diskusneforum.com
12345

32

reakcií

30

prečítaní

Tému 22. júna 2026, 15:29 založil -era-.
1.
dnes, 15:29
Čítam si teraz Tomáškove náboženské a zdravotné opisy na DF a celkom by ma zaujímalo, čo mu na tie jeho stavy povedali naši normálni slovenskí lekári v nemocnici.
Vlastne mi vôbec nejde do hlavy, prečo by mal niekto svoje zdravotné problémy riešiť náboženskými konverziami a modlitbami... Iba ak by lekári povedali, že sú bezmocní. Čomu, priznám sa, moc neverím.
 
-era- avatar
2.
1 ⇧ dnes, 15:49
K lekárom asi chodí, písal že má invalidný dôchodok, tak lekárov asi navštevuje.
 
omega avatar
6.
2 ⇧ dnes, 17:37
inak, pri Tomáškovi si vždy nechávam v zálohe aj možnosť, že nič z toho, čo píše, nemusí mať s pravdou nič spoločného. 💀
 
-era- avatar
8.
6 ⇧ dnes, 17:39
To platí pre všetkých náboženských, ezoterikov, okultistov atď.
Súhlasí -era-
Lemmy avatar
11.
8 ⇧ dnes, 17:44
A aj pre popularizátorov vedy.
 
-era- avatar
15.
11 ⇧ dnes, 17:48
Hej, uveď príklady, kde vedci klamú.
 
Lemmy avatar
18.
Fauci MD.

Čítaj, čítaj.
 
0svietený avatar
22.
18 ⇧ dnes, 17:53
A čo má s tým spoločné Tomáš? Nič! Téma je o liekoch, ktoré užíva Tomáš.
 
Lemmy avatar
26.
15 ⇧ dnes, 17:56
Buď prosím dôsledný a nie skratkovitý.
A zváž pritom tieto veci:
1. Nikde nepíšem, že sa určite jedná o klamstvá, ale píšem o tom, že JA si nechávam v zálohe možnosť, že to nie je pravda.
2. Nikde nepíšem o vedcoch, píšem o popularizátoroch vedy. Napríklad aj Tomáš bol istý čas popularizátorom vedy - mal takú web stránku "vedecké okienko" alebo niečo v tom zmysle. A ty si občas tiež takým popularizátorom vedy.
 
-era- avatar
28.
26 ⇧ dnes, 18:00
36 era: ale píšem o tom, že JA si nechávam v zálohe možnosť, že to nie je pravda.

Už píšeš diskusný plevel. Ak to nie je pravda, čo je to potom, ak nie klamstvo, výmysel, fikcia?
 
Lemmy avatar
31.
Ty žobrák a čo robíš tu?

V bahne diskusného balastu?

Na humoristi,sk je sviežo, zdravo a múdro.

Tam prispievaj a popularizuj ju!!
 
0svietený avatar
33.
28 ⇧ dnes, 18:08
Pointa v v tom "možnosť". Teda že to môže byť pravda, môže to byť omyl, môže to byť klamstvo.

Klamstvo je úmyselná nepravda, omyl je neúmyselná nepravda.
 
-era- avatar
17.
11 ⇧ dnes, 17:50
Popularizátori vedy napríklad veľmi presne uviedli terajší letný slnovrat.
 
Lemmy avatar
23.
Popularizátori vedy dodnes nedokázali vysvetliť.

Jednu dorastenú nohu.

Jedného žobráka z Humennoho.

Po jednej amputácii!!!
 
0svietený avatar
24.
23 ⇧ dnes, 17:55
Lebo sa nezaoberajú tvojimi halucináciami. Navštív správneho lekára, a lieč sa!!!
 
Lemmy avatar
29.
Takže popieraš, že jednému žobrákovi z Humennoho.

Amputovali nohu? Lekári?

A tá mu dorástla, lebo má dve?
 
0svietený avatar
3.
1 ⇧ dnes, 17:28
Je to tak, lekári neriešia náboženské názory.
 
Lemmy avatar
4.
3 ⇧ dnes, 17:32
Ale je možné, že má takú nejakú chorobu, ktorú lekári nevedia ani vyliečiť ani utlmiť príznaky?

Že by sa preto obracal na náboženstvá s nádejou, že to mu pomôže?
 
-era- avatar
5.
4 ⇧ dnes, 17:36
Keď nepoznáš jeho diagnózu, tak si môžeš len domýšľať. Ale je dosť liekov na to, aby sa človek cíti v kondícii. Náboženstvo s tým nemá nič spoločné.
 
Lemmy avatar
7.
5 ⇧ dnes, 17:38
Kým existuje placebo efekt, tak tvoja posledná veta sa dá vždy spochybniť. 😉
 
-era- avatar
9.
7 ⇧ dnes, 17:39
Nedá sa spochybniť, lebo lieky sú už rokmi preverené, že účinkujú.
 
Lemmy avatar
10.
9 ⇧ dnes, 17:42
Dá sa spochybniť, že "náboženstvo nemá nič spoločné s tým, aby sa človek CÍTIL v kondícii". :)
Súhlasí 0svietený
-era- avatar
13.
10 ⇧ dnes, 17:47
Lenže je reč o tom, že pacient užíva overené lieky, žiadne placebo. A keď sa pacient cíti po liekoch v kondícii, môže si potom vymýšľať čokoľvek. Aj náboženské nezmysly. Lekárov to už nezaujíma, čo robí pacient, keď pravidelne užíva lieky.
 
Lemmy avatar
16.
Veru overené lieky!!

Vakcína je sloboda.

Lekárov dnes nezaujíma, či boli opichaní!!

Doslova slobodní.

Dnes ich liečia overenými liekmi!!

Na srdcové problémy, embólie a všakovaké iné aj kedysi bežné choroby.
 
0svietený avatar
20.
16 ⇧ dnes, 17:51
Čo má s tvojimi táraninami spoločné Tomáš? Zhola nič, len tu masturbuješ svoje výlevy.
 
Lemmy avatar
27.
Aký Tomáš?

Ja si píšem s beznohým, ktorému noha dorástla!!😅😅

My sme rovnakí žobráci.

Iba žobreme a žobreme, lebo exekútor striehne!!

A chce nám zobrať strechu nad hlavou.

A obidvaja nechceme, aby sme kvôli našej nezodpovednosti (slopaniu).

Sa ocitli na ulici!!!
 
0svietený avatar
19.
13 ⇧ dnes, 17:51
OK, v príspevku 13 už je to vyjadrené jednoznačne, čo si mal na mysli.
Z príspevku 5 ešte zďaleka nebolo jasné, že reč je o tomto.
👍
 
-era- avatar
21.
19 ⇧ dnes, 17:52
Veď ty si začal udierať do Tomáša, takže téma sa týka jeho liečby.
 
Lemmy avatar
25.
Zase slopeš?

Či máš fantómové bolesti dorastenej nohy?

Ja som toho nešťastníka nespomenul jedným jediným slovkom!!

Takže sa ovládaj. 😅😅😅😅
 
0svietený avatar
30.
25 ⇧ dnes, 18:01
V takom prípade v tejto téme neoxiduj svojimi magorinami. Téma je o Tomášovi, nie o tvojich mentálnych erekciách.
 
Lemmy avatar
32.
Dorastená noha je magorina?

Potom to riadny magor prezentoval. 😅😅😅😅

A ako ti ide žobranie?
 
0svietený avatar
14.
Veru nemá s tým nič spoločné!!

Jedine matéria je to pravé orechové!!

7 rokov som trénoval tajomné a mystické východné duchovné cvičenia.

Aby som sa dotkol svojho vnútra!!

A podarilo sa mi to iba vďaka Lidlu!!

A jeho jednovrstvového toaletného papiera!!!😍😍😍😍
 
0svietený avatar
12.
4 ⇧ dnes, 17:44
My žobráci máme takú chorobu.

Ktorú dokáže utlmiť iba vyžobraný peniaz!!

A keďže sa neustále vracia, tá choroba.

Lebo peniaze neustále odchádzajú a invalidný dôchodok je nízky!!!

Za to môže 16 rokov vlády Fica!!!

Takže jediným naším liekom a nádejou je.

Vyžobrať si čo najviac za čo najkratšiu dobu!!!
 
0svietený avatar
posledné diskutované príspevky