diskusneforum.com
Belianky z Javoriny

17

reakcií

84

prečítaní

Tému 11. mája 2026, 15:25 založil Milanko.
2.
1 ⇧ 11. 5. 2026, 15:27
Pekné Belianky ? 🤔🥱
 
no avatar
3.
2 ⇧ 11. 5. 2026, 15:30
Oukey, môže byť. 🙂🙂🙂
Súhlasí Milanko
-era- avatar
4.
3 ⇧ 11. 5. 2026, 15:33
Ešte kopec snehu na kopcoch severných jesto. 🫣😅🍻
Súhlasí -era-
no avatar
5.
4 ⇧ 11. 5. 2026, 16:02
Šup, zobrať lyže a ísť lyžovať ✝️✝️✝️
Súhlasí Milanko
-era- avatar
6.
5 ⇧ 11. 5. 2026, 16:03
Len vleky sú už closed, tak jedine pešobusom hore. 🤝🍷🍵
 
no avatar
7.
6 ⇧ 11. 5. 2026, 17:37
To dáš, si ešte mladý a silný. 🫵🫵🫵
 
-era- avatar
8.
7 ⇧ 11. 5. 2026, 17:38
Kto neprepije, ten je. 🫵🫵
Súhlasí -era-
no avatar
9.
11. 5. 2026, 21:00
Jo, Belianky! Aj keď najkrajšie v lete.
 
omega avatar
12.
9 ⇧ 11. 5. 2026, 21:29
Nie, nie, na jeseň bratm. 🫵🫂
Súhlasí omega
no avatar
10.
11. 5. 2026, 21:24
Alpy sú krajšie.
 
chazar avatar
11.
10 ⇧ 11. 5. 2026, 21:25
To si ich dávaš cez chlebík ? 🫵🐷
 
no avatar
13.
11. 5. 2026, 21:34
Ánoo, to sme chceli:

sportweb.pravda.sk
 
omega avatar
14.
13 ⇧ 11. 5. 2026, 21:35
🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰👍
 
no avatar
15.
14 ⇧ 11. 5. 2026, 21:37
Slovenskooooooooooooooooooo 🇸🇰🇸🇰🇸🇰
 
omega avatar
16.
15 ⇧ 11. 5. 2026, 21:38
Sme malý, ale zato zvrchovaný národ, len Šimečky to jebú !!!!!!!!!!!! 🇸🇰🫣🇸🇰🫣
 
no avatar
17.
16 ⇧ 11. 5. 2026, 21:47
Aj Calzona to do.ebal 👎👎👎
 
omega avatar
18.
17 ⇧ 11. 5. 2026, 21:51
Ten má naše zvrchované Slovensko tiež u piči, tak ti poviem na rovinu, aj keď bývam v horách. 🫵✝️✝️
 
no avatar
posledné diskutované príspevky