Je Nulasvietený Peter67 ?
Ak sa raz pripojíš, nie je cesty späť. 🫣🫣👽 (pred 30 minútami)
Je Nulasvietený Peter67 ?
Ináč sa nemusíte báť, je Vás celý internet. 😛😛🤝❤️ (pred 32 minútami)
Je Nulasvietený Peter67 ?
Erik a omega, ste díleri drog ? 🫵🫵🐷 (pred 40 minútami)
Je Nulasvietený Peter67 ?
A posledné poviem, kto sa hanbí za svoj pôvod a ho utajuje je pre mňa kokot, díl... (pred 42 minútami)
Je Nulasvietený Peter67 ?
Ak sa raz prihlásiš do siete, siete ťa pohltia. 👏👏👏 (pred 47 minútami)
Je Nulasvietený Peter67 ?
Ináč sa mi ľúbi, že chcete byť inkognito aj s pánom omegom, ale internet nepozná... (pred 49 minútami)
Je Nulasvietený Peter67 ?
Erik vy spolu jebete s Naďjou, ale pravdu píš, to je tvoje krédo !!!!!!!!!!!! 🫵... (pred 56 minútami)
Je Nulasvietený Peter67 ?
Si pristihnutý v postihnutí ? ☺️🫵🐷 (pred 1 hodinou)
- Ak sa raz pripojíš, nie je cesty späť. 🫣🫣👽 pred 30 minútami
- Ináč sa nemusíte báť, je Vás celý internet. 😛😛🤝❤️ pred 32 minútami
- Erik a omega, ste díleri drog ? 🫵🫵🐷 pred 40 minútami
- A posledné poviem, kto sa hanbí za svoj pôvod a ho utajuje je pre mňa kokot, díl... pred 42 minútami
- Ak sa raz prihlásiš do siete, siete ťa pohltia. 👏👏👏 pred 47 minútami
- Ináč sa mi ľúbi, že chcete byť inkognito aj s pánom omegom, ale internet nepozná... pred 49 minútami
- Erik vy spolu jebete s Naďjou, ale pravdu píš, to je tvoje krédo !!!!!!!!!!!! 🫵... pred 56 minútami
- Si pristihnutý v postihnutí ? ☺️🫵🐷 pred 1 hodinou
- Jasné. :) Chcem tým iba povedať, že taká úchylka existuje a že človek takto pos... včera, 23:32
- Nuž ale každý máme talent na niečo iné, Tomáš napríklad na netradičné riešenia..... včera, 23:13
- Hej a aj vylučujú a ťa naučia. 🫵🫵❤️ včera, 18:16
- Že aká latinčina! Sakra, ty si chodil do nejakej výnimočnej školy. 🤣🤣🤣 To... včera, 18:15
- No lebo papáš houby typu scorupocius debilis vaginus. 🫵👍 včera, 18:14
- Idem na to zlato. ✝️ včera, 18:13
- Ani nie. 🚑🚑🚑 včera, 18:12
- Dokáž to !!!!!!!!!!!! 🫵👍 včera, 18:12
- Ale houby píšem, nie realitu. 🤣🤣🤣🤣🤣 včera, 18:12
- Lemmy, ja som najhorší človek, akého poznám, takže nie, nie som lepší. Jedin... včera, 18:11
- Si si istý ? 🫵🫵😄 včera, 18:09
- OK, rozumiem. 😄😄😄 včera, 18:08
- Nie, ty máš zákaz čo už si zabudol ? 🫵 včera, 16:07
- Ti odpoviem na to ja ty protislovenská kurva, era píše realitu a ty kokotiny z a... včera, 15:50
- Chceš dostať čerez fejsa ? 🫵✝️ včera, 15:38
- era, o čo si v trepaní bludov lepší? včera, 15:38
- To je reakcia na tvoju 3. Keď ty trepeš, nemôžem aj ja? včera, 15:38