1.
dnes, 15:29
Čítam si teraz Tomáškove náboženské a zdravotné opisy na DF a celkom by ma zaujímalo, čo mu na tie jeho stavy povedali naši normálni slovenskí lekári v nemocnici.
Vlastne mi vôbec nejde do hlavy, prečo by mal niekto svoje zdravotné problémy riešiť náboženskými konverziami a modlitbami... Iba ak by lekári povedali, že sú bezmocní. Čomu, priznám sa, moc neverím.
Vlastne mi vôbec nejde do hlavy, prečo by mal niekto svoje zdravotné problémy riešiť náboženskými konverziami a modlitbami... Iba ak by lekári povedali, že sú bezmocní. Čomu, priznám sa, moc neverím.
26.
Buď prosím dôsledný a nie skratkovitý.
A zváž pritom tieto veci:
1. Nikde nepíšem, že sa určite jedná o klamstvá, ale píšem o tom, že JA si nechávam v zálohe možnosť, že to nie je pravda.
2. Nikde nepíšem o vedcoch, píšem o popularizátoroch vedy. Napríklad aj Tomáš bol istý čas popularizátorom vedy - mal takú web stránku "vedecké okienko" alebo niečo v tom zmysle. A ty si občas tiež takým popularizátorom vedy.
A zváž pritom tieto veci:
1. Nikde nepíšem, že sa určite jedná o klamstvá, ale píšem o tom, že JA si nechávam v zálohe možnosť, že to nie je pravda.
2. Nikde nepíšem o vedcoch, píšem o popularizátoroch vedy. Napríklad aj Tomáš bol istý čas popularizátorom vedy - mal takú web stránku "vedecké okienko" alebo niečo v tom zmysle. A ty si občas tiež takým popularizátorom vedy.
12.
My žobráci máme takú chorobu.
Ktorú dokáže utlmiť iba vyžobraný peniaz!!
A keďže sa neustále vracia, tá choroba.
Lebo peniaze neustále odchádzajú a invalidný dôchodok je nízky!!!
Za to môže 16 rokov vlády Fica!!!
Takže jediným naším liekom a nádejou je.
Vyžobrať si čo najviac za čo najkratšiu dobu!!!
Ktorú dokáže utlmiť iba vyžobraný peniaz!!
A keďže sa neustále vracia, tá choroba.
Lebo peniaze neustále odchádzajú a invalidný dôchodok je nízky!!!
Za to môže 16 rokov vlády Fica!!!
Takže jediným naším liekom a nádejou je.
Vyžobrať si čo najviac za čo najkratšiu dobu!!!
- Pointa v v tom "možnosť". Teda že to môže byť pravda, môže to byť omyl, môže to... pred 1 hodinou
- Dorastená noha je magorina? Potom to riadny magor prezentoval. 😅😅😅😅 A... pred 1 hodinou
- Ty žobrák a čo robíš tu? V bahne diskusného balastu? Na humoristi,sk je sv... pred 1 hodinou
- V takom prípade v tejto téme neoxiduj svojimi magorinami. Téma je o Tomášovi, ni... pred 1 hodinou
- Takže popieraš, že jednému žobrákovi z Humennoho. Amputovali nohu? Lekári?... pred 1 hodinou
- 36 era: ale píšem o tom, že JA si nechávam v zálohe možnosť, že to nie je pravda... pred 1 hodinou
- Aký Tomáš? Ja si píšem s beznohým, ktorému noha dorástla!!😅😅 My sme rovn... pred 1 hodinou
- Buď prosím dôsledný a nie skratkovitý. A zváž pritom tieto veci: 1. Nikde nepí... pred 1 hodinou
- Zase slopeš? Či máš fantómové bolesti dorastenej nohy? Ja som toho nešťast... pred 1 hodinou
- Lebo sa nezaoberajú tvojimi halucináciami. Navštív správneho lekára, a lieč sa!!... pred 1 hodinou
- Popularizátori vedy dodnes nedokázali vysvetliť. Jednu dorastenú nohu. Jed... pred 1 hodinou
- A čo má s tým spoločné Tomáš? Nič! Téma je o liekoch, ktoré užíva Tomáš. pred 1 hodinou
- Veď ty si začal udierať do Tomáša, takže téma sa týka jeho liečby. pred 1 hodinou
- Čo má s tvojimi táraninami spoločné Tomáš? Zhola nič, len tu masturbuješ svoje v... pred 1 hodinou
- OK, v príspevku 13 už je to vyjadrené jednoznačne, čo si mal na mysli. Z prísp... pred 1 hodinou
- Fauci MD. Čítaj, čítaj. pred 1 hodinou
- Popularizátori vedy napríklad veľmi presne uviedli terajší letný slnovrat. pred 1 hodinou
- Veru overené lieky!! Vakcína je sloboda. Lekárov dnes nezaujíma, či boli o... pred 1 hodinou
- Hej, uveď príklady, kde vedci klamú. pred 1 hodinou
- Veru nemá s tým nič spoločné!! Jedine matéria je to pravé orechové!! 7 rok... pred 1 hodinou
- Lenže je reč o tom, že pacient užíva overené lieky, žiadne placebo. A keď sa pac... pred 1 hodinou
- My žobráci máme takú chorobu. Ktorú dokáže utlmiť iba vyžobraný peniaz!!... pred 1 hodinou
- A aj pre popularizátorov vedy. pred 1 hodinou
- Dá sa spochybniť, že "náboženstvo nemá nič spoločné s tým, aby sa človek CÍTIL v... pred 1 hodinou
- Nedá sa spochybniť, lebo lieky sú už rokmi preverené, že účinkujú. pred 1 hodinou