diskusneforum.com
Je Nulasvietený Peter67 ?

16

reakcií

38

prečítaní

Tému 22. júna 2026, 20:17 založil Ohrheľ.
1.
včera, 20:17
Najprv som si myslel, že je to Ondrej, ale zdá sa mi , že je to Peter 🤓
Súhlasí -era-
no avatar
2.
1 ⇧ včera, 20:19
Ti to trvalo. 😅😅😅
Súhlasí Ohrheľ
-era- avatar
3.
2 ⇧ včera, 20:22
Už v posledných dňoch sa začal viac odkrývať 🤣
Najmä keď všade začal spomínať slovo ,, žobranie "
, začal mi byť povedomý 🤣
 
no avatar
8.
3 ⇧ včera, 20:52
Žobranie by som k Petrovi nepriraďoval!!

Ty si Peter!!

Spolu s Alexom sme ťa odhalili na prvý šup!!

Už sa z toho nevyvlečieš.

Darmo sa snažíš zahmlievať.

My znovuzrodení vieme svoje!!
Súhlasí -era-
0svietený avatar
7.
1 ⇧ včera, 20:50
Už sa to tu raz riešilo:

diskusneforum.com

Sú tu maličké nezrovnalosti!!

Peter nikdy, ešte raz nikdy nemal avatara!!

Skôr to vyzerá na viacero osôb píšucich.

Pod jedným nickom!!!

Podľa tém by som tipoval na 0svieteného. :):):)
Súhlasí Ohrheľ
0svietený avatar
11.
7 ⇧ včera, 21:52
Viac osôb? Už aj ty si schizofrenikom? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
-era- avatar
16.
Nie!!

Ja som Ohrheľ!!

Mám na to očitého svedka!!

Alexovho spolubojovníka!!

Sa spýtaj jeho.

Salarabanda anciáša ja tvojho!!🤣🤣🤣🤣
 
0svietený avatar
15.
7 ⇧ dnes, 06:54
Bolo to už raz síce nanesené, lenže vyriešilo sa veľké H .
😄
Preto je to znovu ma stole !
🤓
Súhlasí 0svietený
no avatar
17.
Nuž bol si odhalený Veľkým Chazarom.

Ako Peter67!!

Z toho sa už nevykrútiš!!

Peter radšej mu to potvrď.

Nenechávaj ho na pochybách!!

Normálne z nicku Ohrheľ napíš bratovi znovuzrodenému.

Brat môj, tvojmu bystrému zraku a brisknej mysli neujde nič!!

S pokorou a rešpektom priznávam, že som Peter!!💋💋💋

Ak to nenapíšeš je to ďalší dôkaz, že ním si.

Amen.
 
0svietený avatar
4.
včera, 20:23
No , ale hlavne, že je tu !!! 🤓
Ešte Kasafran a je to !
Súhlasí -era-
no avatar
5.
4 ⇧ včera, 20:25
Kebyže sem príde Kasafran, tak Lemmy by to neprežil. :)))

Radšej ninka nech príde. :)
Súhlasí Ohrheľ
-era- avatar
6.
5 ⇧ včera, 20:28
Ninka na hrad !🥰
Ale má tu svoje miesto aj ten Lemmy ! 😊
Neviem si predstaviť kvalitnú diskusiu bez Lemmyho 🤓
Súhlasí -era-
no avatar
9.
6 ⇧ včera, 20:54
Ach ty diskusný žobrák!!

To si iste iba z hlúposti napísal!!
 
0svietený avatar
10.
6 ⇧ včera, 21:51
Lemmy je etalónom kvalitnej diskusie!
A my diskusní žobráci mu nesiahame ani po členky. 😟😟😟
Súhlasí Ohrheľ
-era- avatar
13.
10 ⇧ dnes, 06:50
Lemmy iba bije na poplach !
Horí za pravdu !
Jeho diskusné príspevky sú ľudským umom nevyvrátiteľné !
Nemecký filozof Alfréd Weizler raz povedal :
,, Kvalitná diskusia je , ako kaktus v púšti .
Nezhynie od sucha, ale v kvetináči stráda. "
 
no avatar
12.
dnes, 01:11
Ohrheľ, 0svietený a Peter67 je jedna osoba. Peter "Krotký" zo Spišskej New... 😀 Ale inak krásna príroda. 👍
Súhlasí Ohrheľ
chazar avatar
14.
12 ⇧ dnes, 06:51
Niečo, ako Otec i Syn i Duch Svätý 🙏
 
no avatar
posledné diskutované príspevky