47.
9. 5. 2026, 21:59
Možno to robí prehliadač, že odošle 2x.
Ak by to robilo často, tak pridám nejakú ochranu, napr. príspevok 2s od posledného.
Ak by to robilo často, tak pridám nejakú ochranu, napr. príspevok 2s od posledného.
- Aj ja som Peter zo Spišskej. A aj djjaro je Peter zo Spišskej!!! pred 15 minútami
- Nuž bol si odhalený Veľkým Chazarom. Ako Peter67!! Z toho sa už nevykrútiš... pred 1 hodinou
- Nie!! Ja som Ohrheľ!! Mám na to očitého svedka!! Alexovho spolubojovník... pred 1 hodinou
- Bolo to už raz síce nanesené, lenže vyriešilo sa veľké H . 😄 Preto je to zno... pred 2 hodinami
- Niečo, ako Otec i Syn i Duch Svätý 🙏 pred 2 hodinami
- Lemmy iba bije na poplach ! Horí za pravdu ! Jeho diskusné príspevky sú ľuds... pred 2 hodinami
- Ľudia Boží, veď máte AI. Stačí sa spýtať chatbota: "je toto a toto pravda?" A po... pred 7 hodinami
- Ohrheľ, 0svietený a Peter67 je jedna osoba. Peter "Krotký" zo Spišskej New... 😀... pred 7 hodinami
- https://www.youtube.com/watch?v=YRrBaXHNP4o včera, 23:31
- Podomový predajca žalúzii Róber vás riadne odrbal!!! včera, 23:31
- Potom je dlho-dlho nič! A nakoniec. A nakoniec slováci, ktorí naletia každej kon... včera, 23:18
- Viac osôb? Už aj ty si schizofrenikom? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 včera, 21:52
- Lemmy je etalónom kvalitnej diskusie! A my diskusní žobráci mu nesiahame ani p... včera, 21:51
- Už ho majú!! V riti!! https://uploads.disquscdn.com/images/3b13342d5a63e8a... včera, 20:56
- Ach ty diskusný žobrák!! To si iste iba z hlúposti napísal!! včera, 20:54
- Žobranie by som k Petrovi nepriraďoval!! Ty si Peter!! Spolu s Alexom sme... včera, 20:52
- Už sa to tu raz riešilo: https://diskusneforum.com/tema/raz-a-navzdy-treba-ro... včera, 20:50
- Ninka na hrad !🥰 Ale má tu svoje miesto aj ten Lemmy ! 😊 Neviem si predsta... včera, 20:28
- Kebyže sem príde Kasafran, tak Lemmy by to neprežil. :))) Radšej ninka nech p... včera, 20:25
- No , ale hlavne, že je tu !!! 🤓 Ešte Kasafran a je to ! včera, 20:23
- Už v posledných dňoch sa začal viac odkrývať 🤣 Najmä keď všade začal spomínať... včera, 20:22
- Ti to trvalo. 😅😅😅 včera, 20:19
- Najprv som si myslel, že je to Ondrej, ale zdá sa mi , že je to Peter 🤓 včera, 20:17
- Pointa v v tom "možnosť". Teda že to môže byť pravda, môže to byť omyl, môže to... včera, 18:08
- Dorastená noha je magorina? Potom to riadny magor prezentoval. 😅😅😅😅 A... včera, 18:05