diskusneforum.com
Ježiško

46

reakcií

121

prečítaní

Tému 17. mája 2026, 18:21 založil -era-.
1.
17. 5. 2026, 18:21
Tvrdenie:

"Ak vám niekto tvrdí, že stačí, aby ste sa dali do rúk nejakého pána s menom Ježiško, tak vám klame.
A chce vás zviesť zo správnej cesty."

Neverím, že by niekto, kto hovorí, že Ježiš je Spása, mal na mysli nejakého pána s menom Ježiško.
 
-era- avatar
2.
1 ⇧ 17. 5. 2026, 18:22
Ježiš Mária. 😊
Súhlasí -era-
no avatar
3.
2 ⇧ 17. 5. 2026, 18:27
footstars.fr
Súhlasí Milanko
-era- avatar
4.
1 ⇧ 17. 5. 2026, 19:00
Ale prečo potom neustále chce ten niekto, aby som niečo prijímal, čo on si predstavuje pod tým pojmom? ;)

A hučí dookola: Len prijmi, len prijmi, len prijmi ;)

V zásade nepušťam do seba neznáme vírusy ;)

Je to bezpečnostná poistka 🤣🤣🤣
 
EnaXnaY avatar
5.
4 ⇧ 17. 5. 2026, 19:28
No jo, to je problém. Ale v podstate je to jeho problém. :)

A že nevie nájsť múdre spôsoby, ako ho riešiť, tak za to ho treba poľutovať. Ale na druhej strane mu zas treba blahoželať, že on sám pre seba odpoveď našiel.

Celý svet je pre nás vlastne istou záhadou, ktorá sa nám tak či onak vnucuje. A to, ako sa k tejto záhade postavíme, to je zas náš problém.
:)
 
-era- avatar
6.
5 ⇧ 17. 5. 2026, 19:33
Ľutujeme ťa. 🫵🫂🫵✝️🫵🤝
Súhlasí -era-
no avatar
7.
5 ⇧ 17. 5. 2026, 19:48
Tak za prvé ;)

V tomhle svjete biznisoidnom je to o ponuke a dopyte ;)

Tí čo predávajú si musia uvedomiť, že ak dopyt nie je, tak biznis nebude ;)

A ja nehľadám (čo som stratil, som uź našiel) takźe z môjho pohľadu je to zbytočná (ich) snaha niečo mi predať ;)
 
EnaXnaY avatar
8.
7 ⇧ 17. 5. 2026, 20:36
Ja si myslím, že keby si do nich nerýpal, ani by si ťa nevšímali. 🤣🤣🤣
 
-era- avatar
9.
8 ⇧ 17. 5. 2026, 20:39
Nuž to je otázka: Rýpať či nerýpať? ;)

Ja si na ňu odpovedal v zmysle: Že na diskusnom fóre sa má diskutovať ;)

A nie predávať nejakého Ježiška ;)
 
EnaXnaY avatar
10.
9 ⇧ 17. 5. 2026, 20:45
Nikdy nezabrániš ľudom v evanjelizovaní.
Skúšali to cisári, osvietenci, ateisti a odišli s dlhým nosom.
 
omega avatar
11.
10 ⇧ 17. 5. 2026, 20:45
Dnes to skúšajú liberáli a skončia rovnako.
 
omega avatar
15.
10 ⇧ 17. 5. 2026, 20:57
Ja niekomu niečo bránim? ;)

Ja bránim len seba a svoju integritu ;)

Píšem, že nekupujem ani keby toho Ježiška do zlata zaodeli ;)
 
EnaXnaY avatar
16.
15 ⇧ 17. 5. 2026, 21:01
Je fakt, že keby sa držali Biblie, tak by s tým presviedčaním už dávno prestali, lebo veď je jasne napísané:

"A keby vás niekto neprijal, ani vaše slová nevypočul, z takého domu alebo aj mesta odíďte a straste si prach z nôh." (Matúš 10:14)

😅😅😅
 
-era- avatar
18.
16 ⇧ 17. 5. 2026, 21:10
No čák presne ;)
 
EnaXnaY avatar
17.
15 ⇧ 17. 5. 2026, 21:07
A môj kokot zaodený do zlata by si kúpil ? 🫵🤔
 
no avatar
19.
17 ⇧ 17. 5. 2026, 21:10
Načo by mi bol? ;)
 
EnaXnaY avatar
20.
19 ⇧ 17. 5. 2026, 21:11
By si si ho postavil vedľa Ježiška. 🫵🫂
 
no avatar
21.
20 ⇧ 17. 5. 2026, 21:14
Ježiška mám v šerdečku ;)

Tam pre kokoty miesto neni je 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
22.
19 ⇧ 17. 5. 2026, 21:15
A Mohameda s malým kokotom by si si kúpil ? 🤔🫵
 
no avatar
23.
22 ⇧ 17. 5. 2026, 21:17
Nekupujem nič ;)

Jednak nemám prachy a jednak nemám miesto pre ďalších učiteľov 🤣🤣🤣
 
EnaXnaY avatar
24.
23 ⇧ 17. 5. 2026, 21:18
Tak kúp seba. 🫵✝️
 
no avatar
25.
24 ⇧ 17. 5. 2026, 21:18
Seba sa už mám ;)
 
EnaXnaY avatar
26.
25 ⇧ 17. 5. 2026, 21:19
Nemáš, to je len tvoje druhé ja !!!!!!!!!!!!! 🫵☹️
 
no avatar
27.
26 ⇧ 17. 5. 2026, 21:20
Mám aj to prvé aj tretie aj štyridsiate piate aj sté 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
12.
9 ⇧ 17. 5. 2026, 20:47
Ja by som povedal, že ich "predávanie Ježiška" je diskusia úplne rovnakého druhu, ako tvoje "diskutovanie" 🤣🤣🤣
 
-era- avatar
13.
12 ⇧ 17. 5. 2026, 20:48
Dokáž to !!!!!!!! 🫵🫂
Súhlasí -era-
no avatar
14.
12 ⇧ 17. 5. 2026, 20:56
Isto nie ;)

Ak niekto "diskutuje" v duchu : Prijmi moju vieru, to nie je diskusia ale biznis ;)
 
EnaXnaY avatar
28.
14 ⇧ 17. 5. 2026, 21:20
Tak ani ten pošahaný Ondrej nediskutuje ;)
Často prídeš ty do jeho témy a o toho sa odvíja diskusia. Niečo mu vytkneš, on vytkne tebe, že si neuveril a diskusia je na svete.
 
omega avatar
29.
28 ⇧ 17. 5. 2026, 21:21
Ale diskutuje ;)
 
EnaXnaY avatar
30.
29 ⇧ 17. 5. 2026, 21:22
Dokáž to !!!!!! 🫵✝️
 
no avatar
31.
17. 5. 2026, 21:23
No zadrieš niečo, že Ježiš je zombík a on ti vysvetľuje, že nie je. Ťažko povedať, kto robí väčšiu chybu. :)
 
omega avatar
32.
31 ⇧ 17. 5. 2026, 21:24
Chybu robí Eňo, lebo on za to nemôže. 👍
 
no avatar
34.
32 ⇧ 17. 5. 2026, 21:26
Keď nemôže, tak to by nebola chyba. Podľa mňa Enax provokuje a ondrej je taký násilník, ten nevie kedy prestať druhého presviedčať. ;)
 
omega avatar
43.
34 ⇧ 17. 5. 2026, 21:37
Pozri, ja som idiotovi qwertovi vysvetľoval nie raz, že ma nemusí evanjelizovať, lebo som evanjelium dávno prijal už ;)

Ale on tomu nerozumel alebo nechcel ;)

Tak som s ním začal hrať virtuálnu hru ;)

To je celé ;)
 
EnaXnaY avatar
33.
31 ⇧ 17. 5. 2026, 21:26
A potom do mňa búši, že musím prijať Ježiša za svojho pána a spasiteľa bo iba tak dojdem ku spaseniu ;)

Jo jo to poznáme ;)
 
EnaXnaY avatar
35.
33 ⇧ 17. 5. 2026, 21:27
Už si raz prijal, príjmi opäť. 🫵🫂
 
no avatar
36.
35 ⇧ 17. 5. 2026, 21:28
A to koľko krát sa dá prijať? ;)

Neobmedzene? ;)

Ja myslel, že raz prijmeš a uź ho nadobro máš 🤣🤣🤣
 
EnaXnaY avatar
37.
36 ⇧ 17. 5. 2026, 21:28
Max.1488 krát sa dá !!!!!!!!! 🫵🫂
 
no avatar
38.
37 ⇧ 17. 5. 2026, 21:29
Ja hovorím, raz a aj dosť ;)
 
EnaXnaY avatar
39.
38 ⇧ 17. 5. 2026, 21:30
Tvoje ja je hovno oproti Ježišovi. 🫵🫂
 
no avatar
40.
39 ⇧ 17. 5. 2026, 21:32
To je možné ;)
 
EnaXnaY avatar
41.
40 ⇧ 17. 5. 2026, 21:33
Je to isté. 🫵🫂
 
no avatar
42.
41 ⇧ 17. 5. 2026, 21:34
A čo má byť? ;)
 
EnaXnaY avatar
44.
42 ⇧ 17. 5. 2026, 21:40
Byť či nepiť ? 🤔🍻
 
no avatar
45.
44 ⇧ 17. 5. 2026, 21:41
Byť A nepiť je správna odpoveď 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
46.
45 ⇧ 17. 5. 2026, 21:42
Kto nepije, nech ani neje !!!!!!!!!!!! 🙂👍
Súhlasí Marxista98
no avatar
47.
46 ⇧ 17. 5. 2026, 22:09
Vieš čo? ;)

Nech každý robí, čo uzná za vhodné a znáša následky svojich činov ;)

A tak sa moźno naučí čo je dobré a ćo nie pre neho 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
posledné diskutované príspevky