1.
dnes, 16:36
- Kačičku takú žltú a pískaciu. 🤣🤣🤣 pred 2 hodinami
- Nezabudni na penu a kačičku. 🫵👍👍👍 pred 3 hodinami
- Idem na to zlato! 😍😍😍 pred 3 hodinami
- Si urob aj ty vo vani. 🫵🫂 pred 3 hodinami
- Dáme zrzku ? 💘💘 pred 3 hodinami
- A bude aj 44 plus. ☺️ pred 3 hodinami
- Ba veru, nová doba! Teraz je leto 40+ :))) pred 3 hodinami
- Suprové :) pred 3 hodinami
- Dáme zmrzku. 🤔🤔🤔 pred 3 hodinami
- Dáme jedno chladené ? 🫵🍻 pred 3 hodinami
- Né za što, Miľaňu Miľáňoviču 🤓 pred 3 hodinami
- Spasíba Ochrchieľu. 🤓👏 pred 3 hodinami
- Afigéť móžno 🤓 pred 3 hodinami
- Pekné vlnky ? 🤔🤝 pred 4 hodinami
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/729160711_1029045196275970_50... pred 4 hodinami
- Adin dva, adin dva, nezamjorznu nikagda !!! pred 12 hodinami
- Ak dneska neskapeme 😔🤓🥰 pred 12 hodinami
- Uraaaaa !!!!! 🤓 pred 12 hodinami
- Do konca septembra zostáva 95 dní. To vydržíme. Potom v októbri sa už zas ochla... pred 12 hodinami
- Trumpovi trikrát sláva !!!🤣 pred 13 hodinami
- Tramp nariadil, že takto teplo má byť až do 23. Decembra !!!!!!!🤓 A potom ce... pred 17 hodinami
- Veď ja ti chcel len dobre, chceš mať z vajec svojich praženicu, ale na Sliezskom... včera, 23:38
- Veď ako hovoríš, na Sliezskom prežiješ Len tu dole je to horšie 🤣 včera, 23:35
- Ale u nás ma jar prvky slabšej zimy, ver si mi.🤓🤓 včera, 23:28
- Radšej jar, ja som ťa varoval ;)🤣🤣 včera, 23:26