diskusneforum.com
Bug na fóre ;)

48

reakcií

186

prečítaní

Tému 08. mája 2026, 22:30 založil EnaXnaY.
1.
8. 5. 2026, 22:30
Niekedy sa stane, že odošlem príspevok a zapíše sa 2-3x ;)
 
EnaXnaY avatar
2.
1 ⇧ 8. 5. 2026, 22:47
To sa psychopatom stáva, len ty nie si sám, za tebou stojí veľa ľudí. 🫵👍
 
no avatar
3.
2 ⇧ 8. 5. 2026, 22:49
Doslova miliardy ;)
 
EnaXnaY avatar
4.
3 ⇧ 8. 5. 2026, 22:49
Miliárd ;)
 
EnaXnaY avatar
5.
4 ⇧ 8. 5. 2026, 22:52
Umocené na miliardu ;)
 
EnaXnaY avatar
6.
5 ⇧ 8. 5. 2026, 22:52
Keď uhádneš moje meno, odídem ;)

Ale keď ho neuhádneš, ostanem ;)
 
EnaXnaY avatar
7.
6 ⇧ 8. 5. 2026, 22:54
Choď si robiť🫵 bordel na svoje fórum ty kokot a po ceste mi nalej rum !!!!!!!! 🫵
 
no avatar
8.
7 ⇧ 8. 5. 2026, 22:54
Maj roz-um ;)

Potom tu ostaneš sám a od samoty ti jebne v hlave ;)
 
EnaXnaY avatar
9.
8 ⇧ 8. 5. 2026, 22:55
Vypadni do piče !!!!!!!!! 🫵🐷
 
no avatar
10.
9 ⇧ 8. 5. 2026, 22:56
Klídek ;)

Hlboko sa nadýchni a vydýchni ;)

Uľaví sa ti ;)
 
EnaXnaY avatar
11.
10 ⇧ 8. 5. 2026, 22:59
Aj Boh ako ty pôjde do piče. 🫵
 
no avatar
12.
11 ⇧ 8. 5. 2026, 23:00
Tak to už v živote chodí ;)
 
EnaXnaY avatar
13.
11 ⇧ 8. 5. 2026, 23:00
Rád tam chodím ;)

Sadiť semiačka ;)
 
EnaXnaY avatar
14.
13 ⇧ 8. 5. 2026, 23:02
Naposledy som sadil u jednej, čo sa volala Mária a už viac ako 2000 rokov sa o tom stále hovorí 🤣🤣🤣 ;)
 
EnaXnaY avatar
15.
14 ⇧ 8. 5. 2026, 23:03
A keď ťa pekne poprosím, aby si odtiaľto odišiel, dáš si povedať ? 🫵🫂🫂
 
no avatar
16.
15 ⇧ 8. 5. 2026, 23:03
Zvážim to ;)
 
EnaXnaY avatar
17.
16 ⇧ 8. 5. 2026, 23:04
Máš na to 1488 kíl. 🫵
 
no avatar
18.
15 ⇧ 8. 5. 2026, 23:04
Keď ma pekne prosia tak neviem odolať ;)

Na čarovné slovíčka ja počúvam veľmi rád ;)
 
EnaXnaY avatar
19.
18 ⇧ 8. 5. 2026, 23:05
Na kolenách ťa prosím odíď aby bol kľud v tejto našej malej komunite. 🫂🫂💘
 
no avatar
20.
19 ⇧ 8. 5. 2026, 23:07
Tak teda dobre ;)

Odchádzam ;)

Majte sa tu ako chcete a poslúchajte Milaníčka ;)

S Bohom ostávajte a pozdravujte koho chcete ;)
 
EnaXnaY avatar
21.
20 ⇧ 8. 5. 2026, 23:07
Ďakujeme a my to vieme !! 🫂🫂👍
 
no avatar
22.
20 ⇧ 8. 5. 2026, 23:33
Ešte ti poradím takú drobnosť, máš verejné fórum tak si uprav dátum podľa platnej legislatívy, lebo môžeš mať z toho ťahanice, v tvojom mozgu je síce tento dátum, ale legislatíva má iný, to len tak na okraj. 🤝🤝
 
no avatar
23.
22 ⇧ 8. 5. 2026, 23:46
Eňo nerob zo seba Boha do boha !!!! Ty nie si iný ako my, či ? 🫵🥱
 
no avatar
24.
23 ⇧ 8. 5. 2026, 23:50
Dávam ti na úpravu dátumu 72 hodín, ani piči viac !!!!!!!!!!! 🫵
 
no avatar
26.
24 ⇧ 9. 5. 2026, 11:05
Vidíš, Milanko, vyštval si odtiaľto jedného z nás. To sa patrí? 😉
Súhlasí Ohrheľ
-era- avatar
27.
26 ⇧ 9. 5. 2026, 11:52
Vyštval neznaboha !!!!!
Kacíra !!!!
Je to, ako keby vyštval Kamalu Harisovú !!!
Chvala Pánovi 🙏🙏🙏
 
no avatar
28.
26 ⇧ 9. 5. 2026, 14:23
Nebol jedným z nás, práveže sa nad nás povyšoval a to ma kakalo. ☺️
 
no avatar
29.
28 ⇧ 9. 5. 2026, 14:25
Si moc precitlivelý.
 
-era- avatar
30.
29 ⇧ 9. 5. 2026, 14:26
To som vždy a je to kvôli tomu počasiu, nič iné v tom nehľadaj. 🫵✝️👍
 
no avatar
31.
30 ⇧ 9. 5. 2026, 14:27
Tak veľa šťastia ti prajem. 👍👍👍
 
-era- avatar
32.
31 ⇧ 9. 5. 2026, 14:28
Ja sa idem prejsť do lesíka včul. 🤓🤓🤓
 
-era- avatar
33.
31 ⇧ 9. 5. 2026, 14:29
Ty si okultista do boha, tak vybav u čarodejníc lepšie počasie. 🫵👍🫂
 
no avatar
35.
33 ⇧ 9. 5. 2026, 15:30
Som bol bajkovať v lesiku, počasie je ideálne. 😄
 
-era- avatar
37.
35 ⇧ 9. 5. 2026, 15:43
Ja idem zajtra, len ešte neviem kde, poraď mi niečo ? 😅🫵🤝
 
no avatar
39.
37 ⇧ 9. 5. 2026, 15:49
Gerlach 🤣
 
-era- avatar
40.
39 ⇧ 9. 5. 2026, 15:58
Super, ale bajk to nedá aj keď má v sebe prúd, ešte máš niečo v zálohe ? 🫵👏🤝💘
 
no avatar
41.
40 ⇧ 9. 5. 2026, 16:04
Levice, choď pozrieť uja Tulla. :)
 
-era- avatar
42.
41 ⇧ 9. 5. 2026, 16:07
To je nad moje sily, toľko môj bajk nedá, max Liptovská Mara. 😘😘
 
no avatar
43.
42 ⇧ 9. 5. 2026, 16:09
Tak potom Lendak.
Alebo Poľská strana Tatier - pozrieť nejaké staré mladé kamarátky a výčapníčky :)
Súhlasí Milanko
-era- avatar
44.
43 ⇧ 9. 5. 2026, 16:10
Jasné, Jurgow to istí, vďaka za typ, čo piješ ? 🫵🫂
 
no avatar
45.
44 ⇧ 9. 5. 2026, 16:11
minerálku
 
-era- avatar
46.
45 ⇧ 9. 5. 2026, 16:12
Nemám, prepáč. 🥱😛
Súhlasí -era-
no avatar
25.
23 ⇧ 9. 5. 2026, 11:04
Samozrejme, že nie je iný, než sme my. Sme jeden druh bandy. Jedine Lemmy nás prevyšuje morálkou aj inteligenciou, Lemmy je vyšší druh, nadčlovek. ✝️✝️✝️❤️❤️❤️
 
-era- avatar
34.
25 ⇧ 9. 5. 2026, 14:31
A Eňo je ešte nad ním, no do piče len tá predstava ma privádza k sraniu do boha !!!!!!!!!!👽👽
 
no avatar
36.
34 ⇧ 9. 5. 2026, 15:31
Nevymýšľaj somariny, Eňo je jeden z nás, regulárnych bláznov. 😍
 
-era- avatar
38.
36 ⇧ 9. 5. 2026, 15:45
Ňi ňe ňo. 😍😍
 
no avatar
47.
9. 5. 2026, 21:59
Možno to robí prehliadač, že odošle 2x.
Ak by to robilo často, tak pridám nejakú ochranu, napr. príspevok 2s od posledného.
 
no avatar
48.
47 ⇧ 10. 5. 2026, 01:15
Pridaj ochranu aby si nás chránil !!!!!!!!!!!! 🫵🍵
 
no avatar
49.
47 ⇧ 10. 5. 2026, 08:09
47. Aj mne sa to už tu viackrát stalo.
 
Lemmy avatar
posledné diskutované príspevky