diskusneforum.com
Bývalá hovorkyňa

14

reakcií

94

prečítaní

Tému 14. mája 2026, 10:10 založil Marxista98.
1.
14. 5. 2026, 10:10
Zelenskēho má plné zuby:

spravy.pravda.sk
 
Marxista98 avatar
2.
14. 5. 2026, 10:13
Vojna pokračuje?

Bezpochyby.
 
-era- avatar
3.
2 ⇧ 14. 5. 2026, 10:16
A prečo by nie? ;)

Treba trénovať i boj ;)

Lebo keď nás napadnú mimo-zem-šťania, tak sa potrebujeme brániť ;)
 
EnaXnaY avatar
4.
3 ⇧ 14. 5. 2026, 10:19
Lebo taký reptilián sa len pousmeje, keď príde a bude ťa chcieť zožrať a ty mu nastavíš druhú tvár, že na...

Daj si ešte kúsok 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
5.
4 ⇧ 14. 5. 2026, 11:07
Veru, pre mnohých sú to zjavne nepríjemné slová, že nastav aj druhé líce. 🤣🤣🤣
 
-era- avatar
6.
5 ⇧ 14. 5. 2026, 11:13
Nepríjemné budú v momente, keď stretneš prvého reptiliána 🤣🤣🤣 ;)

Keď pocítiš tú bolesť, keď si do líca uhryzne 🤣🤣🤣 ;)

A povie si: Hmm dal by som si ešte kúsok 🤣🤣🤣 ;)

A ty mu povieš: Veď na, mám ešte jedno líco 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
7.
6 ⇧ 14. 5. 2026, 11:16
Ale hej ;)

Dáva to zmysel ;)

Nasatavujme reptiliánom líca 🤣🤣🤣 ;)

Oni sa nám ešte poďakujú za skvelú večeru, ktorá im sama skočila do báchora 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
8.
7 ⇧ 14. 5. 2026, 11:59
"Na konci bič plieska." :)
 
-era- avatar
9.
8 ⇧ 14. 5. 2026, 12:02
Veru ;)

Ako pri Pachovi ;)

www.youtube.com ;)
 
EnaXnaY avatar
10.
9 ⇧ 14. 5. 2026, 12:12
Štandartná reakcia. 😉😉😉
 
-era- avatar
11.
10 ⇧ 14. 5. 2026, 12:13
Chceš neštandardnú? ;)

Súhlasím s tebou erka vo všetkom, čo píšeš a nikdy ináč ;)
Súhlasí -era-
EnaXnaY avatar
12.
10 ⇧ 14. 5. 2026, 12:16
Však nech nás zožerú ;)

Ja si aj sám skočím do kotla, v ktorom ma budú variť 🤣🤣🤣 ;)

Aj sa osolím a opoprím 🤣🤣🤣 ;)

Čo im budem robiť prieky, keď mojim osudom je byť zožratý? 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
13.
12 ⇧ 14. 5. 2026, 12:18
Len dúfam, že sa im nevzpriečim v gágore, ako kosť od kapra 🤣🤣🤣 ;)

Strašne nerád by som bol, ak by som ja - potrava bol nejakým problémom pre mojich degustátorov 🤣🤣🤣 ;)

Len jedno si želám, aby som sa pekne a hladko kĺzal dole krkom až do ŽALÚDKU 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
14.
12 ⇧ 14. 5. 2026, 12:22
Predurčenie, osud, neexistuje.

Iba následky minulých činov. 😀
 
-era- avatar
15.
14 ⇧ 14. 5. 2026, 12:25
Nazvi si to ako chceš ;)

Osud, keď sa ti nepáči, nazvime to účelom alebo zmyslom, ako som písal vyššie ;)

Ale nevyňadril si sa k podstate príspevku ;)

Ty degustátor jeden akýsi 🤣🤣🤣 ;)

Viem, že degustátori sa k svojej potrave stavajú ináč ako potrava k degustátorom ;)

Ale čo ak by som ti povedal, že degustátor sa stane potravou? ;)

Ako sa mu niečo také bude páčiť? 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
posledné diskutované príspevky