diskusneforum.com
Cyklocestička a žuly

37

reakcií

90

prečítaní

Tému 13. mája 2026, 17:31 založil Milanko.
2.
1 ⇧ 13. 5. 2026, 17:32
Pekná cestička ? 🤔🇸🇰
Súhlasí Ohrheľ
no avatar
3.
2 ⇧ 13. 5. 2026, 17:39
Začni sa kajať do piče !!!!
🤓
 
no avatar
4.
3 ⇧ 13. 5. 2026, 17:40
Zamieta sa !!!!!!!!!!!!!! 🫵🫂✝️
 
no avatar
5.
4 ⇧ 13. 5. 2026, 17:43
Ohrheľ by sa mohol začať kajať 👍
 
omega avatar
8.
5 ⇧ 13. 5. 2026, 17:45
Už včera bolo neskoro. 😉😉😉
Súhlasí -era-
no avatar
6.
2 ⇧ 13. 5. 2026, 17:43
Bol si v tom Poľsku? ☺️☺️☺️
 
-era- avatar
7.
6 ⇧ 13. 5. 2026, 17:44
Nebol, prečo ? 😊
 
no avatar
9.
7 ⇧ 13. 5. 2026, 18:28
Že či to náhodou nie je foto z Poľska :)))
 
-era- avatar
10.
9 ⇧ 13. 5. 2026, 18:29
Vidíš ten najvyšší kopček na pravo na fotke ? Vieš jeho názov ? 🤝🤝
 
no avatar
11.
10 ⇧ 13. 5. 2026, 18:31
No hej , máš pravdu, ale na kopce som sa ani nedíval, iba na tú cestičku a na dopravnú značku. 👽👽👽👽
 
-era- avatar
12.
11 ⇧ 13. 5. 2026, 18:32
A to je chyba, dones pol litra domácej a ťa naučím pozerať sa na svet obidvomi kukérmi, ver mi. 🤝👏🫂
 
no avatar
13.
12 ⇧ 13. 5. 2026, 19:42
Sa mi nechce. Kukať. 😊😊😊
Súhlasí Milanko
-era- avatar
14.
13 ⇧ 13. 5. 2026, 19:59
Tak si zavri myseľ. 🫵🫂👍
Súhlasí -era-
no avatar
15.
14 ⇧ 13. 5. 2026, 20:28
Už mám.
Nalej! 🍻🍻🍻
Súhlasí Milanko
-era- avatar
16.
15 ⇧ 13. 5. 2026, 20:31
Na, pi ty okultný chlapčisko !!!!!!!! 🫵🫂👍
Súhlasí -era-
no avatar
17.
16 ⇧ 13. 5. 2026, 22:03
No konečne, pitný režim! 😍😍😍
Súhlasí Milanko
-era- avatar
18.
17 ⇧ 13. 5. 2026, 22:04
Držme palce Rybakine aby to otočila. 😍😍
 
no avatar
19.
18 ⇧ 13. 5. 2026, 22:23
Nepodarilo sa, fašistka vyhrala !!!!!!!!!!!!! 🤢🤢🤢
 
no avatar
20.
13. 5. 2026, 22:38
Keby nebolo Matovičovej vlády, nemáte žiadne cyklocestičky - spratkovia!!!
 
chazar avatar
21.
20 ⇧ 13. 5. 2026, 22:39
To postavili ešte komunisti, Matovič staval MOMky !!!!!!!!!!! 🤮🤮
 
no avatar
22.
21 ⇧ 13. 5. 2026, 22:40
To isto neboli komunisti, čo to stavali.
 
chazar avatar
23.
22 ⇧ 13. 5. 2026, 22:41
Z ruskej ropy je tam asfalt a drží dodnes !!!!!!!!!!! 👍👍
 
no avatar
24.
23 ⇧ 13. 5. 2026, 22:43
Nezáleží na tom, odkiaľ brali materiál. Skrátka neboli to komunisti, čo to stavali. 🍷
 
chazar avatar
25.
24 ⇧ 13. 5. 2026, 22:44
Tak potom kto, keď som tam bajkoval už roku pána 1988 ? 🤔🤔
 
no avatar
26.
13. 5. 2026, 22:49
Asi Zajordánci 🙂
 
omega avatar
27.
26 ⇧ 13. 5. 2026, 22:50
Alebo Predizrealci 😊
 
no avatar
28.
27 ⇧ 13. 5. 2026, 22:51
Obrezaní nosatí 🙂
 
omega avatar
29.
28 ⇧ 13. 5. 2026, 22:52
Krvilačné svine !!!!! 😊
 
no avatar
30.
13. 5. 2026, 22:54
Narodený roku pána 13.06.1974. Koľko si mal v 1988 rokov?
 
chazar avatar
31.
30 ⇧ 13. 5. 2026, 22:56
Mínus dva. 🫵✝️
 
no avatar
32.
31 ⇧ 13. 5. 2026, 23:03
Myslel som si, že tam bude mínus.
 
chazar avatar
33.
32 ⇧ 13. 5. 2026, 23:04
Aj v tvojej fašistickej hlave je mínus. 🫵🐷
 
no avatar
34.
33 ⇧ 13. 5. 2026, 23:09
Veď vy sa spájate s fašistami. Kokot pičo a ty spol..
 
chazar avatar
35.
34 ⇧ 13. 5. 2026, 23:11
Nie, my nebojujeme na fašistickej ukravine ako vy pojebanci !!!!!!!!!!! 🤮🤮🤮
 
no avatar
36.
35 ⇧ 13. 5. 2026, 23:12
Výhovorky! Hovoríš ako fašista, správaš sa ako fašista, spájaš sa s fašistami - SI FAŠISTA!!!
 
chazar avatar
37.
36 ⇧ 13. 5. 2026, 23:13
Tvoj kokot je fašista ty pojebaná piča !!!!!!!!!!!! 🫵
 
no avatar
38.
37 ⇧ 13. 5. 2026, 23:15
A, trafená hus zagágala. 😛
 
chazar avatar
posledné diskutované príspevky