7.
Už sa to tu raz riešilo:
diskusneforum.com
Sú tu maličké nezrovnalosti!!
Peter nikdy, ešte raz nikdy nemal avatara!!
Skôr to vyzerá na viacero osôb píšucich.
Pod jedným nickom!!!
Podľa tém by som tipoval na 0svieteného. :):):)
diskusneforum.com
Sú tu maličké nezrovnalosti!!
Peter nikdy, ešte raz nikdy nemal avatara!!
Skôr to vyzerá na viacero osôb píšucich.
Pod jedným nickom!!!
Podľa tém by som tipoval na 0svieteného. :):):)
Súhlasí
Ohrheľ
17.
Nuž bol si odhalený Veľkým Chazarom.
Ako Peter67!!
Z toho sa už nevykrútiš!!
Peter radšej mu to potvrď.
Nenechávaj ho na pochybách!!
Normálne z nicku Ohrheľ napíš bratovi znovuzrodenému.
Brat môj, tvojmu bystrému zraku a brisknej mysli neujde nič!!
S pokorou a rešpektom priznávam, že som Peter!!💋💋💋
Ak to nenapíšeš je to ďalší dôkaz, že ním si.
Amen.
Ako Peter67!!
Z toho sa už nevykrútiš!!
Peter radšej mu to potvrď.
Nenechávaj ho na pochybách!!
Normálne z nicku Ohrheľ napíš bratovi znovuzrodenému.
Brat môj, tvojmu bystrému zraku a brisknej mysli neujde nič!!
S pokorou a rešpektom priznávam, že som Peter!!💋💋💋
Ak to nenapíšeš je to ďalší dôkaz, že ním si.
Amen.
- Nuž bol si odhalený Veľkým Chazarom. Ako Peter67!! Z toho sa už nevykrútiš... pred 3 minútami
- Nie!! Ja som Ohrheľ!! Mám na to očitého svedka!! Alexovho spolubojovník... pred 7 minútami
- Bolo to už raz síce nanesené, lenže vyriešilo sa veľké H . 😄 Preto je to zno... pred 44 minútami
- Niečo, ako Otec i Syn i Duch Svätý 🙏 pred 46 minútami
- Lemmy iba bije na poplach ! Horí za pravdu ! Jeho diskusné príspevky sú ľuds... pred 48 minútami
- Ľudia Boží, veď máte AI. Stačí sa spýtať chatbota: "je toto a toto pravda?" A po... pred 6 hodinami
- Ohrheľ, 0svietený a Peter67 je jedna osoba. Peter "Krotký" zo Spišskej New... 😀... pred 6 hodinami
- https://www.youtube.com/watch?v=YRrBaXHNP4o včera, 23:31
- Podomový predajca žalúzii Róber vás riadne odrbal!!! včera, 23:31
- Potom je dlho-dlho nič! A nakoniec. A nakoniec slováci, ktorí naletia každej kon... včera, 23:18
- Viac osôb? Už aj ty si schizofrenikom? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 včera, 21:52
- Lemmy je etalónom kvalitnej diskusie! A my diskusní žobráci mu nesiahame ani p... včera, 21:51
- Už ho majú!! V riti!! https://uploads.disquscdn.com/images/3b13342d5a63e8a... včera, 20:56
- Ach ty diskusný žobrák!! To si iste iba z hlúposti napísal!! včera, 20:54
- Žobranie by som k Petrovi nepriraďoval!! Ty si Peter!! Spolu s Alexom sme... včera, 20:52
- Už sa to tu raz riešilo: https://diskusneforum.com/tema/raz-a-navzdy-treba-ro... včera, 20:50
- Ninka na hrad !🥰 Ale má tu svoje miesto aj ten Lemmy ! 😊 Neviem si predsta... včera, 20:28
- Kebyže sem príde Kasafran, tak Lemmy by to neprežil. :))) Radšej ninka nech p... včera, 20:25
- No , ale hlavne, že je tu !!! 🤓 Ešte Kasafran a je to ! včera, 20:23
- Už v posledných dňoch sa začal viac odkrývať 🤣 Najmä keď všade začal spomínať... včera, 20:22
- Ti to trvalo. 😅😅😅 včera, 20:19
- Najprv som si myslel, že je to Ondrej, ale zdá sa mi , že je to Peter 🤓 včera, 20:17
- Pointa v v tom "možnosť". Teda že to môže byť pravda, môže to byť omyl, môže to... včera, 18:08
- Dorastená noha je magorina? Potom to riadny magor prezentoval. 😅😅😅😅 A... včera, 18:05
- Ty žobrák a čo robíš tu? V bahne diskusného balastu? Na humoristi,sk je sv... včera, 18:04