diskusneforum.com
Ešte potrvá, než si zvyknete, že je tu AI

28

reakcií

64

prečítaní

Tému 30. mája 2026, 20:55 založil chazar.
1.
30. 5. 2026, 20:55
Vďaka AI už ľudia nebudú hlúpi. Opustia bláznov, ako je kotleba, putler, fico, trump, blaha, (zoznam je dlhý, ale sa RADIKÁLNE KRÁTI) 👍
 
chazar avatar
2.
1 ⇧ 30. 5. 2026, 21:00
---Podpísaný: Oskar Rooooža......
 
chazar avatar
3.
1 ⇧ 30. 5. 2026, 21:02
Vitaj brčkavá ukravinská štetka. 🫵🐷
Súhlasí omega
no avatar
4.
3 ⇧ 30. 5. 2026, 21:07
Ahoj!
 
chazar avatar
5.
4 ⇧ 30. 5. 2026, 21:12
Pobež do piče odtiaľto. 🫵🐷
 
no avatar
6.
5 ⇧ 30. 5. 2026, 21:17
Ani ma nehne...
 
chazar avatar
7.
6 ⇧ 30. 5. 2026, 21:19
Ale guľka do hlavy ťa pohne ty Cintulov brat !!!!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
8.
7 ⇧ 30. 5. 2026, 21:20
Ty si Cintula. Ale na Ukrajine ste dostali na piču!!! A pôjdeme ďalej: obsadiť Moskvu!!!
 
chazar avatar
9.
8 ⇧ 30. 5. 2026, 21:21
Fašistická ukravina bude vymazaná z mapy !!!!!!!!!!! 👏👏👏
 
no avatar
10.
9 ⇧ 30. 5. 2026, 21:23
Vy ste zmazaní z mapy už teraz!!!
 
chazar avatar
11.
10 ⇧ 30. 5. 2026, 21:24
Sme svetová veľmoc a neznášame fašistov !!!!!!!!!! 🫵🐷
Súhlasí omega
no avatar
12.
11 ⇧ 30. 5. 2026, 21:26
AI vám to vysvetlí...
 
chazar avatar
13.
12 ⇧ 30. 5. 2026, 21:27
AI jeme na obed. 🫵🐷
 
no avatar
14.
13 ⇧ 30. 5. 2026, 21:27
SKONČILI STE!!!!!!!
 
chazar avatar
15.
14 ⇧ 30. 5. 2026, 21:28
Ste f piči a viac nebude fašizmu na našej vzácnej zemi !!!!!!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
16.
15 ⇧ 30. 5. 2026, 21:31
Pozri Milan: sám vidíš (musíš vidieť), že bláznom ako TY - - - ODZVONILO !!!
 
chazar avatar
17.
16 ⇧ 30. 5. 2026, 21:44
Ukravinci sú f piči, to musíš vidieť, poberú im územie, zlaté hajzle a aj dôstojnosť Miloš. 🫵🫂
 
no avatar
18.
17 ⇧ 30. 5. 2026, 21:48
Milan: ---STE F PIČI---
 
chazar avatar
19.
18 ⇧ 30. 5. 2026, 21:49
Miloš:-------------STE F KOKOTE------------🫵
Súhlasí omega
no avatar
20.
19 ⇧ 30. 5. 2026, 22:18
Pre vás je koniec!!!
 
chazar avatar
21.
20 ⇧ 30. 5. 2026, 22:21
A kde by sme sa mali uchýliť pred vami fašistami ? 🫵🤔🤔
 
no avatar
22.
21 ⇧ 30. 5. 2026, 22:22
Radím - do úkrytu.
 
chazar avatar
23.
22 ⇧ 30. 5. 2026, 22:22
Zelenského komplex ? 🤔
 
no avatar
24.
23 ⇧ 30. 5. 2026, 22:27
Radšej si dávaj B-komplex
 
chazar avatar
25.
24 ⇧ 30. 5. 2026, 22:28
Dávam, dávam, 12% Bažantík. 👍
 
no avatar
29.
13 ⇧ 31. 5. 2026, 23:50
13 A čo ti z AI najviac chutí? Halušky vo formáte PDF?
 
Lemmy avatar
28.
11 ⇧ 31. 5. 2026, 23:49
11 Milanko, takže ty sa neznášaš?
 
Lemmy avatar
27.
9 ⇧ 31. 5. 2026, 23:49
9 Milanko, nebude vymazaná.
 
Lemmy avatar
26.
1 ⇧ 31. 5. 2026, 23:48
Nesúhlasím. Nemyslím si, že umelá inteligencia (AI) má vplyv na ľudí až taký, že nebudú veriť Kotlebovi, Ficovi atď.

Moje skúsenosti s využívaním AI sú výborné. Je to skvelý nástroj. Podobne ako napríklad vyhľadávač od Google.
 
Lemmy avatar
posledné diskutované príspevky