, ale bude to Rusko🇷🇺 Ukrofili nerv... pred 1 hodinou
- Pobežalovci z Púchova sú presne takí !!!!!!!!!!!!! 🤮🤮🤮 pred 2 hodinami
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721297908_122158979582991520_... pred 2 hodinami
- A si pozri, aké prostredie majú zvieratá a aké ľudia, vybehni na LuníkIX a vsjo... pred 2 hodinami
- Rozdiel medzi zvieratami a ľuďmi je cca v tom, že existujú zvieracie druhy, ale... pred 3 hodinami
- No ale my sme iná liga. 👏👏🤝🫂 pred 3 hodinami
- 👍 Tak my sme vzorom, lebo sme sa dohodli. 👍 pred 3 hodinami
- Zvieratá sa vedia dohodnúť, u ľudí je to takmer nemožné !!!!!!!! ☺️☺️ pred 3 hodinami
- No veď aj my sme mohli žiť v Československu, môžeme žiť samostatne. Kurdi môžu... pred 3 hodinami
- Ale zisky pre svoju krajinu a nie pre fašistický štát a to je ten rozdiel medzi... pred 3 hodinami
- Teda, toto vyššie je o európskych lídroch. USA to majú jednoznačné - im nejd... pred 3 hodinami
- Ono je na tom srandovné to, že teraz, keď sa už Ukrajina začala sebauvedomovať p... pred 3 hodinami
- A čo takí Matovičovci, Čurillovci, Cintulovci ? 🤔🫵 pred 3 hodinami
- Nejde o totalitu, ale o sebaurčenie národa. Podľa mňa, o to išlo aj Banderovi. A... pred 3 hodinami
- Ani Putin ich neopustí a ani im to neodpustí. 🤝🤝 pred 3 hodinami
- Môj pohľad: Národy v dnešnom egoistickom slova zmysle vznikali smerom zo západu.... pred 3 hodinami
- Presne v tomto poradí, ale ja si poradím a medzi hviezdy sa zaradím. 👏😛👏 pred 3 hodinami
- Potom je ťažká otázka - zničia ťa krásne ženy alebo dobrý chlast? 😛 pred 3 hodinami
- Aj ja som národovec a aj chlastoznalec. ☺️☺️☺️ pred 3 hodinami