Je Nulasvietený Peter67 ?
Si pristihnutý v postihnutí ? ☺️🫵🐷 (pred 3 minútami)
Je Nulasvietený Peter67 ?
Jasné. :) Chcem tým iba povedať, že taká úchylka existuje a že človek takto pos... (včera, 23:32)
Je Nulasvietený Peter67 ?
Nuž ale každý máme talent na niečo iné, Tomáš napríklad na netradičné riešenia..... (včera, 23:13)
Vojnoví štváči pomaly končia !...
Že aká latinčina! Sakra, ty si chodil do nejakej výnimočnej školy. 🤣🤣🤣 To... (včera, 18:15)
Vojnoví štváči pomaly končia !...
No lebo papáš houby typu scorupocius debilis vaginus. 🫵👍 (včera, 18:14)
Vojnoví štváči pomaly končia !...
Idem na to zlato. ✝️ (včera, 18:13)
Vojnoví štváči pomaly končia !...
Ani nie. 🚑🚑🚑 (včera, 18:12)
- Si pristihnutý v postihnutí ? ☺️🫵🐷 pred 3 minútami
- Jasné. :) Chcem tým iba povedať, že taká úchylka existuje a že človek takto pos... včera, 23:32
- Nuž ale každý máme talent na niečo iné, Tomáš napríklad na netradičné riešenia..... včera, 23:13
- Hej a aj vylučujú a ťa naučia. 🫵🫵❤️ včera, 18:16
- Že aká latinčina! Sakra, ty si chodil do nejakej výnimočnej školy. 🤣🤣🤣 To... včera, 18:15
- No lebo papáš houby typu scorupocius debilis vaginus. 🫵👍 včera, 18:14
- Idem na to zlato. ✝️ včera, 18:13
- Ani nie. 🚑🚑🚑 včera, 18:12
- Dokáž to !!!!!!!!!!!! 🫵👍 včera, 18:12
- Ale houby píšem, nie realitu. 🤣🤣🤣🤣🤣 včera, 18:12
- Lemmy, ja som najhorší človek, akého poznám, takže nie, nie som lepší. Jedin... včera, 18:11
- Si si istý ? 🫵🫵😄 včera, 18:09
- OK, rozumiem. 😄😄😄 včera, 18:08
- Nie, ty máš zákaz čo už si zabudol ? 🫵 včera, 16:07
- Ti odpoviem na to ja ty protislovenská kurva, era píše realitu a ty kokotiny z a... včera, 15:50
- Chceš dostať čerez fejsa ? 🫵✝️ včera, 15:38
- era, o čo si v trepaní bludov lepší? včera, 15:38
- To je reakcia na tvoju 3. Keď ty trepeš, nemôžem aj ja? včera, 15:38
- Nemôžem, lebo som sa len pridal do vášho podpichovania. Akú dáš, takú dostaneš! včera, 15:37
- Aj za to, čo sa ešte len stane v stane, zmier sa tým a na Lemmyho nemier, mier ?... včera, 15:29
- Konkrétne za čo všetko môžeme, milý Lemmy? Môžeš konkretizovať? 🙂🙂🙂 včera, 15:19
- A humanisti tam sa to hemží samým kokotom a pičou a ty si ich šéf. 🫵 včera, 15:14
- Dosť kokotov nájdeš medzi evanjelikmi. Ty si jeden z nich. včera, 15:13
- A ty si vedení satanom a tým kokotom Zelenským !!!!!!! 🫵🫵 včera, 15:07
- A tí sú vedení katolíkmi a evanjelikmi. včera, 15:06