Člnky a vlnky
Kačičku takú žltú a pískaciu. 🤣🤣🤣 (pred 1 hodinou)
Člnky a vlnky
Nezabudni na penu a kačičku. 🫵👍👍👍 (pred 2 hodinami)
Člnky a vlnky
Idem na to zlato! 😍😍😍 (pred 2 hodinami)
Člnky a vlnky
Si urob aj ty vo vani. 🫵🫂 (pred 2 hodinami)
Člnky a vlnky
Dáme zrzku ? 💘💘 (pred 2 hodinami)
Potíte sa rýbjáta ?
A bude aj 44 plus. ☺️ (pred 2 hodinami)
Potíte sa rýbjáta ?
Ba veru, nová doba! Teraz je leto 40+ :))) (pred 2 hodinami)
Člnky a vlnky
Suprové :) (pred 2 hodinami)
- Kačičku takú žltú a pískaciu. 🤣🤣🤣 pred 1 hodinou
- Nezabudni na penu a kačičku. 🫵👍👍👍 pred 2 hodinami
- Idem na to zlato! 😍😍😍 pred 2 hodinami
- Si urob aj ty vo vani. 🫵🫂 pred 2 hodinami
- Dáme zrzku ? 💘💘 pred 2 hodinami
- A bude aj 44 plus. ☺️ pred 2 hodinami
- Ba veru, nová doba! Teraz je leto 40+ :))) pred 2 hodinami
- Suprové :) pred 2 hodinami
- Dáme zmrzku. 🤔🤔🤔 pred 2 hodinami
- Dáme jedno chladené ? 🫵🍻 pred 2 hodinami
- Né za što, Miľaňu Miľáňoviču 🤓 pred 2 hodinami
- Spasíba Ochrchieľu. 🤓👏 pred 2 hodinami
- Afigéť móžno 🤓 pred 2 hodinami
- Pekné vlnky ? 🤔🤝 pred 2 hodinami
- https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/729160711_1029045196275970_50... pred 2 hodinami
- Adin dva, adin dva, nezamjorznu nikagda !!! pred 10 hodinami
- Ak dneska neskapeme 😔🤓🥰 pred 10 hodinami
- Uraaaaa !!!!! 🤓 pred 10 hodinami
- Do konca septembra zostáva 95 dní. To vydržíme. Potom v októbri sa už zas ochla... pred 11 hodinami
- Trumpovi trikrát sláva !!!🤣 pred 12 hodinami
- Tramp nariadil, že takto teplo má byť až do 23. Decembra !!!!!!!🤓 A potom ce... pred 16 hodinami
- Veď ja ti chcel len dobre, chceš mať z vajec svojich praženicu, ale na Sliezskom... včera, 23:38
- Veď ako hovoríš, na Sliezskom prežiješ Len tu dole je to horšie 🤣 včera, 23:35
- Ale u nás ma jar prvky slabšej zimy, ver si mi.🤓🤓 včera, 23:28
- Radšej jar, ja som ťa varoval ;)🤣🤣 včera, 23:26