diskusneforum.com
Ďalšia menšia chybička na fóre ;)

40

reakcií

78

prečítaní

Tému 12. mája 2026, 19:47 založil EnaXnaY.
1.
12. 5. 2026, 19:47
Ani nie že bug, ale že keď dám viac medzier za sebou, tak mi ich odpáli do preč ;)

Treba ich asi nahradzovať nbsp ;)
 
EnaXnaY avatar
2.
1 ⇧ 12. 5. 2026, 19:47
Spomaľ, máš privysokú rýchlosť !!!!!!!!!!! 🫵
 
no avatar
3.
2 ⇧ 12. 5. 2026, 19:49
Rozkaz šéfe ;)
 
EnaXnaY avatar
4.
2 ⇧ 12. 5. 2026, 19:49
Rozkaz šéfe ;)
 
EnaXnaY avatar
5.
4 ⇧ 12. 5. 2026, 19:49
Bug je niekedy tĺk. 🥱
 
no avatar
6.
5 ⇧ 12. 5. 2026, 19:50
Chichi, v tejto téme sú až dva bugy ;)

Aj ten, čo som už spomínal pred tým ;)
 
EnaXnaY avatar
7.
6 ⇧ 12. 5. 2026, 19:51
Daj bugy na vrchy.
 
no avatar
8.
7 ⇧ 12. 5. 2026, 19:52
Myslíš : Zleteli orly z TA3, tiahnu na pododlia? ;)

Tie vrchy? ;)
 
EnaXnaY avatar
9.
8 ⇧ 12. 5. 2026, 19:52
Neviem už. 🤣
 
no avatar
10.
9 ⇧ 12. 5. 2026, 19:54
Ty máš ešte horšiu pamäť ako ja ;)

Mňa zvykne zresetovať vždy v noci ;)

A teba už po pár se-kundách ;)
 
EnaXnaY avatar
11.
10 ⇧ 12. 5. 2026, 19:55
Veru, na víne sú seKUNDY. ❤️💘🚑
 
no avatar
12.
11 ⇧ 12. 5. 2026, 19:56
KUNDALÍNY sú to ;)

A to sú teda poriadne mrchy, nie že vrchy ;)

Tie môžu vraj za to, že nám chlapom tak riadne po-oné (šibkáva) ;)
 
EnaXnaY avatar
13.
12 ⇧ 12. 5. 2026, 19:56
Kundaliní (hadia sila) je latentná, božská ženská energia sídliaca v kôstkovej kosti (múladhára čakra), ktorá po prebudení stúpa chrbticou, prechádza energetickými centrami (čakrami) a prináša sebapoznanie, hlboký pokoj a aktiváciu plného ľudského potenciálu. Jej prebudenie sa často opisuje ako pocit chladného vánku alebo vibrácie, čo vedie k harmonizácii bytia. ;)
 
EnaXnaY avatar
14.
12 ⇧ 12. 5. 2026, 19:59
Niektoré sú dokonca pičaliní.💘
 
no avatar
15.
14 ⇧ 12. 5. 2026, 20:00
No je ale to sú kundalíni, ktoré dosiahli majstrovstvo v kurwení sa ;)
 
EnaXnaY avatar
16.
15 ⇧ 12. 5. 2026, 20:01
Sviňe..................🐷🐷🐷🐷🐷
 
no avatar
17.
16 ⇧ 12. 5. 2026, 20:02
Svine sú ok, mám veľmi rád bravčové, dokonca najviac zo všetkých druhov mäska ;)
 
EnaXnaY avatar
18.
17 ⇧ 12. 5. 2026, 20:02
Ja only jahňa. 👏🤝
 
no avatar
19.
18 ⇧ 12. 5. 2026, 20:03
Proti Gustovi, žiadny Dišputát ;)
 
EnaXnaY avatar
20.
19 ⇧ 12. 5. 2026, 20:03
Občas aj teľacinka ňo aňo. 👏👏
 
no avatar
21.
20 ⇧ 12. 5. 2026, 20:05
To ja zas nemusím ;)

A keď tak to musí byť od šéfkuchára (teda poriadnej kurwe vo svojom obore) ;)

Minule som v KE bol v centre, obed síce stál 25€ ale to bolo nebíčko pre papuľku ;)

To treba vedieť aj urobiť, nie že najebeš do hrnca, zamiešaš a hotovo ;)
 
EnaXnaY avatar
22.
21 ⇧ 12. 5. 2026, 20:25
To by bol hriech do piče !!!!!!!!!!!!!!!!! 🫣🫂
 
no avatar
23.
22 ⇧ 12. 5. 2026, 20:27
A keďže v tejto oblasti nechcem hrešiť, tak to nerobievam ;)
 
EnaXnaY avatar
24.
23 ⇧ 12. 5. 2026, 20:28
Pojeb Boha do boha !!!!!!!!! 🫵🫂
 
no avatar
25.
24 ⇧ 12. 5. 2026, 20:29
Nedá sa ;)

Seba-pojebať nevazmóžno 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
26.
24 ⇧ 12. 5. 2026, 20:31
Už som ti to dnes písal ;)

V stoporenom tvare ho zlomíš a v nestoporenom nedočiahneš 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
27.
26 ⇧ 12. 5. 2026, 20:31
Nakresli to !!!!!!!!!! 🫵🫂
 
no avatar
28.
12. 5. 2026, 20:32
Toto ti kresliť nebudem ;)

Lebo ti príde z toho 🤮🤮🤮;)
 
EnaXnaY avatar
29.
28 ⇧ 12. 5. 2026, 20:37
Nepríde, už som dnes zvracal keď som sa domov vracal. 😛😛
 
no avatar
30.
29 ⇧ 12. 5. 2026, 20:38
Ešte že si po štyroch kráčal, aspoň si sa neovracal ;)
 
EnaXnaY avatar
31.
30 ⇧ 12. 5. 2026, 20:39
Kresli a nepičuj. 🫵🔞
 
no avatar
32.
31 ⇧ 12. 5. 2026, 20:41
😭😭😭 ;)

o
=======o <-nedosiahne-> o
o
 
EnaXnaY avatar
33.
32 ⇧ 12. 5. 2026, 20:45
šPIČKOvé to je !!!!!!! 👍
 
no avatar
34.
33 ⇧ 12. 5. 2026, 20:45
Tak tomu ver ;)
 
EnaXnaY avatar
35.
12. 5. 2026, 21:44
HTML vždy automaticky odstraňuje viacnásobné medzery. Môžeš dať nezalomiteľnú&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;medzeru cez nbsp. To je ale nezalomiteľná &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; medzera (všetko v jednom riadku).
Tie príspevky teda spravím minimálne po 3s.
 
omega avatar
36.
35 ⇧ 12. 5. 2026, 21:46
Oki doki ;)

Ja som to texty zvykol transoformovať keď tak ;)

Že keď som našiel dva medzery za sebou tak som ich replacol v php na dva nbspčka ;)

A tak som obišiel tento html feature ;)
 
EnaXnaY avatar
39.
36 ⇧ 12. 5. 2026, 21:55
Asi stačí dať str_replace len na výstup príspevku, ktorý ide na obrazovku, dve medzery za dve nbsp ;)
 
EnaXnaY avatar
40.
39 ⇧ 12. 5. 2026, 22:07
Ide to upraviť, ale neviem či je to dobré - dávať veľa medzier.
 
no avatar
41.
40 ⇧ 12. 5. 2026, 22:08
Hmm, no až tak mi to nevadí ;)

Len som robil jeden nákres ;)

Chcel som nakresliť kruh a na to som potreboval medzery ;)

Ale mi to sploštilo, nejako zásadne mi to nevadí ;)
 
EnaXnaY avatar
37.
35 ⇧ 12. 5. 2026, 21:46
Aha, takže &nbsp; nejde, ok.
 
omega avatar
38.
37 ⇧ 12. 5. 2026, 21:48
Nie, ani <b> nejde, zrejme sú tu ošetrené tieto veci ;)
 
EnaXnaY avatar
posledné diskutované príspevky