1.
25. 3. 2026, 12:58
6.
Stačí že si bol v Bachledke a už si bol vnútri Spišskej Magury, a po chodníčku tomto si bol ?
chodnikkorunamistromov.sk
chodnikkorunamistromov.sk
7.
Ja nechodím do prírody, takže ak som niekedy niekde bol, tak iba ako decko, že ma tam zavliekli rodičia pri rodinných výletoch. Napríklad mám spomienku, že sme raz boli aj na Dunajci pri tých pltníkoch.
Ale ja sám by som tam nešiel.
Aj ten chodník korunami stromov vyzerá pekne z gauča na obrazovke počítača. 😅
Ale ja sám by som tam nešiel.
Aj ten chodník korunami stromov vyzerá pekne z gauča na obrazovke počítača. 😅
- Ak sa raz pripojíš, nie je cesty späť. 🫣🫣👽 pred 1 hodinou
- Ináč sa nemusíte báť, je Vás celý internet. 😛😛🤝❤️ pred 1 hodinou
- Erik a omega, ste díleri drog ? 🫵🫵🐷 pred 1 hodinou
- A posledné poviem, kto sa hanbí za svoj pôvod a ho utajuje je pre mňa kokot, díl... pred 1 hodinou
- Ak sa raz prihlásiš do siete, siete ťa pohltia. 👏👏👏 pred 1 hodinou
- Ináč sa mi ľúbi, že chcete byť inkognito aj s pánom omegom, ale internet nepozná... pred 1 hodinou
- Erik vy spolu jebete s Naďjou, ale pravdu píš, to je tvoje krédo !!!!!!!!!!!! 🫵... pred 1 hodinou
- Si pristihnutý v postihnutí ? ☺️🫵🐷 pred 1 hodinou
- Jasné. :) Chcem tým iba povedať, že taká úchylka existuje a že človek takto pos... včera, 23:32
- Nuž ale každý máme talent na niečo iné, Tomáš napríklad na netradičné riešenia..... včera, 23:13
- Hej a aj vylučujú a ťa naučia. 🫵🫵❤️ včera, 18:16
- Že aká latinčina! Sakra, ty si chodil do nejakej výnimočnej školy. 🤣🤣🤣 To... včera, 18:15
- No lebo papáš houby typu scorupocius debilis vaginus. 🫵👍 včera, 18:14
- Idem na to zlato. ✝️ včera, 18:13
- Ani nie. 🚑🚑🚑 včera, 18:12
- Dokáž to !!!!!!!!!!!! 🫵👍 včera, 18:12
- Ale houby píšem, nie realitu. 🤣🤣🤣🤣🤣 včera, 18:12
- Lemmy, ja som najhorší človek, akého poznám, takže nie, nie som lepší. Jedin... včera, 18:11
- Si si istý ? 🫵🫵😄 včera, 18:09
- OK, rozumiem. 😄😄😄 včera, 18:08
- Nie, ty máš zákaz čo už si zabudol ? 🫵 včera, 16:07
- Ti odpoviem na to ja ty protislovenská kurva, era píše realitu a ty kokotiny z a... včera, 15:50
- Chceš dostať čerez fejsa ? 🫵✝️ včera, 15:38
- era, o čo si v trepaní bludov lepší? včera, 15:38
- To je reakcia na tvoju 3. Keď ty trepeš, nemôžem aj ja? včera, 15:38