1.
29. 3. 2026, 17:24
- Veď ja ti chcel len dobre, chceš mať z vajec svojich praženicu, ale na Sliezskom... včera, 23:38
- Veď ako hovoríš, na Sliezskom prežiješ Len tu dole je to horšie 🤣 včera, 23:35
- Ale u nás ma jar prvky slabšej zimy, ver si mi.🤓🤓 včera, 23:28
- Radšej jar, ja som ťa varoval ;)🤣🤣 včera, 23:26
- Gde sme f piči, v Kongu ? 🤣🤣🤣 včera, 22:44
- Ale leto je 25 stupňov a nie 36 a pol kua !!!!!!!!!!!!!!! 🤣🤣🤣 včera, 22:35
- Si tu už pred mesiacom chcel leto :) Teraz sa ti želanie splnilo 🤣🤣🤣 včera, 21:57
- Mám jeden recept na zajtra a volá sa Sliezsky dom, ja tam budem, pridajte sa ku... včera, 21:03
- Ale už budeš žrať sršne, taký je príkaz pani Fón Der Hitlerovej !!!!!!!!!! 😉 včera, 20:40
- Nie, sršeň toľko neváži včera, 20:37
- Ja osobne, takých kokotov 60 kilových si dávam na raňajky, nema problema. 😅😅🥱 včera, 20:22
- A kto mi ich poláme - TY? - HA HA HA HAHAHA -Na východe je Sasquatch :) včera, 20:15
- S polámanými rukami by z teba bol gérój. 🫵 včera, 20:11
- Trafím ťa pukom do hlavy!!! včera, 20:10
- To by si mohol, lebo v tomto teple by mi pomohla striekacia pištolka, urob to, o... včera, 20:03
- Stačí keď na teba otočím moju 51 včera, 19:57
- Ukravina bude eliminovaná atómovou bombou !!!!!!!!!!!!!!!! 👏👏👏👏 včera, 19:56
- To nieje východ. Zbojníci a zlodeji (jánošík-pičo) je východ. Budete visieť za r... včera, 19:55
- Púchov bude vymazaný z mapy !!!!!!!!!!!!! 👏 včera, 19:51
- Tvoj kokot je jahoda !!!!!!!!!!! 🫵 včera, 19:51
- Pod šiobenicu. Celý pojebaný východ!!! včera, 19:51
- Tvoja rodina bude odjebaná, aj s hokejistom !!!!!!!!!!!!!!! 🫵🐷🐷 včera, 19:50
- Smerácka akcia jahodová. včera, 19:50
- Načo ti je, že si bol prvý vo vesmíre, keď budeš prvý pod zemou kokot!!! včera, 19:49
- Preto sú bohatí, takto sa to robí to psej matere. 🫂🫂🍷 včera, 19:48