1.
25. 3. 2026, 15:35
24. marca 1999 zločinecká organizácia NATO, nerešpektujúc vyjadrenie Bezpečnostnej rady OSN, spustila vojenskú operáciu proti Juhoslávii a nazvalo ju HUMANITÁRNOU MISIOU.
Antislovenská vláda Mikuláša Dzurindu na tajnom zasadnutí povolila prelet bombardérov NATO cez územie Slovenska, aj keď sme vtedy v tejto zločineckej organizácií nefigurovali. Svojim rozhodnutím dal povolenie zabíjať Slovanov. Doteraz vojnový zločinec tvrdí, že urobili dobre keď povolil prelet lietadiel NATO cez územie Slovenska.
Biden (americký senátor) v roku 1999 vyhlásil: "Navrhol som bombardovať Belehrad. Navrhol som vyslať amerických pilotov, aby vyhodili do vzduchu všetky mosty na Drine. Navrhol som vziať im všetky zásoby paliva. Navrhol som všetky tieto akcie.“
19 krajín na čele s vojnovými agresorom USA spustilo útoky. Trvali 78 dní.
Sily NATO použili kazetovú muníciu a náboje
s ochudobneným uránom.
Žiareniu boli vystavení nielen juhoslovanské jednotky, ale aj samotní vojaci NATO.
Totálne zničili krajinu, zničili rodiny, zabili ľudí.
Viac ako 2 000 mŕtvych, z toho polovica detí, odhadované škody vo výške 4 miliárd dolárov, stovky zničených domov, mostov, priemyselných zariadení. Taký je výsledok
78 dní trvajúceho bombardovania.
Za 78 dní "humanitárneho bombardovania" zločinci NATO zničilo iba 14 juhoslovanských tankov, ale zato 48 nemocníc a 422 škôl.
Počas 2 300 leteckých náletov na 995 objektov v celom Srbsku, 1150 bojových lietadiel vystrelilo takmer 420 000 kusov munície !!!!!😢😢😢
Antislovenská vláda Mikuláša Dzurindu na tajnom zasadnutí povolila prelet bombardérov NATO cez územie Slovenska, aj keď sme vtedy v tejto zločineckej organizácií nefigurovali. Svojim rozhodnutím dal povolenie zabíjať Slovanov. Doteraz vojnový zločinec tvrdí, že urobili dobre keď povolil prelet lietadiel NATO cez územie Slovenska.
Biden (americký senátor) v roku 1999 vyhlásil: "Navrhol som bombardovať Belehrad. Navrhol som vyslať amerických pilotov, aby vyhodili do vzduchu všetky mosty na Drine. Navrhol som vziať im všetky zásoby paliva. Navrhol som všetky tieto akcie.“
19 krajín na čele s vojnovými agresorom USA spustilo útoky. Trvali 78 dní.
Sily NATO použili kazetovú muníciu a náboje
s ochudobneným uránom.
Žiareniu boli vystavení nielen juhoslovanské jednotky, ale aj samotní vojaci NATO.
Totálne zničili krajinu, zničili rodiny, zabili ľudí.
Viac ako 2 000 mŕtvych, z toho polovica detí, odhadované škody vo výške 4 miliárd dolárov, stovky zničených domov, mostov, priemyselných zariadení. Taký je výsledok
78 dní trvajúceho bombardovania.
Za 78 dní "humanitárneho bombardovania" zločinci NATO zničilo iba 14 juhoslovanských tankov, ale zato 48 nemocníc a 422 škôl.
Počas 2 300 leteckých náletov na 995 objektov v celom Srbsku, 1150 bojových lietadiel vystrelilo takmer 420 000 kusov munície !!!!!😢😢😢
- Ak sa raz pripojíš, nie je cesty späť. 🫣🫣👽 pred 1 hodinou
- Ináč sa nemusíte báť, je Vás celý internet. 😛😛🤝❤️ pred 1 hodinou
- Erik a omega, ste díleri drog ? 🫵🫵🐷 pred 1 hodinou
- A posledné poviem, kto sa hanbí za svoj pôvod a ho utajuje je pre mňa kokot, díl... pred 1 hodinou
- Ak sa raz prihlásiš do siete, siete ťa pohltia. 👏👏👏 pred 1 hodinou
- Ináč sa mi ľúbi, že chcete byť inkognito aj s pánom omegom, ale internet nepozná... pred 1 hodinou
- Erik vy spolu jebete s Naďjou, ale pravdu píš, to je tvoje krédo !!!!!!!!!!!! 🫵... pred 1 hodinou
- Si pristihnutý v postihnutí ? ☺️🫵🐷 pred 1 hodinou
- Jasné. :) Chcem tým iba povedať, že taká úchylka existuje a že človek takto pos... včera, 23:32
- Nuž ale každý máme talent na niečo iné, Tomáš napríklad na netradičné riešenia..... včera, 23:13
- Hej a aj vylučujú a ťa naučia. 🫵🫵❤️ včera, 18:16
- Že aká latinčina! Sakra, ty si chodil do nejakej výnimočnej školy. 🤣🤣🤣 To... včera, 18:15
- No lebo papáš houby typu scorupocius debilis vaginus. 🫵👍 včera, 18:14
- Idem na to zlato. ✝️ včera, 18:13
- Ani nie. 🚑🚑🚑 včera, 18:12
- Dokáž to !!!!!!!!!!!! 🫵👍 včera, 18:12
- Ale houby píšem, nie realitu. 🤣🤣🤣🤣🤣 včera, 18:12
- Lemmy, ja som najhorší človek, akého poznám, takže nie, nie som lepší. Jedin... včera, 18:11
- Si si istý ? 🫵🫵😄 včera, 18:09
- OK, rozumiem. 😄😄😄 včera, 18:08
- Nie, ty máš zákaz čo už si zabudol ? 🫵 včera, 16:07
- Ti odpoviem na to ja ty protislovenská kurva, era píše realitu a ty kokotiny z a... včera, 15:50
- Chceš dostať čerez fejsa ? 🫵✝️ včera, 15:38
- era, o čo si v trepaní bludov lepší? včera, 15:38
- To je reakcia na tvoju 3. Keď ty trepeš, nemôžem aj ja? včera, 15:38